zasto volim strije zene
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: zasto volim strije zene

buda
    Guest

Podrazumevano zasto volim strije zene

neynam zasto ali kad je ugledam saseksi karakteristikama dobijem yeljuda je smuvam

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

pa sta tu ima lose ?

Guest

Podrazumevano

Zato sto si Babojebac!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Nepozeljni

Ovdje na forumu svako ima pravo na svoje misljenje i ovo ako neko voli starije zene. Pa zato oni koji se ne prijavljuju tj. registruju kriju iza tzv. gosti pa kritikuju druge nije im ovdje mjesto.

Početnik
    Učlanjen
    12.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mladji muskarci vole

starije zene zato sto ih privlaci njihovi iskustvo,opustenost i sl.Mislim,barem da je tako...

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ili je pak osecajna osoba , koja je puno vremena provodila sa svojom mamom ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio kosmopolit
    ili je pak osecajna osoba , koja je puno vremena provodila sa svojom mamom ops:
    Pa sta imas protiv starijih Kosmpolitu? A ako je starija sigurno ne provodi vrijeme s mamom!

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ma ja nista to protiv starijih,
    nego mislio sam na ..... uhhh siroka je to tema , mozda nekom drugom prilikom :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma ja nista to protiv starijih,
    nego mislio sam na ..... uhhh siroka je to tema , mozda nekom drugom prilikom :wink:
    Ma nista, samo ti nastavi "sirokom poljem"!

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

vazi Amazonko kad vec zelis :

Elem , svako od nas postane roditelj, pre ili kasnije. I onda shvati .
    Svaka roditelj vodi racuna o svom detetu, zeli da ono bude najlepse , najpametnije, najbolje obuceno , da u nicim ne oskudeva.
    Majke, prilikom zenidbi njihovih sinova postaju ljubomorne na svoje snaje.
    To se desava zbog toga sto su one to dete, rodile , odrasle, vaspitale i odgojile i sada im je jos potrebna neka " fufica " da im otrgne cedo iz njihovog zagrljaja.
    E onda se tu javljaju problemi. Normalno je da ce svaka majka blagosiljati svoje dete i vencanje ali sta je zapravo u njenoj dusi to ne mozemo znati.
    E onda zavisi od tipa kako ce reagovati i da li ce u njegovo srcu i dlje biti mesta za obe , za njegovu majku ili za njegovu zenu.
    Vrlo komplikovana situacija , i znaj da ne pricam ovo samo na osnovu svog iskustva , vec i na osnovu iskustva mojih najblizih prijatelja. A njih ima podosta.
    Dakle , ili se tip okrece na majcinu stranu i zeli da njegova zena bude nalik na njegovu staru, da ima njene slabosti i njene prednosti , a samim tim i bude bliza godinama ,
    ili se pak okrece supruzi i okrece ledja majci, ili je pak dobar politicar pa onda nalazi neku zlatnu sredinu pa onda uspeva da sa obema iadje na kraj i samim tim udovolji svima.
    Nemoj mi samo reci , da postoji ijedna osoba na svetu kojoj je zaista stalo do svoje svekrve.
    Imam ja i svoje prijateljice rodjake , i sve se one slazu po tom pitanju.
    Sve be one da zive same , bez prisustva njegovih roditelja.
    Znam, znam , skrecem sa teme ali sta ce ssve je tako strasno povezano jedno sa drugim.
    Dakle ukoliko je necije detinjstvo proslo u vremenu provedenom sa svojom majkom , onda je normalno da takva osoba u kasnijem zivotu traziti stariju osobu, neku koja ce uvek biti tu da ga savetuje, pomogne , zastiti kad treba.
    Ukratko uvek tu.
    Dinamika zivota u kome danas zivimo , pokazuje nam da je ovaj svet jedno stvarno jako neverovatno mesto u kome nema pardona.
    Ukoliko zelimo bilo sta , sami se i za to isto trebamo izboriti.
    A borba je isto tako zestoka, jaka konkurencija i tome slicno.
    I zato oni koji ne veruju u sebe i svoje potencijale traze drugu stranu ( muskarac-zena ili obrnuto ) , bez obzira o kom se polu radi koja ce moci da se stara o njima.
    Zato i on verovatno trazi neku stariju osobu koja bi mogla eto da se brine o njemu, on bi njoj davao ono sto ona trazi ( a mozda ne moze bas uvek da ima, mlado meso ) a ona njemu ono sto on zeli ( sigurnost ) i tako to ....
    ne znam mozda pricam gluposti a mozda sam i delimicno u pravu , ko ce ga znati :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

I zato oni koji ne veruju u sebe i svoje potencijale traze drugu stranu ( muskarac-zena ili obrnuto ) , bez obzira o kom se polu radi koja ce moci da se stara o njima.
    Zato i on verovatno trazi neku stariju osobu koja bi mogla eto da se brine o njemu, on bi njoj davao ono sto ona trazi ( a mozda ne moze bas uvek da ima, mlado meso ) a ona njemu ono sto on zeli ( sigurnost ) i tako to ....
    ne znam mozda pricam gluposti a mozda sam i delimicno u pravu , ko ce ga znati :?
    Sve si to lijepo napisao, sve to stoji. Ali sta je sa onom manjinom koji odrastaju bez majki ili i moraju da idu kroz zivot i sami da nadju svoje mjesto? Ne treba skretati s teme, zar ne?

