Da li je istina da...?

kanterela

Zainteresovan član
Poruka
187
Pre neko vece se slatko ismejah,dok sam sa dragim mi muzem, gledala film Fever Pitch sa Drew Barrymore u glavnoj ulozi.Ona glumi devojku koja se zaljubljuje u tipa cija je strast navijanje za Boston Red Sox-e,poznati bejzbol klub.To kod njega traje od detinjstva,jer ga je ujak-fan vodio na sve utakmice,ali se tokom godina razvilo u neku vrstu zaludjenosti,jer on zivi za utakmice,informacije o ekipi,druzi se iskljucivo sa navijacima,koje je upoznao na tekmama i u jednoj recenici-zivot mu je podredjen BRS-a.
To u njihovoj vezi postaje,u jednom trenutku,primarni problem, a jedna od njenih drugarica je pita: "Da li si se ikad zamislila da li je normalno to sto je on do 30. bio sam? Do tada svako normalan treba da ima makar jednu vezu, makar ona bila propala,promasena."

Shodno tome,ja vas pitam da li je istina da bi svako do 30. trebalo da ima bar jednu pogresnu ili pravu osobu, da bi ga smatrali "normalnim/om" ili je to jos jedna od glupih predrasuda,jer ljubav ne gleda ni na sat,ni na godine.Jednostavno se dogodi ili ne.

I zasto,ponekad,ljudi u vezama/brakovima, s visine gledaju na single likove?
Svako ima pravo da zivi kako hoce,zar ne?
 
Shodno tome,ja vas pitam da li je istina da bi svako do 30. trebalo da ima bar jednu pogresnu ili pravu osobu, da bi ga smatrali "normalnim/om" ili je to jos jedna od glupih predrasuda,jer ljubav ne gleda ni na sat,ni na godine.Jednostavno se dogodi ili ne.

I zasto,ponekad,ljudi u vezama/brakovima, s visine gledaju na single likove?
Svako ima pravo da zivi kako hoce,zar ne?

Nije nenormalan ako nije imao vezu do 30. gluposti, cu nenormalan........ali definitivno ima neki problem, strah..........

A ovi u braku zaborave kako je traziti partnera, grijesiti, nekada i patiti.....pa zato od njih i dobijas glupave komentare...Vrijeme ti je, zasto se ne udajes?.......a ti ni decka za sex jednom u mjesec dana nemas...........sto mene nerviraju udate i ozenjeni............
 
U pravu si mada mi je dru ogavna nesto.

Sto,bas je slatka i filmovi u kojima glumi su cista razbibriga:)

ko navikne daje sam i udje u zrele godine postaje sve nefleksibilniji, iskljuciviji, cinicniji...sve u svemu smor...treba se na vreme uciti: toleranciji, popustanju, prepustanju i itd....sve u svoje vreme....

U ovome ima istine.Moj ortak je single poslednjih pet godina i jednom kada se napio i izlozio svoje argresivno-zenomrzacke stavove, svi smo bili neprijatno iznenadjeni.:thumbdown:
 
Pre neko vece se slatko ismejah,dok sam sa dragim mi muzem, gledala film Fever Pitch sa Drew Barrymore u glavnoj ulozi.Ona glumi devojku koja se zaljubljuje u tipa cija je strast navijanje za Boston Red Sox-e,poznati bejzbol klub.To kod njega traje od detinjstva,jer ga je ujak-fan vodio na sve utakmice,ali se tokom godina razvilo u neku vrstu zaludjenosti,jer on zivi za utakmice,informacije o ekipi,druzi se iskljucivo sa navijacima,koje je upoznao na tekmama i u jednoj recenici-zivot mu je podredjen BRS-a.
To u njihovoj vezi postaje,u jednom trenutku,primarni problem, a jedna od njenih drugarica je pita: "Da li si se ikad zamislila da li je normalno to sto je on do 30. bio sam? Do tada svako normalan treba da ima makar jednu vezu, makar ona bila propala,promasena."

Shodno tome,ja vas pitam da li je istina da bi svako do 30. trebalo da ima bar jednu pogresnu ili pravu osobu, da bi ga smatrali "normalnim/om" ili je to jos jedna od glupih predrasuda,jer ljubav ne gleda ni na sat,ni na godine.Jednostavno se dogodi ili ne.

