Nove auto-tablice u BiH

M.Scofield

Početnik
Poruka
2
Od oktobra bi trebalo da se u Bosni izdaju nove auto-tablice.
 

Prilozi

  • Bh tablice.jpg
    Bh tablice.jpg
    16,3 KB · Pregleda: 17
Ово ће тешко да прође кроз РС. Буниће се народ због овог жутог и ових звездица само тако... а иначе таблице к'о таблице исте као и раније :)
 
Ја ценим да то нису неке паре... колико се сећам прошле године кад сам регистровао ауто, нове таблице и саобраћајна су биле нешто око 20КМ, а постоје реални трошкови да се то изради, тако да верујем да сакупљање пара није примарни циљ... нарошито што у БиХ нема толико пуно аута да би се говорило о неким силним парама...
 
Ја би за РС вратио ћириличне, а у Федерацији нек си куцају шта хоће! Ове садашње су баш кбља, ко да је Босна неки резерват или сафари парк, пу пу далеко било! Оно, који имају "А" - ти иду да гледају антилопе, "М" - мајмуне, "Ј" - јагуаре...
 
Ниси ти то добро сконтао... они са А су антихристи, са М су мацани, са К су куроње, са Т су тиквани, а са Ј (као ја :D) су јебачи :mrgreen:
 
Kod vas su radarske patrole za Ginisa... čoveče, od Kotora do Bijelog Polja 11 radara... ma ljudi, što je mnogo, mnogo je. Bolje neka potroše pare i izumeju autoput... sramota je da jedna država nema nijedan autoput a hoće da "glumi" Monako....
 

Back
Top