najtužniji

meni najtuznije delujes ti!
bas zato sto postavljas temu i dajes nam smernice da vidimo jos tuznih (a mozda i tuznijih od tebe)..

ne razumem kako neko moze da bude tuzan sada,,,leto, sunce sija, svi jure ljubav, svi daju ljubav....
 
Chak i kad ti zivot nije onakav kakav treba da bude, a ti se napregnesh pa se izborish da nadjesh neshto chemu cesh da se radujesh... A kad ti stvarno nishta ne ide, uzmesh jedan dan, iskulirash sam sa sobom, gledash u plafon, slushash fado, a onda se trgnesh i zapitash se "Imam li ja vremena za ovo?" Onda ustanesh iz kreveta i nastavish da trazish ono zrno nechega koje te chini srecnim, i kad ga nadjesh zaboravish da si bio tuzan...

SImple as that
 
evo, ja mislim da sam ja najtužnija...:)
ali to nema veze sa tim da li djelujem ili ne djelujem nekome tako...
znam da sam tužna, kao što znam i da će to proći...sve prođe...
 
samouka:
vidim sve više i više tuđih postova tužnih, strašno tušnih (više na Književnosti, nego ovde, ali sam ipak,
odlučila da stavim temu ovde) Ko Vama deluje najtužnije?

Mozda vidis tugu, jer je ima u tebi. Ja ne vidim nista tuzno, nigde, osim par postova na romantici...
ali nije strasno. Gledaj na pozitivnu stranu onog ispred tebe.

Ne osetim nigde tugu, niti u sebi. :)
 
ZORO:
Na romantici su ko na sahrani.
Svi smo mi nekad manje nekad vise srecni.

Ma kakvi brate, kakva sa'rana? ;) Nije, samo nekome nedostaje ljubav. Ne mora se te poruke doziveti kao tuzne.
Meni su ok, malo poucne, umetnicke....

I kako da budem tuzan, kad me Trance muzika inspirise... :)
 
Ma kakvi brate, kakva sa'rana? ;) Nije, samo nekome nedostaje ljubav. Ne mora se te poruke doziveti kao tuzne.
Meni su ok, malo poucne, umetnicke....

I kako da budem tuzan, kad me Trance muzika inspirise... :)

Ma ne kazem ja da tamo nema super postova... da padnes na dupe kao neki ljudi umu da pisu... ali slabo se ko nesto sali... i svi su generalno u nekom bedaku zato sto nemaju ljubavi i tako tuguju umesto da rade nesto konstruktivno. ;)
A muzika naravno da ima uticaj na raspolozenje. ;)
 
ma ja to glatko odradim i stvarno ga ne dozivljavam kao muskarca...a vala ni on ne gleda zene kao zene...nego kao setajuce polne organe spremne za pregled :eek:....

:lol: bio jedan matori ginekolog :lol: sve zene nazivao qrvama... :lol: odlepio pod stare dane...chak je i pogresne dijagnoze davao....:otkacio::otkacio:
pobegoh od njega ko djavo od krsta....rekose mi medicinske sestre da je lud
 

Back
Top