Firefox iritirajuci PROBLEM

BLANKED

Elita
Poruka
20.470
U zadnjih 7-8 dana kada god otvorim Firefox browser, prozor pocinje neprekidno da vibrira, sto je strasno iritirajuce.
Amplituda tog vibriranja nije velika,ali se ipak prozor neprekidno trese u razmaku 2-3 pixela gore-dole,sto me dovodi do sloma zivaca.
Prozor se smiri tek kada pritisnem F11 (fullscreen).

Izbrisao sam cookies, i cak reinstalirao potpuno Firefox, ali problem ostaje isti.

Da li je neko imao slican problem sa ovom anomalijom, i zna li iko kako da se otarasim te bede od fakanog vibriranja dok jos imam zivaca.:dash:

Verzija Firefox 2.0.0.1
 
Meni Firefox neće da otvori Google,a uopšte ništa nisam podešavao da mi blokira sajtove.I zarazio se nekim spyware i naprimer otvorim Krstaricu i odma mi se otvara još jedan tab koji je prazan....a toliko me mrzi da brišem taj Firefox...Zbog Google posebno koristim Netscape Navigator 9...
 
Evo skinuo sam najnoviju verziju Firefoxa, i 'ladno je problem nestao.
'fala Cizmicamai:ok: na savetu, upalilo je, iako nisam verovao da ce imati nekakvog efekta posto sam instalirao nekoliko razlicitih verzija (doduse starijih), ali sa ovom najnovijom verzijom je problem resen.

Hvala jos jednom na jednostavnom ali efikasnom savetu. :super:
 
A sto se tice
IBM /OS2

Imao sam slican problem,

- Izbrisao sam sve podatke (History, Cookies kesh ...), na kraju i reinstalirao Firefox.

- izbrisao sam sve temporary files iz kompjutera (ovo obavezno uradi)

- Zatim sam skenirao sistem nekim anti-spyware programom.

- popravio sam registre

i problem je bio resen, savetujem i tebi da uradis isto
 

Back
Top