Primedbe, predlozi i jos po nesto...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mislim da je ova tema za teen probleme poput: raskinula sam sa deckom, kako da ga smuvam, drugarica me je izneverila, kad je pravo vreme za prvi put itd.

sad, kada bismo SVE tinejdzerske probleme stavljali u isti kos, sve bi se svodilo na samo jednu temu-ovu

Pa pre ove teme je postojala tema dosta slična ovoj pod nazivom Draga Saveta,pa ti tad nije smetalo da svi problemi budu u istom košu...Red je bio već jednom da se forum sredi i reorganizuje jer je zavladala totalna anarhija...
 
mislim da je ova tema za teen probleme poput: raskinula sam sa deckom, kako da ga smuvam, drugarica me je izneverila, kad je pravo vreme za prvi put itd.

sad, kada bismo SVE tinejdzerske probleme stavljali u isti kos, sve bi se svodilo na samo jednu temu-ovu

Pa nije tacno ovo su TEEN problemi...:eek:
Jel odma mora za ljubav i to...
moze skola(problemi u skoli, maltretira vas neko u skoli), moze roditelji (razveli se ili ne znam pijance i tako to)
Ima svakakvih problema ne samo to za momke i devojke!
 
Ovde se mozete pozaliti ako vam nesto na Tinejdzerima ne odgovara, ako smatrate da nesto treba da se promeni.

Ako imate zelju da se neka zakljucana tema ponovo otvori i o tome mozete ovde. Ali vas molim da obrazlozite zasto zelite da se ponovo otvori... U opste ovde pisite sve vezano za rad ovog podforuma... Ako vam treba neka pomoc oko snalazenja na forumu, ako ste novi, mozete postaviti pitanja (ili se preko privatnih poruka obratiti nekom od moderatora)

Kako ova tema ne bi izgubila svoj smisao, molim vas da se na njoj ne zezate, ne treba ni da pominjem da ce ispadi biti sankcionisani... I ako ce ovde atmosfera biti malo opustenija, to ne znaci da je dozvoljeno krsenja pravila...

P.S. Premestila sam vam postove sa teme Teen problemi pa o tome mozete da nastavite ovde... Mozete takodje i komentarisati odredjene teme u cilju njihovog poboljsanja i poboljsanja rada foruma u opste. Ipak jos jednom da napomenem, bez vredjanja drugih korisnika i njihovih tema...
 
Poslednja izmena:
Mislim da ovaj pdf treba više centralizovati,tj. otvoriti tzv. ''velike teme'' koje bi bile opštijeg karaktera (primer za to je Teen problemi) jer ovako sitne,iscepkane teme ili su mnogo glupave,ili se vrlo brzo pretvore u chat i tema brzo gubi smisao i vrlo brzo potone u more tako glupavih tema kojima su ispunjene više valjda od 200 strana na ovome pdfu.
Treba proraditi na centralizaciji i pooštravanju sankcija.
 
Kako su ljudi sa pdf Istorija uspeli da stvore ''velike teme'' poput Heraldika i njeni principi...Ne kažem da treba ukinuti sve ostale teme,ali za neke opštije,svakodnevne stvari treba otvoriti takve teme kako ne bi bilo tema kojima se samo jedna reč iz naziva razlikuje a problem je identičan...
 
Ja bih volela centralizaciju :mrgreen:
Ne, sad ozbiljno, zasita mislim da je bolje...
Pa vidite, na pdf Shkola, postoji tema "Sastavi, radovi i sl." tema odlichno funkcionishe, ogromna je, a pri tom, uopshte se ne otvaraju teme pojedinachno u vezi tih stvari, tako da to predstavlja pravo olakshanje modovima, a i ostalim forumashima....
A, da uopshte pdf, pochinje zaista da truli (nemojte sad da kazete, u fazonu "ako ti je trulo onda ne morash ni da dolazish")
Ja samo zelim da sve bude kao pre, tj. bolje teme, kvalitetniji razgovori, postovi....
 
