SRJ Stari plavi pasos
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: SRJ Stari plavi pasos

Početnik Dont_Care (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano SRJ Stari plavi pasos

Stari pasoš brzo postao ISTORIJA

Sva ova halabuka oko pasosa i novih dokumenata me je navela da nesto progooglam oko ovih nasih starih plavih pasosa koji su jos u toku i jedva sam sta nasao. Nema cak ni neke postene i hvale dostojne slike istog - osim nesto malo samo kada je u pitanju prva strana tj. korica dok za ostali deo ovog pasosa nisam nijednu sliku nasao... Cudim se tome...

No ono sto me je jos vise zacudilo jeste cinjenica da ubacivanje deteta ne starijeg od 14 godina u pasos je jedna stvar koja se olako moze upotrebiti za razne malverzacije pa cak i za trgovinu dece... Naime deca koja su mladja od 5 god cak ne moraju imati ni sliku u pasosu, a svi podaci u pasosu su ustvari samo ime i prezime, srodstvo kao i datum rodjenja. Ne stoji cak ni datum izdanja, tako da rok od 2 godine trajanja ovakve isprave se tacno nikako nemoze odrediti. Da stvar bude cudnija cak i na granicama je ovo normalna stvar. Tako da vi mozete upisati jedno dete a na granicu povesti drugo i niko nece primetiti... OVO JA SLIKOVITO NEMOGU PRIKAZATI ali ako je neko u stanju molio bih da nam ovo i slikovito prikaze...
    Uglavnom vrlo cudno!!!!

POENTA:

Ovde bi dobrodosla svaka fotografija naseg trenutnog STAROG "PLAVOG" PASOSA NEPOSTOJECE DRZAVE bilo kojeg njegovog dela, pocetna strana, strana sa slikom ili strana sa mestom gde se upisuju deca do 14 god, strana za vize, pa cak i neke od viza, uglavnom sve ono cime mozemo ovekoveciti nase secanje na ovaj NESVAKIDASNJI I KRAJNJE CUDAN PASOS!!!
    Thanks svakom onom koji se potrudi barem imalo...

Eto nesto i od mene...

Eto to je ono na sta sam ja naisao na celom netu...
    Ostalo nije vredno pomena jes su to slicice... Toliko od mene

Zainteresovan član Dark Boy (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: SRJ Stari plavi pasos

vrlo chudna persona si ti

tema: sta je sa ostalom dokumentacijom ??? tipa vozacke dozvole i lichne karte i sta znam jos

Slične teme

1. CG pasos
    Autor Kristabella u forumu Evropa
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 23.05.2011., 15:12
  2. Kako izvaditi stari pasos?
    Autor pbogdanovic u forumu Putovanja
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.01.2009., 22:24
  3. Stari ili novi pasoš?
    Autor master021 u forumu Putovanja
    Odgovora: 3