Granica izmedju lucidnosti i ludila

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Ideja mi pade kad devojke masovno izjavljuju da se često osećaju lucidno u raznim situacijama, a takve nikad neće poludeti, a opet ih neki muškarci nazivaju lujkama..........

Sloboda ume da dodje prerano i da osobu učini lucidnom , to bi bio neki moj zaključak....
I tu se javio inat i ućutkao me.....Reče da on ima glavnu ulogu.....
 
Ideja mi pade kad devojke masovno izjavljuju da se često osećaju lucidno u raznim situacijama, a takve nikad neće poludeti, a opet ih neki muškarci nazivaju lujkama..........

Sloboda ume da dodje prerano i da osobu učini lucidnom , to bi bio neki moj zaključak....
I tu se javio inat i ućutkao me.....Reče da on ima glavnu ulogu.....

Pitaj Top Modelsicu, ona je jedina osoba na granici lucidnosti i ludila, mogla bi da ti objasni.
 
Ценим ипак твоју храброст да се после овакве провале ипак појавиш на теми.

Него, да оставимо по страни термин ''лицидан'', интересује ме да ли си на Гранду покупио и термин ''ХАЛУЦИДАН''?
Пошто га нема у речницима, можеш ли објаснити шта он значи?
 
Hvala na savetima, nadam se da će onda kvalitet komunikacije porasti , pošto očigledno prihvatim da je za ovoliku količinu gluposti krivac isključivo jedan čovek , koji izgleda halucinira , pa je mu je život stoga halucidan, tj halucinogen kako kome volja......

Ako treba , da instaliram i nužnik pri nozi , da me kuje lakše zapišavaju.....
 
Hvala na savetima, nadam se da će onda kvalitet komunikacije porasti , pošto očigledno prihvatim da je za ovoliku količinu gluposti krivac isključivo jedan čovek , koji izgleda halucinira , pa je mu je život stoga halucidan, tj halucinogen kako kome volja......

Ako treba , da instaliram i nužnik pri nozi , da me kuje lakše zapišavaju.....

ej bre, ti svakodnevno pises eseje u kojima se rugas drugim ljudima (zenama, tacnije). budi musko, priznaj da si lupio, i nasmej se samom sebi. nego su tu opet neke kuje u prici ...
 

Back
Top