kojom karticom placati online?

iskusan

Primećen član
Poruka
527
pozdrav

imam sledeci problem sa karticom, naime, uzeo sam kod rajfasena,visa virtuon karticu, i od ukupno 10tak narucivanja, samo jedno je uspjelo, svaki put mi kazu da nisu mogli da se konektuju sa bankom da mi provjere karticu, samo jednom su mogli, i to je to... ne znam jel do njih, ili da ja mjenjam banku...pa vas pitam, od koje vi banke koristite karticu, i jel imate uspjesne kupovine?


hvala

pozzzz
 
Koristim istu karticu kao iskusan i nema nikakvih problema. Vodi računa da uvek na stanju treba da imaš depozit od 20e a sve preko toga trošiš, verujem da si ti hteo tih 20e da skineš pa zato nije hteo. Tih 20e odeš u banku i podigneš a ne gasiš karticu nikako jer je mnogo skupo a ništa ne košta ako je ne ugasiš, matematika je prosta - što gasiti i plaćati za gašenje :ok:
 
imao sam problema sa visom electron kod kupovine nekih hostinga ali zato visa debit kartica dihtuje besprekorno

prednost je sto mozes to da napravish kao fizicko lice, sto prvo stavis kintu pa onda trosis sto znaci stavish koliko ti treba za kupovinu necega za slucaj da brojevi zavrse u pogresnim rukama mada su ti propusti prilicno zachepljeni na "hackersafe" sajtovima nikad se ne zna moz ti maznu novcanik na bazenu ili pivo u diskoteci. Gde je prilika uvek neki lopov vreba

:roll:
 

Back
Top