I zasto,ponekad,ljudi u vezama/brakovima, s visine gledaju na single likove?
Svako ima pravo da zivi kako hoce,zar ne?

daleko smo mi (vecina) od stava da ne zavirujemo u tudje zivote...
mi jos uvek slavimo tarabu i kafenisanje (uz ogovarnje naravno) nebi li saznali pikanterije iz tudjih zivota....
eee dje je svet a dje smo mi....:mrgreen:
 
Sto,bas je slatka i filmovi u kojima glumi su cista razbibriga:)



U ovome ima istine.Moj ortak je single poslednjih pet godina i jednom kada se napio i izlozio svoje argresivno-zenomrzacke stavove, svi smo bili neprijatno iznenadjeni.:thumbdown:

ja sam u drugarsko-sexualnoj vezi sa muskarcem koji ima 40 godina i od svoje 20-te zivi sam...nikad se nije zenio ni ziveo sa zenom, iako je zene menjao redovno...u pocetku je (osim extra sexa) njegovo ponasanje bilo totalno neotesano i nekad se pitam zasto ga nisam sutnula (verovatno zbog tog sexa :hahaha:)...i eto, proslo je 2 godine i mic po mic se prilagodjava i unormaljuje...ali, mislim da mu nema pomoci...toliko je zaglibio u svoj nacin zivota da nije ustanju vise da ga menja.....
 
E bas to je moj komentar kad mi neko sasvim nebitan postavi ona odvratna pitanja tipa: 'kad ces da se udas, trebalo bi da razmisljas o tome...'

daaaa...
kao da se podrazumijeva da si u fazonu feminizma, građenja karijere, i šta sve ne...
što bi naravno trebalo da brak i djecu odloži za nekad kasnije...mnoooogo kasnije...
i ne razmišljaš o tome, nikako :nono:
 
Pa fora je opet u trzzishtu...posmatramo i sebe i ljude oko sebe kao robu.

Mnogi kao merilo kvaliteta jedne osobe uzimaju interesovanje drugih, pa ako je to osoba koju mnogi zzele onda je vrednija.

Ako osoba nije bila u vezi znachi da je niko nije hteo a to znachi da joj neshto fali...roba sa greshkom...
Ako je osoba koju su nakon upotrebe vratili znachi da je polovna roba...a ako se bavila i proizvodnjom i dobila dete nije vishe za dalju upotrebu...

Ako si singl, najbolje je otimati nechiji primerak jer chim je u vezi znachi da je kvalitetan.
Ako je osoba ulovila drugu osobu koja ima izrazzene kvalitete potroshachkog drushtva kao shto su velike sise i puno kesha onda te osobine automatski prelaze i na nju.

Ako sami vidimo da smo neuspeshni u drushtvu, mozzemo da se bavimo hohshtaplerajom ili da ugradimo silikone, a zatim s punim pravom zahtevamo "bolje" primerke suprotnog pola za sebe, one koji che josh vishe istachi nash drushtveni polozzaj u potroshachkom drushtvu.

Ako ne uspemo iz prve da nadjemo takvu osobu, pozzeljno je imati dobra kola crvene boje da bi se bolje uochila nasha podobnost, ili majicu sa vrlo, vrlo velikim dekolteom.
Roba se lakshe proda ako je u izlogu.
 
Shodno tome,ja vas pitam da li je istina da bi svako do 30. trebalo da ima bar jednu pogresnu ili pravu osobu, da bi ga smatrali "normalnim/om" ili je to jos jedna od glupih predrasuda,jer ljubav ne gleda ni na sat,ni na godine.Jednostavno se dogodi ili ne.

Pa trebao bi, ne vidim sta covek moze da radi pa da mu skoro polovina zivota prodje bez da se zaljubi. Mislim, mogu da razumem da stavi ljubav u drugi plan zbog radi posla, karijere ili cega vec, ali da ljubav nacisto potisne iz svog zivota... Mora da ima neki problem u glavi. Bar ja mislim.
 
daleko smo mi (vecina) od stava da ne zavirujemo u tudje zivote...
mi jos uvek slavimo tarabu i kafenisanje (uz ogovarnje naravno) nebi li saznali pikanterije iz tudjih zivota....
eee dje je svet a dje smo mi....:mrgreen:

Zar nismo demo-euro Serbia?!:lol: Mala sala,imas pravo:neutral:

E bas to je moj komentar kad mi neko sasvim nebitan postavi ona odvratna pitanja tipa: 'kad ces da se udas, trebalo bi da razmisljas o tome...'

Indiskretno, nekulturno i palanacki:neutral:



ali neke stvari treba doživeti u pravo vreme, inače ćeš se teško razviti kako treba..
sad, ko određuje koje je vreme pravo, bla bla..

Mozda.Na pr. sta bi sa 25 radio u osnovnoj?

ja sam u drugarsko-sexualnoj vezi sa muskarcem koji ima 40 godina i od svoje 20-te zivi sam...nikad se nije zenio ni ziveo sa zenom, iako je zene menjao redovno...u pocetku je (osim extra sexa) njegovo ponasanje bilo totalno neotesano i nekad se pitam zasto ga nisam sutnula (verovatno zbog tog sexa :hahaha:)...i eto, proslo je 2 godine i mic po mic se prilagodjava i unormaljuje...ali, mislim da mu nema pomoci...toliko je zaglibio u svoj nacin zivota da nije ustanju vise da ga menja.....

