alergija(mleko)

Gost
Pre otprilike pola godine dobila sam alergiju koje sam se jedva resila. Naprimala sam silne injekcije i na kraju price konstatovali su (lekari) da sam alergicna na mleko. Prestala sam da koristim hranu u kojoj ima mleka (verujte to je vrlo tesko). Trajalo je to tako dok jednom nisam slucajno pojela bonbonu u kojoj ima mleka (ja nisam znala). Nije se desilo nista. To me je ohrabrilo. Polako sam pocela da konzumiram hranu u kojoj ima mleka. Dan po dan ja sam mleko vratila u svoj jelovnik. Sad me interesuje moze li se alergija vratiti. Da li je moguce da su lekari pogresili? Ko zna na sta sam ja uopste alergicna!!! Moze li alergija da se javi samo jednom i nikad vise?
 
Iz iskustva moje tetke,mogu slobodno da kazem da lekari oko alergija nemaju pojma.Mozda je ovo,ako nije mozda je ono,ako...i tako u nedogled.Maltretiraju pacijente,koji im sluze kao zamorcad.Mislim da je ta oblast medicine kod nas najmanje razvijena.
 
Verovatno nije ni bila alergija na mleko jer kad ste alergicni na nesto alergicni ste na to za ceo zivot,znaci ne moze malo ste alergicni malo niste.
Ako nisu radjena alergoloska ispitivanja da se otkrija na tacno koje ste namirnice alergicni ne moze se napamet tvrditi tako nesto.
 

Back
Top