Брусхалтер

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Девојке, управо се спремам да кренем с девојком до града да јој помогнем да купи брусхалтер...
Водите ли ви своје момке у куповине вашег интимног рубља и колико су вам заиста од помоћи?
Ово питам зато што сам приметио да се мушкарци скоро увек уплашено крећу по радњама доњег веша, ако се уопште одлуче да помажу у његовој куповини...
С друге стране, ја активно учествујем и мислим да сам добар познавалац материје...
 
To je pohvalno. Ali razumem te koje opisuješ, rekli bi šta im se sviđa ali ih je "sramota" od "tete" koja ih šrodaje ili od ribe koja ih prodaje a s kojom bi možda u drugim okolnostima flertovali... Ja kupujem kod jedne "tete" i tu je mimi's dad potpuno beskoristan sem kad treba da se plati. Nas dve sve ostalo obavimo bez njega.
 
Девојке, управо се спремам да кренем с девојком до града да јој помогнем да купи брусхалтер...
Водите ли ви своје момке у куповине вашег интимног рубља и колико су вам заиста од помоћи?
Ово питам зато што сам приметио да се мушкарци скоро увек уплашено крећу по радњама доњег веша, ако се уопште одлуче да помажу у његовој куповини...
С друге стране, ја активно учествујем и мислим да сам добар познавалац материје...

Veruj mi, ti si jedan u milion!
zavidim tvojoj devoci...pomoć je neprocenjiva, u svakom pogledu!
svaka ti čast...:worth:
 
Ako ide da kupuje brus za sexy prilike koje ce odmah skinuti, onda ok, ali ako ide da kupi onaj "svakodnevni", onda joj nisi potreban, prvo sto treba da gleda je udobnost. : )

Pravim se pametna i ozbiljno odgovaram. :cool:
 
Девојке, управо се спремам да кренем с девојком до града да јој помогнем да купи брусхалтер...
Водите ли ви своје момке у куповине вашег интимног рубља и колико су вам заиста од помоћи?
Ово питам зато што сам приметио да се мушкарци скоро увек уплашено крећу по радњама доњег веша, ако се уопште одлуче да помажу у његовој куповини...
С друге стране, ја активно учествујем и мислим да сам добар познавалац материје...

Jeste da je pitanje upućeno ženskom delu foruma al aj da se javim, kao i ti Dijenek nemam taj problem.
Mada i kada kupovinu obavi i bez tebe, pa dođe kući pa te iznenadi, nije i to loše.
 
Девојке, управо се спремам да кренем с девојком до града да јој помогнем да купи брусхалтер...
Водите ли ви своје момке у куповине вашег интимног рубља и колико су вам заиста од помоћи?
Ово питам зато што сам приметио да се мушкарци скоро увек уплашено крећу по радњама доњег веша, ако се уопште одлуче да помажу у његовој куповини...
С друге стране, ја активно учествујем и мислим да сам добар познавалац материје...
...mene nije blam, ja kupujem, ali problem je u tome shto joj zapremina duda:heart: varira, e ondak je uvatim u datom trenutku i tako ukochim ruku i ondak sa tak'om rukom idem u maxi da pitam kasirku 'el ima besh tu velichinu...:)
 
Девојке, управо се спремам да кренем с девојком до града да јој помогнем да купи брусхалтер...
Водите ли ви своје момке у куповине вашег интимног рубља и колико су вам заиста од помоћи?
Ово питам зато што сам приметио да се мушкарци скоро увек уплашено крећу по радњама доњег веша, ако се уопште одлуче да помажу у његовој куповини...
С друге стране, ја активно учествујем и мислим да сам добар познавалац материје...
Mene smara da idem sa bilo kom osobom zenskog pola u kupovinu, jer ne volim da gledam kako proba i gleda jednu stvar po pola sata !!!
A shto se tiche brushaltera, ja volim kada ga ne nosi uopshte, jer mi je sexy kada vidim nadrkane bradavice :ok: :whistling: !!!
 
Meni jednom naručila da joj kupim gatje. I ja kupio prikladnu veličinu. I ona se uvredila. Posle ih probala, pa plakala ceo dan.

E a ja plakala od smeha kad sam prochitala ovo...
weigh1.gif
 
tsk....vodim naj druga sa sobom kada nam se poklopi potreba da idemo u kupovinu
ne volim da idem sama
jer
puno sam nesto zivcana i ne volim kada mi prodavacica odmah sa vrata zajase vrat
i ne pusta tokom citavog obilaska

udvoje je nekako lakse da ostanem kulturna
 

Back
Top