Bruce Willis - muzicar

L D Project

Primećen član
Banovan
Poruka
548
Walter Bruce Willis rodjen je 1955. godine u Nemackoj. Poznati americki glumac i manje poznati pevac i muzicar. Njegovi najpoznatiji hitovi su Save the last dance for me i Respect yourself. Bio je u braku sa Demi Mur, ali su se razveli. Dok sam ova dva dana krstarila Sredozemljem mojom bebi plavom jahtom "Uzburkano plavetnilo", primetila sam da me juri neki celavi tip u camcu. Malo sam prikocila i videla da je to Brus. Inace on se palio na mene jos ranije, bili smo u nekoj vezi, ali ja sam mu pomogla da se probije kao glumac. Hteo je da ja glumim u filmu "Boja noci" sa njim, ali Mama mi nije dala. Mama mi je rekla: "Liiizo, dedera, da se ne skidas." Medjutim, dosao je juce kod mene i rekao mi da ne moze da zivi bez mene i da je ludo zaljubljen u mene, jos dok ga je jurila Sibil Separd. Sta da uradim drugo nego da se smuvam sa njim. Sta biste drugo uradila moje drage drugarice i drugari? Sada smo zajedno. Morala sam da raskinem sa ovim deckom iz teretane, jer on mora da se odluci izmedju mene i tegova. Kako vam se Brus dopada kao muzicar? Svidjaju li vam se njegovi hitovi? :cool:
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Jeste jeste taj Brus Vilis..setjam se daaavno josh dok je bio 3K su vrteli onaj njegov spotitj....Sejv d last dens for miii..trala la la laaaa:lol:
Za divno chudo ne mogu da ga nadjem na YouTube...Brusov lobi zatro svaki trag:lol:
 
ne shvataju oni kojima se ne svidja,nema potrebe za osudjivanjem

Tipovala sam da je to jedini misicavko u akcionim filmovima,
koji je dokazao da ume ponekad nesto da odglumi...
I ja nisam rekla da je neko glup sto ne moze da shvati,
vec da ne moze da shvati...
(recimo mnogi ne mogu da shvate koliko je uzasno dobar film "Tri Amigosa",
pa ga pljuju...
A sam film je bio nagradjivan vise puta...)
 
Tipovala sam da je to jedini misicavko u akcionim filmovima,
koji je dokazao da ume ponekad nesto da odglumi...
I ja nisam rekla da je neko glup sto ne moze da shvati,
vec da ne moze da shvati...
(recimo mnogi ne mogu da shvate koliko je uzasno dobar film "Tri Amigosa",
pa ga pljuju...
A sam film je bio nagradjivan vise puta...)

brus=mishicavko.....:hahaha:

shta shvarc ima na to da kazhe....
 
ne,ne ona je mislila da svarci glumi zbog misica da bi se tako pojavljivao u javnosti.no to je cak i nebitno,svarci je snimio antologijski film konan pa je samim tim bio ispred vecine te glumacke ekipe.a i u novijim filmovima jeste da se on u nekim scenama bije na snagu ali samo idiot moze da ne primeti da u najvise scena na neku fintu zezne onog sa kim se bije,a ne tipa pukne prstima i otkine mu glavu.
 
Poslednja izmena:
pa nisu oni samo u tabadzijskim filmovima glumili....evo skoro sam gledao willis-a u ''16 blocks''sa mos def-om de glumi nekog pandura/alkosa i prilichno se dobro snalazi.....a i shvarc je terminatoru bash dao karakteristike glumom....koja je razlika izmedju rasel-a u gladijatoru i shvarca u terminatoru...
 
pa nisu oni samo u tabadzijskim filmovima glumili....evo skoro sam gledao willis-a u ''16 blocks''sa mos def-om de glumi nekog pandura/alkosa i prilichno se dobro snalazi.....a i shvarc je terminatoru bash dao karakteristike glumom....koja je razlika izmedju rasel-a u gladijatoru i shvarca u terminatoru...

Nisam mislila bukvalno misicavko...
Mislila sam klasican tabadzija,
"koji da je bio na titaniku,
sve bih ih spasao..."
Inace dao je dobre uloge
u 12 majmuna i sesto culo...
 

Back
Top