kozmetika za intimne delove tela

"Kasirke superparfimerije u Krstarovu, na zapadu Srbije, prinuđene su da nose pelene kako ne bi odlazile u toalet tokom radnog vremena", saopštio je sindikat. "Kasirke moraju da nose pelene u slučaju da usled prehlade, nervoze, pritiska i napetosti ne mogu da se suzdrže", izjavila je predsednica sindikata Hanibal Horhe. Teško je zamisliti red od dvadesetak odraslih kasirki koje nose pelene osam sati. "Tokom dugogodišnjeg rada kao zastupnica većine svetskih parfimerija, nikad nisam čula za tako nešto. Ne mogu ni da zamislim kakvim su sve infekcijama i iritacijama izloženi pubikusi tih jadnica", dodala je Horhe.

"Šta mislite, kakve mere bi trebalo preduzeti kad na kasi rade muškarci?", pitamo dalje sveznajuću Horhe.

"Zbog vanvremenske mode nošenja farki, a i zbog drugih očiglednih razloga, pelene bi se pokazale nepodesne, pogotovo danas, u vreme navalentne metroseksualnosti, kada se čini da ima čak i više depiliranih muškaraca od nas žena, koji svoje depilirane pubikuse, svakodnevno tretiraju preparatima za tretiranje depiliranih pubikusa. Evo, na primer, mi Francuzi predlažemo nanošenje Cliven intimo gela, bez obzira što mnogima dismr na mošus, na vatirane kapice s izuzetnom sposobnošću upijanja, koje bi se aplicirale na vrh spolovila. Nemci, kao sigurnije sredstvo, predlažu pamučne mufove na koje nanose Niveu uz obaveznu oralnu primenu Laktogin tableta za održavanje interne flore i faune, dok se Skandinavci zalažu za futrole od dabrovine, za koje se pouzdano zna da odolevaju svakoj vrsti iritacije pubikusa tečnošću."

Zbog predloženih mera ozbiljno je digao glas rabin, Isak Bunta, izjavivši u Jeruzalem postu, da one povređuju običaj obrezivanja vezan za značajan jevrejski praznik Bar micvu. I muslimani nisu ostali ravnodušni, upozoravajući na opasnost od trenja, koje bi smanjilo osetljivost glavića, što ozbiljno ugrožava stihijsko razmnožavanje, zadatak postavljen od Alaha u svetoj knjizi Kuran.

Srbi odbijaju da se petlja oko njihovog šlica, smatrajući da samo internet manijacima u njihovoj prestonici Krstarovu, navlače slične ludačke gaće.
 
joj ja koristim cliven intimo gel za int. higijenu i baš mi prija
al što dismr na mošus =I

dispenser_d.jpg


to mirise na mosus:???: meni se svidja...
 
Sad mi nešto palo na pamet, posle brijanja/depilacije, treba koristiti sredstvo u skladu sa tipom kože-ako je sklona isušivanju, Pavlovićeva mast je neprevaziđena. Originalna ili ona iz apotekarske ustanove, Pavloderm, Pavlogal i ostale namirisane su za izbegavanje. Ako je koža pak masnija, predlažem Nivea baby sa cink-oksidom (onu što se teško razmazuje) ili baby puder. A može i Felce Azzurra, odličan je.
 
Nisam zensko al moram da dam komentar:mrgreen:. Koliko se smarate oko te higijene, mi to samo zaperemo malo i teraj dalje:hahaha: . I na kraju pitanje koliko prosecan muskarac polize tuba intimo gelova i raznih sredstava na 10 god.:rotf:

Salim se, nadam se da se ne ljutite:p.
 
Nisam zensko al moram da dam komentar:mrgreen:. Koliko se smarate oko te higijene, mi to samo zaperemo malo i teraj dalje:hahaha: . I na kraju pitanje koliko prosecan muskarac polize tuba intimo gelova i raznih sredstava na 10 god.:rotf:

Salim se, nadam se da se ne ljutite:p.

Da, i ne povučete... Ma da ne zalazim u detalje, mnogo ste bre gadni. A posle kukate kako ne dobijate... Uh, banovaće me Hani ako nastavim.
 
Sad mi nešto palo na pamet, posle brijanja/depilacije, treba koristiti sredstvo u skladu sa tipom kože-ako je sklona isušivanju, Pavlovićeva mast je neprevaziđena. Originalna ili ona iz apotekarske ustanove, Pavloderm, Pavlogal i ostale namirisane su za izbegavanje. Ako je koža pak masnija, predlažem Nivea baby sa cink-oksidom (onu što se teško razmazuje) ili baby puder. A može i Felce Azzurra, odličan je.

Meni reče dr da izbegavam pavlovićevu i te ostale bebeće jer imaju pudera u sebi pa mogu da zapuše pore i naprave haos! A ja se tripovala nešto oko suvoće kad sam počela sa ab pilulama pa mi mamina prijateljica donela iz Oriflame-a neku intimnu kremu i extra je! Samo me sad mrzi da mackam!
 
Meni reče dr da izbegavam pavlovićevu i te ostale bebeće jer imaju pudera u sebi pa mogu da zapuše pore i naprave haos! A ja se tripovala nešto oko suvoće kad sam počela sa ab pilulama pa mi mamina prijateljica donela iz Oriflame-a neku intimnu kremu i extra je! Samo me sad mrzi da mackam!

Originalna Pavlovićeva i ove apotekarske su okej, ne bi trebalo da bude problema s njima. Nisam probala taj iz Oriflame, nekako mi nije "pri ruci" nijedna distributerka, Avon mi je dostupniji. Mada, kad te kozmetišarka sredi, ona obavi sve te pripremne i završne radnje a recimo Cerra Di Cupra ima uz trake hladnog voska (mnogo bolje od Veet) maramice za pre i za posle.
 

Back
Top