Ti zboris kao moja draga prijateljica.Mi joj savetujemo da ga sutne,ali ona je i dalje "dosledna svojoj ljubavi" i entuzijastickim pobudama da za sve ima vremena i da nikog ne treba stiskati.Ali,vreme prolazi i bojim se da "juri vetrenjace" :neutral:
 
Citat:
Original postavio parka
ali neke stvari treba doživeti u pravo vreme, inače ćeš se teško razviti kako treba..
sad, ko određuje koje je vreme pravo, bla bla..

@ kantarela : Mozda.Na pr. sta bi sa 25 radio u osnovnoj?

Mozzesh da radish kao nastavnik, tetkica, domar, pedagog, psiholog, sekretar...:D
 
A zasto mislis, Olja, da bi on trebalo da mijenja svoj nacin zivota?
To sto se ne poklapa sa tvojim vidjenjem ispravnog zivljenja, ne znaci da je njegov nacin pogresan..........covjek uziva u njemu.......nije zajednicki zivot za svakoga............

nemislim ja...to misli on....mene boli uvo jer ja zivim kako hocu a on mi popunjava deo koji mi je potreban od muskarca i na to nemam primedbi...on ce biti taj koji ce ostati bez deteta (a voleo bi da ga ima) i itd....a da nije zajednicki zivot za njega, to je istina, a daleko od toga da uziva u ovom svom nacinu zivota...jednostavno se pomirio sa tim da mu je vreme za brak i decu proslo...
 
Ti zboris kao moja draga prijateljica.Mi joj savetujemo da ga sutne,ali ona je i dalje "dosledna svojoj ljubavi" i entuzijastickim pobudama da za sve ima vremena i da nikog ne treba stiskati.Ali,vreme prolazi i bojim se da "juri vetrenjace" :neutral:

Kod mene nije upitanju ljubav i nemam planove sa njim...:ok:...a sve sto sam zelela od njega to sam i dobila (a i dobijam ;)).....
 
Citat:
Original postavio parka
ali neke stvari treba doživeti u pravo vreme, inače ćeš se teško razviti kako treba..
sad, ko određuje koje je vreme pravo, bla bla..

@ kantarela : Mozda.Na pr. sta bi sa 25 radio u osnovnoj?

Mozzesh da radish kao nastavnik, tetkica, domar, pedagog, psiholog, sekretar...:D

:lol: Ovo je duhovito.Ja sam nastavnik istorije u jednoj o.s.:lol: Ko mi je kriv kad ne umem sazeto da napisem sta mislim:lol:

Kod mene nije upitanju ljubav i nemam planove sa njim...:ok:...a sve sto sam zelela od njega to sam i dobila (a i dobijam ;)).....

Racionalno razmisljanje iskusne zene.I like it:super:
 
nemislim ja...to misli on....mene boli uvo jer ja zivim kako hocu a on mi popunjava deo koji mi je potreban od muskarca i na to nemam primedbi...on ce biti taj koji ce ostati bez deteta (a voleo bi da ga ima) i itd....a da nije zajednicki zivot za njega, to je istina, a daleko od toga da uziva u ovom svom nacinu zivota...jednostavno se pomirio sa tim da mu je vreme za brak i decu proslo...

Ima 40god i vec se pomirio sa sudbinom?
Lose, bas lose.....
I ne vjerujem ja tim likovima koji pricaju kako silno zele dijete, a ne rade nista po tom pitanju.........onaj ko zeli, taj i tezi tome........
Taj tvoj je totalno kontradiktoran.....
Tebi prija da imas muskarca samo za sex i nista vise?
 
Ima 40god i vec se pomirio sa sudbinom?
Lose, bas lose.....
I ne vjerujem ja tim likovima koji pricaju kako silno zele dijete, a ne rade nista po tom pitanju.........onaj ko zeli, taj i tezi tome........
Taj tvoj je totalno kontradiktoran.....
Tebi prija da imas muskarca samo za sex i nista vise?

znam da je to lose i da misli pogresno ali njegov zivot je njegov problem...ja se ne mesam u njegov a ne dam da se mesa ni on u moj....i da, prija mi da imam dobrog prijatelja uz sebe, na koga mogu da se oslonim ako je to potrebno, koji je fantastican u sexu i koji me ne smara da vodim svoj zivot kako zelim...a i pauziram od emocija....zestoko me je smorio prethodni....trebala mi velika pauza.....:whistling:
 

Back
Top