Poslednja izmena:
Mene kod velikih tema zabrinjava to sto se ne moze ici u detalje i sto bi se u toj velikoj temi vrlo brzo izgubila neka korisna informacija ili sugestija, kao sto se ovako lako gube teme i padaju u zaborav... Ljudi slabo koriste pretragu, a kad je i koriste to obicno nema najbolji efekat jer su godinama postavljane teme ciji sadrzaj nema veze sa naslovom same teme...
 
sta je sad ovooo
vi niste normalni

skola...pa...to moze biti problem jednog sedmogodisnjaka
razvedeni/pijani roditelji...to moze biti problem jednog 25-ogodisnjaka npr.

ja se izvinjavam sto izvlacim bukvalno, ali sta cu

sa druge strane...kako da ga poljubim,kada je pravo vreme za prvi put,kako da ga smuvam blablatruc...ha...pa to nece pitati dete od 7 godinica, ili malo vece dete od 30 godina
ili mozda hoce

ali kad vas molim, nemojte da govorite nesto, bez argumenata
hvala

jel tako?
TAKO JE
:mrgreen:
 
Mene kod velikih tema zabrinjava to sto se ne moze ici u detalje i sto bi se u toj velikoj temi vrlo brzo izgubila neka korisna informacija ili sugestija, kao sto se ovako lako gube teme i padaju u zaborav... Ljudi slabo koriste pretragu, a kad je i koriste to obicno nema najbolji efekat jer su godinama postavljane teme ciji sadrzaj nema veze sa naslovom same teme...
Upravo tako!
Meni se recimo često dešava da propustim neki post, pa tek kasnije vidim i odgovaram sa zakašnjenjem.
 
sta je sad ovooo
vi niste normalni

skola...pa...to moze biti problem jednog sedmogodisnjaka
razvedeni/pijani roditelji...to moze biti problem jednog 25-ogodisnjaka npr.

ja se izvinjavam sto izvlacim bukvalno, ali sta cu

sa druge strane...kako da ga poljubim,kada je pravo vreme za prvi put,kako da ga smuvam blablatruc...ha...pa to nece pitati dete od 7 godinica, ili malo vece dete od 30 godina
ili mozda hoce

ali kad vas molim, nemojte da govorite nesto, bez argumenata
hvala

jel tako?
TAKO JE
:mrgreen:

Ae ne trućkaj u prazno...Zašto onda to dete od 7 godini uopšte dolazi na forum...Pa na internetu ima manijaka,sektaša tako da kaj ono traži ovde? Nego izvodiš neke zaključke koje nemaju veze sa mozgom.Vidi se da ti Dragutin nije predavao filozofiju...Tvoji zaključci su pravi primer za silogizme...
 
@Че Гевара
ti decko definitivno imas neki problem, ili nesto protiv mene
u stvari ti imas nesto protiv svih, svi ti smetaju, sve ti smeta...

mozda da na temi Teen problemi postavis svoj

meni ne pada na pamet da se ponasam hronicno nadrndano
koje gluposti

ja svacije misljenje poštujem, ali necu da uzimam u obzir samo tvoje

daj, svako ko ima problem, zeli da cuje sto vise misljenja na najmanje preko 5 stranica - ZA SAMO NJEGOV PROBLEM
a ovako, ja npr. dodjem jedan dan,na temu Teen problemi, i vidim na jednoj strani postavljenih nekoliko problema razlicitih ljudi, i videcu koji mi je najzanimljiviji(da, najzinimljiviji) pa cu da nesto odgovorim...tako da je moguce da neko nece ni dobiti nijedan odgovor za svoj problem, i kao sto rece Stefan K. ni ne vidi neki post, pa odgovara sa zakasnjanjem.

koliko se meni cini, ti si pre neki dan predlozio temu Teen problemi, a The Look je odmah potom otvorila istu...a mladom gospodinu opet nesto ne odgovara

sad najbitnije
sto se mene tice, bez velikih tema poput Teen problemi, vec nastaviti kao i do sad

nisam bila registrovana kada je u toku bila tema Draga Saveta, pa ne znam kako je to funkcionisalo
 
