Programi za izradu natalne karte? U koji verujete?

Ko vam je rekao da ste Jarac u podznaku? Ipak ste Strelac u podznaku, ako su vam podaci tačni!! Šta su vam rekli da ste u znaku - Ovan?


Jel moze neko da mi objasni, instalirala sam i Astro World i Zet 8, oba pokazuju da sam Srtelac u podznaku,
a ja znam da sam Jarac.
Kako se to podesava ...?
Ili, mozda ja gresim, ako moze neko da mi proveri ... 14.04.1986. 00.45h Sremska Mitrovica.
 
Astrolog, koji vam je radio horoskop je na vaše vreme rođenja dodao 1 sat (01:45), zaboravljajući da je časovnik u porodiljskoj sali već pomeren za jedan sat i pokazuje 00:45. Ako se za vreme vašeg rođenja uzme 01:45, tada ste rođeni u podznaku jarca. Bolji astrološki programi, pa i AstroWorld, "znaju" kad je koja zemlja prešla na letnje/zimsko računanje vremena i u proračun unose određenu korekciju. Nemojte se sekirati što ste postali u podznaku strelac, bitno je da ste vi ostali ista osoba kao i ranije. Greške se dešavaju svima, pa i "ozbiljnim" astrolozima. Ako mi pošaljete vašu e-mail adresu poslaću vam analize za oba vremena rođenja, te možete videti šta ste "dobili" a šta "izgubili" kao podznak strelac. U kom ste znaku rođeni, po toj natalnoj karti?

Pa radjena mi je natalna karta i to mi je radio ozbiljan astrolog, dosta poznat u Srbiji.
A i u vise tabela sam gledala, npr. na sajtu astro-art.net ...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, nije mi jasno nesto kod moje natalne karte, juce mi je zena radila koja se godinama bavi time i kaze da sam bik lav, a ranije kad mi je radjeno uvek sam bila bik rak, kako da znam koji sam podznak i kojoj karti da verujem...kako da znam da li je u pravu taj winstar2 program za izradu ili astro.com A davno mi je Zlatko Zlatkovic rekao da sam lav...stvarno ne znam, pomozite, i na Planetarijumu ispadam lav...rodjena sam 06.05.1984. u 9:35 u Rumi u Srbiji..pozz
 
Pozdrav, nije mi jasno nesto kod moje natalne karte, juce mi je zena radila koja se godinama bavi time i kaze da sam bik lav, a ranije kad mi je radjeno uvek sam bila bik rak, kako da znam koji sam podznak i kojoj karti da verujem...kako da znam da li je u pravu taj winstar2 program za izradu ili astro.com A davno mi je Zlatko Zlatkovic rekao da sam lav...stvarno ne znam, pomozite, i na Planetarijumu ispadam lav...rodjena sam 06.05.1984. u 9:35 u Rumi u Srbiji..pozz
Ti si podznak Rak. Evo proverila sam.
:bye:
 
Hvala,pre par dana mi je zena radila kartu, neverovatno stvari pogodila..videla smrt oca iako me ne poznaje trudnoce..itd al eto ona kaze da sam Lav, jel to znaci da nista nije tacno sto mi je rekla za narednu godinu iako ponavljam dosta intimnih stvari mi je rekla o meni...
Ono što ja mogu da ti preporučim,jeste da nakon tih nekih lutanja između različitih astrologa, opredeliš se za jednog, uzimajući u obzir (prošlost i sadašnjost tj analize toga)-pa tek onda budućnost i neke savete koje dobiješ.
Uglavnom, moj lični stav po tom pitanju je da klijenta ne treba istraumirati i napumpati ga strahom,već ga osnažiti i ukazati na potencijalne izbore, a ako postoje neke neminovnosti ukazati mu na prihvatljiv način i ne usađivati strah u klijenta,( poput smrti bližnjih, npr)- to zaista treba proveriti iz nekoliko uglova tj predikcijskih tehnika,ne davati olako takve izjave-jer često to ne mora biti smrt, a preduslov za bilo kakve tvrdnje je izračunati tačan podznak...
Inače,neki aspekti mogu da se tumače i bez tačnog vremena rođenja (Saturn, Jupiter-koji su hronokratori i ukazuju na godišnju-dvoipogodišnju, atmosferu...)
Za svoj novac-ne treba da dobijete savete koji vas plaše a ni savete koji vam podilaze ili pričaju bajke. Već jednu kvalitetnu konsulatciju, i astrologa kojem se povremeno obraćate,ako za tim ima potrebe.
 
A jel ste pronasli svojevremeno na netu WINDOWS-ov astro program. Imao je jako dobru grafiku i sve najosnovnje.Bas mi se svideo , pa kada sam malo bolje proverila a ono se ispostavi da je bio namenjen iskljucivo za one pocket racunare. Ne zanam da l ije neko provalio mozda da nisu izbacili verziju i za ove kucne masine?!

Meni drugaciji podznak ispada sa astro.com a drugaciji sa winstar 2 mislim po opisu da mi je bolji ovaj sa winstar 2..
 
Pozdrav, nije mi jasno nesto kod moje natalne karte, juce mi je zena radila koja se godinama bavi time i kaze da sam bik lav, a ranije kad mi je radjeno uvek sam bila bik rak, kako da znam koji sam podznak i kojoj karti da verujem...

Postoji mogucnost da zena koja ti je radila koristi neku demo verziju astro programa. Takvi programi obicno nisu tacni. Podznak si Rak.

Interesantno u vezi datuma rodjenja je da si ti cetvrta na ovom forumu od kojih nijedna ne zna kada je rodjena, tj. pravite zabunu u vezi rodjenja. Tri od vas cetiri imaju Neptuna u polju 6 i tri od vas cetiri Neptuna u blizini Jupitera.
 
Zadnju natalnu odnosno radila sam pre tacno 7 dana u pitanju je program winstar2 eto toliko znam..na tom sajtu i na sajtu Planetarijum sam lav a na astro.com, Natalne karte sajt sam rak, a Zlatko Zlatkovic ne znam koji program koristi, kod njega sam lav. Proveravala sam za mamu, sestru i moju cerku njima je na svim ama bas svim sajtovima isti podznak..
 
O Zlatku imam pozitivno misljenje, iskreno me cudi da on moze napraviti gresku u vezi podznaka. Najsigurnije je da ides na preporuku nekog ko je vec imao iskustva i ko je zadovoljan. Ako trenutno nikog ne poznajes onda sacekaj, mozda i nije doslo vreme.

Valja znati da i prosecni astrolozi mogu da pogode osnovu, pa reci "pogodio mi je par stvari" i nije toliko merodavno. Astro je drevna nauka i njeni dometi su visoki.

A o ceni takodje ne mogu da ti kazem sta vazi kao pravilo, ima ih koji su jeftini a rade dobro, ali ima i drugih koji su opet ok ali cena ide i preko 100 e. Licno mislim da je to puno za horoskop i ne savetujem.
 
Kit_body_lecoq_piping_blue_white.png

 

Back
Top