Zasto SPS?

ja odgovaram kao demokrata. Trebalo je da socijalisti budu iskorisceni kako bi Srbija usla u EU sto pre. Naravno da je DS + SPS bolja opcija nego SRS + Mlohavi + SPS. ALi su onda pocele price o "nacionalnom pomiranju" kada je svakome ko koristi mozak bilo jasno na sta ce to sve lichiti.
 
a da ne spominjem kako su prijatelji tog nazovi velikog coveka ljubili ruke krvozednoj madlen olbrajt koja je navijala za siptarske teroriste i za bombardovanje iste one zemlje u kojoj se kao mala ona i njena porodica sklonili pred nacizmom.zaista sve veliki ljudi.ne zna se ko je veci.
 
i zaista veliki covek taj djindjic koji je sa porodicom otisao u beli svet za vreme bombardovanja dok sam ja i moji vrsnjaci i svi ostali sedeli u podrumu i cekali kad ce neki avioncic da ispusti svoj tovar na neku metu.....
 
одржати се на власти по сваку цену.

pritisnuli majmuni iz EU...:eek: :thumbdown:

tadic-predsednik2004.jpg
ds_logo1.jpg
 
i zaista veliki covek taj djindjic koji je sa porodicom otisao u beli svet za vreme bombardovanja dok sam ja i moji vrsnjaci i svi ostali sedeli u podrumu i cekali kad ce neki avioncic da ispusti svoj tovar na neku metu.....

to je zato sto si ti kesa pa si se krio po podrumu iako je verovato da ta tvoja selendra od par stotina stanovnika nije ni videla bombardovanje ,ja sam isto tvoj vrsnjak i bio sam u Novom Sadu celo vreme rata pa nisam sedeo u podrumu.
 
nije videla bombardovanje ali je cula kad su bombardovali sombor tj conoplju par km od moje selendre-))ne,vi iz gradova ste bili na mostovima i pravili koncerte u sred grada,znam pricu znam....
 

Back
Top