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

oni nece nikada uspeti u zivotu ili samo nekolicina njih,
    tesko je uspeti u danasnjem svetu bez icije podrske :wink:

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

da ne bude zabune...

pod uspehom podrazumevam " uspeh " , dovoljno love za lagodan zivot, neki milioncic na racunu u banci, vila na moru i tome slicno...

ne mislim na stalan posao, solidnu platu, stancic od 50-60 kvadrata, dvoje dece itd...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

da ne bude zabune...

pod uspehom podrazumevam " uspeh " , dovoljno love za lagodan zivot, neki milioncic na racunu u banci, vila na moru i tome slicno...

ne mislim na stalan posao, solidnu platu, stancic od 50-60 kvadrata, dvoje dece itd...
    Pa taj tvoj "uspjeh" ne mogu ostvariti ni ovi koji imaju podrsku, to imaju samo manjina, a sigurno nisu zaradili mukotrpnim radom ako mislimo na ove ovdje nase tzv. uspjesne. Da se vratim, itekako mogu i ovi drugi bez necije podrske uspjeti u zivotu, da zive normalno, ako idu hrabro kroz zivot, imaju ambiciju i znaju sta hoce i koliko mogu! Sve zavisi sta ko zeli u zivotu, ako si neskroman i zelis sve da imas onda si nezadovoljan koliko god sta postignes! A znam dosta takvih ljudi koji zive od sami od svog rada i super su ljudi, sa mozgom u glavi, cvrsto nogama na zemlji!

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ma nije to manjina, ne slazem se sa tobom,
    novac je svuda oko nas samo treba znati pokupiti ga ...
    znam tipa koji je eto bio prosecan a za par godina , uradio milioncic ( DEM ) ...
    posteno,radeci ... zaista

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma nije to manjina, ne slazem se sa tobom,
    novac je svuda oko nas samo treba znati pokupiti ga ...
    znam tipa koji je eto bio prosecan a za par godina , uradio milioncic ( DEM ) ...
    posteno,radeci ... zaista
    Pa dobro mi odosmo s teme. Pa nismo svi rodjeni da pokupimo pare, neko se nadje na pravo mjesto u pravo vrijeme. A, sta je s tobom, pa i ti pokupi jedan milioncic ako je to tako lako! Jeste da je novac svuda oko nas, ali nije dostupan, pa pogledaj koliko je siromasnih, gladnih itd... a koliko ekstra bogatih..

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

pa pokusavam Amazonka,
    poslusaj jedan savet ... ( pocinjem da zvucim popuut Djoleta , ali nema veze )
    nemoj nikad biti buntovna na poslu ( mislim na neki dobar posao ) , oni smotani najbolje prolaze, i posao je postao politika, trebas biti jaaaaako dobar politicar da bi opstao i uspeo.
    ko zna mozda i meni svane , mada i sada nije tako lose,ali ja znam da mogu vise i da samim tim i zasluzujem vise ...

SUTCI
    Guest

Podrazumevano Re: zasto volim strije zene

Citat Original postavio buda
    neynam zasto ali kad je ugledam saseksi karakteristikama dobijem yeljuda je smuvam
    Razlog lezi u tome sto MI,STARIJE DEVOJKE (ili bar jedan deo) volimo mladje.
    Imponuje mi kad pocnem da flertujem, ili pokusam nesto provokativnije, a oni se prosto izgube. To me lozi!

smotana
    Guest

Podrazumevano

A sta ako starije zene nisu i iskusnije??? Nego samo starije.... Isto bi ih voleo???????

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

ma sve su zene ipak zene na kraju ... bile one starije ili mladji , sve se svodi na isto .. :wink:
    zivele zene i stare i mlade i slabe i debele i ruzne i lepe...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma sve su zene ipak zene na kraju ... bile one starije ili mladji , sve se svodi na isto .. :wink:
    zivele zene i stare i mlade i slabe i debele i ruzne i lepe...
    Ma zivio ti meni "kosmpolit". Bravo za zene! Ali sta bi zene bez muskaraca i muskrci bez zena!? 8)

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Dobre i znaju sta hoce

Sustina muske prirode je da sto manje "muke" dodje do onoga do cega mu je stalo.E sad , sto su devojke mladje one vise filozofiraju i stalno im nesto smeta.Naravno tu je i nedostatak iskustva jer s obzirom na godine retko kad ga steknu bas brzo.Kod starijih zena je sve mnogo lakse .One jednostavno znaju sta im je potrebno.Ako je u pitanju sex , one ce to nedvosmisleno pokazati, pokupiti svoj "plen" i odvuci ga u svoju sobicu ili vec neku drugu,nebitno.Muskarci vole tu nedvosmislenost u stavu : hocu seks. i tu je dobrom delu tajna tog odnosa.
    Hehe a neko i voli i da malo vise "ljulja " pa bira starije koke

Druna
    Guest

Podrazumevano Starija, da ili ne

Pa znash shta:Matorke sa trezvenim idejama ne bi bilo loshe hvatati lasom

Guest

Podrazumevano

A brak izmedju starije zene-mladjeg muskarca?

Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

zasto da ne
    ako je demi moore u pitanju

Slične teme

1. Volim debele žene