@Че Гевара
ti decko definitivno imas neki problem, ili nesto protiv mene
u stvari ti imas nesto protiv svih, svi ti smetaju, sve ti smeta...
Prvo loš zaključak.Meni čak ni ti ne smetaš,već tvoji nelogični zaključci.

mozda da na temi Teen problemi postavis svoj
Koji moj problem?

meni ne pada na pamet da se ponasam hronicno nadrndano
koje gluposti
Ja nisam nadrndan.Ponašam se prirodno.


ja svacije misljenje poštujem, ali necu da uzimam u obzir samo tvoje
Ja uzimam u obzir svačije mišljenje,pa čak i tvoje,nikog ne diskriminišem.


daj, svako ko ima problem, zeli da cuje sto vise misljenja na najmanje preko 5 stranica - ZA SAMO NJEGOV PROBLEM
a ovako, ja npr. dodjem jedan dan,na temu Teen problemi, i vidim na jednoj strani postavljenih nekoliko problema razlicitih ljudi, i videcu koji mi je najzanimljiviji(da, najzinimljiviji) pa cu da nesto odgovorim...tako da je moguce da neko nece ni dobiti nijedan odgovor za svoj problem, i kao sto rece Stefan K. ni ne vidi neki post, pa odgovara sa zakasnjanjem.
Za šta onda postoji tema Za nas kad svako može da otvara temu tipa- Danas sam bio na moru,Danas sam bio u banji...


koliko se meni cini, ti si pre neki dan predlozio temu Teen problemi, a The Look je odmah potom otvorila istu...a mladom gospodinu opet nesto ne odgovara
Ja sam predložio što može svaki član da uradi,a posle ako se sva 3 moda slože,usvaja se.Meni ta tema odgovara.

sad najbitnije
sto se mene tice, bez velikih tema poput Teen problemi, vec nastaviti kao i do sad

nisam bila registrovana kada je u toku bila tema Draga Saveta, pa ne znam kako je to funkcionisalo
Pa šta onda pričaš kad ne znaš...
 
Zar se ne slazes sa ovim?

Mene kod velikih tema zabrinjava to sto se ne moze ici u detalje i sto bi se u toj velikoj temi vrlo brzo izgubila neka korisna informacija ili sugestija, kao sto se ovako lako gube teme i padaju u zaborav... Ljudi slabo koriste pretragu, a kad je i koriste to obicno nema najbolji efekat jer su godinama postavljane teme ciji sadrzaj nema veze sa naslovom same teme...
 
Ovde se mozete pozaliti ako vam nesto na Tinejdzerima ne odgovara, ako smatrate da nesto treba da se promeni.

Ako imate zelju da se neka zakljucana tema ponovo otvori i o tome mozete ovde. Ali vas molim da obrazlozite zasto zelite da se ponovo otvori... U opste ovde pisite sve vezano za rad ovog podforuma... Ako vam treba neka pomoc oko snalazenja na forumu, ako ste novi, mozete postaviti pitanja (ili se preko privatnih poruka obratiti nekom od moderatora)

Kako ova tema ne bi izgubila svoj smisao, molim vas da se na njoj ne zezate, ne treba ni da pominjem da ce ispadi biti sankcionisani... I ako ce ovde atmosfera biti malo opustenija, to ne znaci da je dozvoljeno krsenja pravila...

P.S. Premestila sam vam postove sa teme Teen problemi pa o tome mozete da nastavite ovde... Mozete takodje i komentarisati odredjene teme u cilju njihovog poboljsanja i poboljsanja rada foruma u opste. Ipak jos jednom da napomenem, bez vredjanja drugih korisnika i njihovih tema...

Volela bih da se opet otvori tema ''neka razmisljanja''.
Svidela mi se sama sustina teme, a to je:,,sve neke svoje misli, trenutke inspiracije smjestite ovdje...
naravno o svim razmisljanjima se moze komentarisat....'' Takodje smatram da je tema dosta kvalitetna, bas zbog toga sto delimo sa drugim clanovima neke svoje misli, itd, kao sto rece autor teme. Makar mi se to cini bolje, nego nase intimne stvari, mada to je ovde u velikoj meri prisutno.

Bila bih zahvalna moderatorima ako bi se ovo uradilo.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top