Sa kim ne biste mogli da budete u ozbiljnoj i uspešnoj vezi

ms:
Ili, šta je vama bitno za ostvarenje jedne uspešne veze? Šta vam najviše smeta u karakteru te osobe? kakve odlike, mane? Šta vas najviše nervira u vezi? Zbog čega biste raskinuli? :lol:

p.s. - ako je ovakva tema bila...onda ništa....zaključavajte je... 8)

Ufffff.... koliko pitanja, na jednom mestu :roll:
meni najviše smeta za ostvarenje jedne uspešne veze kada neko puno zapitkuje :lol: :lol: :lol:
 
Dakle ovako,...

ljubav se podrazumeva a da bi veza i potrajala potrebne su jos tri stvari (bar po meni)
1- intelektualna ( da smo na istom intelektualnom nivou)
2- materijalna (kad nema para ljubav je tesko odrziva)
3- seks (ne treba dodatno objasnjavati...)

Sve tri su podjednako vazne (redosled koji sam navela je nasumicni)

A.. da ima i cetvrta stvar:

4- jos hiljadu malih i naizgled nebitnih stvari :wink:
 
lady me:
Dakle ovako,...

ljubav se podrazumeva a da bi veza i potrajala potrebne su jos tri stvari (bar po meni)
1- intelektualna ( da smo na istom intelektualnom nivou)
2- materijalna (kad nema para ljubav je tesko odrziva)
3- seks (ne treba dodatno objasnjavati...)

Sve tri su podjednako vazne (redosled koji sam navela je nasumicni)

:wink:
I jos da dodam da ti bude zanimljivo sa njim.Ako on nije zabavan i nemate o cemu da razgovarate..Uzas onda
 
1. Nedostatak sexa... :roll:

To je jedna stvar zbog koje bih raskinuo... Mislim, imam 23 godine i ako je ona raspolozena samo 1 u mesec/dva, ja to ne bi izdrzao...

2. Glupost

Ne bih mogao da podnesem glupu devojku pored sebe. Volim osobe koje su inteligentne i sposobne za diskusiju o bilo cemu...

3. Laz i foliranje...

Jedna stvar koja me uzasno nervira. Mada, obicno dobro procenjujem ljude i uocim to vrlo brzo... Vazno mi je da u vezi postoji iskrenost i poverenje. Takodje se trudim da gradim odnos koji se zasniva na potpuno poverenju i poveravanju kad je u pitanju sex...

4. Potcenjivanje i precenjivanje...

Ne volim kad je devojka nesigurna u sebe i recimo: vodi ljubav samo u mraku da se ne vidi ovo ili ono... To me nervira... Volim one koje sebe prihvataju kao ono sto jesu, bez obzira na neke fizicke nedostatke ili prednosti.
 
iluzionista:
1. Nedostatak sexa... :roll:

To je jedna stvar zbog koje bih raskinuo... Mislim, imam 23 godine i ako je ona raspolozena samo 1 u mesec/dva, ja to ne bi izdrzao...

2. Glupost

Ne bih mogao da podnesem glupu devojku pored sebe. Volim osobe koje su inteligentne i sposobne za diskusiju o bilo cemu...

3. Laz i foliranje...

Jedna stvar koja me uzasno nervira. Mada, obicno dobro procenjujem ljude i uocim to vrlo brzo... Vazno mi je da u vezi postoji iskrenost i poverenje. Takodje se trudim da gradim odnos koji se zasniva na potpuno poverenju i poveravanju kad je u pitanju sex...

4. Potcenjivanje i precenjivanje...

Ne volim kad je devojka nesigurna u sebe i recimo: vodi ljubav samo u mraku da se ne vidi ovo ili ono... To me nervira... Volim one koje sebe prihvataju kao ono sto jesu, bez obzira na neke fizicke nedostatke ili prednosti.

Imam 12 godina više i potpumo se slažem sa navedenim, samo bih još dodala da ne sme da bude LAJAVI KRELAC ili SMUŠENI ŠUPLJOGLAVAC...
ps:svaka čast mladi gospodine, čak bih stvari isto i poređala...
 
Lajavi krelac je pandan lika iz crtanog filma-petla Sofronija- znači tip koji mnogo priča (naročito o sebi) nekada samo zato što mu se sviđa zvuk sopstvenog glasa, najpametniji je ,u sve se razume, i što je najstrašnije od svega trtljucka koješta i za vreme sexa.
Smušeni šupljoglavac je najčešći način oslovljavanja ona dva mutanta iz nindža kornjača i označava upravo tu kategoriju-smušene šupljoglavce.
Možda mnogo gledam crtane filmove, ali šta ću, sitna deca...
 
apotekarka:
Lajavi krelac je pandan lika iz crtanog filma-petla Sofronija- znači tip koji mnogo priča (naročito o sebi) nekada samo zato što mu se sviđa zvuk sopstvenog glasa, najpametniji je ,u sve se razume, i što je najstrašnije od svega trtljucka koješta i za vreme sexa.
Smušeni šupljoglavac je najčešći način oslovljavanja ona dva mutanta iz nindža kornjača i označava upravo tu kategoriju-smušene šupljoglavce.
Pravi odgovor!!! :lol: :lol: :lol:
 
iluzionista:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
1. Nedostatak sexa... :roll:

To je jedna stvar zbog koje bih raskinuo... Mislim, imam 23 godine i ako je ona raspolozena samo 1 u mesec/dva, ja to ne bi izdrzao...
A ako nema sexa godinu dana u pocetku?

