moj mobilni je svetinja...

Ja obozavam da cackam tudje telefone, ali ne da bi nekoga kontrolisao, citao SMSove i slicno, vec da bih jednostavno video kako taj aprat izgleda, i kakav mu je meni.
sto se tice diranja mog telefona, to bas i ne volim, ali se ne bunim. Desi se X puta da preko SMSa ogovaram pojedine osobe itd
 
Uvek pokushavam takvim sitnicama da zadrzim dozu individue u sebi. Jeste, moj mobilni je svetinja, isto koliko je za mene i tudj telefon svetinja. Ne dolazi u obzir da pogledam ko zove, a ni na kraj pameti da se javim, pogledam sms, mail ili neshto slichno. Chak i ako zvoni nechiji telefon, a ja trebam da ga dodam, obavezno okrenem display na drugu stranu. 5 para ne dajem za info ko zove, shta kaze i slichno. Prosto, ne volim da se diraju, osim ako specijalno ne naglasim da je u redu.
 
Ja obozavam da cackam tudje telefone, ali ne da bi nekoga kontrolisao, citao SMSove i slicno, vec da bih jednostavno video kako taj aprat izgleda, i kakav mu je meni.
sto se tice diranja mog telefona, to bas i ne volim, ali se ne bunim. Desi se X puta da preko SMSa ogovaram pojedine osobe itd

to bre....al ne znam ša ti znači to da ogovaraš sms.-om... nisam u fazonu...ne gleam ja svima tehničke karakterisrike...al iam jednog brata...i taj kad dođe...pred sobom rasprostre sve nove modele....barem 3 telefona i stvarno ga svi cimaju..na sve mogooće modele......ima on n nokie....i sve te novotarije.....one na dodir..ma sve živo..i ja onda sve lepo ispreslišavam...da vidim ša ima...gleam fotke....i to je sve....ne i prepiske i ko je zvao i par pota sam se zayebo..i pogoobio...i telefon se ugasio...pa se on smejao....da mi kaže da ne diram...ne bih .......
 

Back
Top