Ni oralnog? A petinga?
E Kraljice...Zar planiras koliko ces da cekas pre prvog odnosa???(Ovo kazem zato sto sam,citajuci poruke na forumu skontao da se razumes u teoriju,ali ne i u praksu)
 
Armagedon:
iluzionista:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
1. Nedostatak sexa... :roll:

To je jedna stvar zbog koje bih raskinuo... Mislim, imam 23 godine i ako je ona raspolozena samo 1 u mesec/dva, ja to ne bi izdrzao...
A ako nema sexa godinu dana u pocetku?

Ni oralnog? A petinga?
E Kraljice...Zar planiras koliko ces da cekas pre prvog odnosa???(Ovo kazem zato sto sam,citajuci poruke na forumu skontao da se razumes u teoriju,ali ne i u praksu)

Planira. Do prve bracne noci. :mrgreen: Jel vidis sta se zove patrijarhalno vaspitanje? ;)
 
iluzionista:
Armagedon:
iluzionista:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
1. Nedostatak sexa... :roll:

To je jedna stvar zbog koje bih raskinuo... Mislim, imam 23 godine i ako je ona raspolozena samo 1 u mesec/dva, ja to ne bi izdrzao...
A ako nema sexa godinu dana u pocetku?

Ni oralnog? A petinga?
E Kraljice...Zar planiras koliko ces da cekas pre prvog odnosa???(Ovo kazem zato sto sam,citajuci poruke na forumu skontao da se razumes u teoriju,ali ne i u praksu)

Planira. Do prve bracne noci. :mrgreen:
Da, ni oralnog ni petinga.
Ne toliko bas, do braka, ali..... uskoro ce biti. a i vreme je :)
 
iluzionista:
Armagedon:
iluzionista:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
1. Nedostatak sexa... :roll:

To je jedna stvar zbog koje bih raskinuo... Mislim, imam 23 godine i ako je ona raspolozena samo 1 u mesec/dva, ja to ne bi izdrzao...
A ako nema sexa godinu dana u pocetku?

Ni oralnog? A petinga?
E Kraljice...Zar planiras koliko ces da cekas pre prvog odnosa???(Ovo kazem zato sto sam,citajuci poruke na forumu skontao da se razumes u teoriju,ali ne i u praksu)

Planira. Do prve bracne noci. :mrgreen:
Na to sam i ja pomislio... :lol: :lol: :lol:
 
Snezna_kraljica:
iluzionista:
Armagedon:
iluzionista:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
1. Nedostatak sexa... :roll:

To je jedna stvar zbog koje bih raskinuo... Mislim, imam 23 godine i ako je ona raspolozena samo 1 u mesec/dva, ja to ne bi izdrzao...
A ako nema sexa godinu dana u pocetku?

Ni oralnog? A petinga?
E Kraljice...Zar planiras koliko ces da cekas pre prvog odnosa???(Ovo kazem zato sto sam,citajuci poruke na forumu skontao da se razumes u teoriju,ali ne i u praksu)

Planira. Do prve bracne noci. :mrgreen:
Da, ni oralnog ni petinga.

Objasni mi zasto. Ne kapiram...
 
Snezna_kraljica:
iluzionista:
Objasni mi zasto. Ne kapiram...
Pa, jer, recimo - nisam spremna.
A nije lepo onda izigravati devoci Mariju i baviti se oralnim.

Mozes li da definises tu nespremnost? Stvarno me zanima. Ne kapiram to i voleo bih da znam sta to da podrazumeva. Istina je da ima malo devojaka sa tvojim stavom... Ali bi mi ta informacija pomogla za bolje shvatanje celokupnog zenskog roda. ;)
 
Armagedon:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
Objasni mi zasto. Ne kapiram...
Pa, jer, recimo - nisam spremna.
A nije lepo onda izigravati devicu Mariju i baviti se oralnim.
Nisam znao da je DEVICA MARIJA gotivila oralni :shock: :shock: :shock:
O, Boze, fuj, fuj, kako sam to srocila! Oprosti mi, Boze...
Mislim, nije lepo izigravati nevinu, a ovamo se baviti takvim stvarima.
 
iluzionista:
Snezna_kraljica:
iluzionista:
Objasni mi zasto. Ne kapiram...
Pa, jer, recimo - nisam spremna.
A nije lepo onda izigravati devoci Mariju i baviti se oralnim.

Mozes li da definises tu nespremnost? Stvarno me zanima. Ne kapiram to i voleo bih da znam sta to da podrazumeva. Istina je da ima malo devojaka sa tvojim stavom... Ali bi mi ta informacija pomogla za bolje shvatanje celokupnog zenskog roda. ;)
Dodjemo do odredjene takce i ja se blokiram, ili ne mogu da se opustim.... A najvise zbog bola koji mozda predstoji...
 

Back
Top