SPS se nije odrekao Miloševića, ali zato DS jeste Đinđića

Uvrede na račun Zorana Đinđića
8. jul 2008. | 00:20 | Izvor: B92
Beograd -- Pre izbora vlade, u Skupštini je više od sat trajala rasprava o ubijenom premijeru Zoranu Đinđiću.

Pokrenuli su je poslanici Srpske radikalne stranke izjavom da je "Đinđić bio mafijaški premijer“, a u odbranu prvog demokratskog predsednika Vlade Srbije stali su samo poslanici LDP-a.

Kritikujući kabinet Mirka Cvetkovića, poslanica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta iskoristila je priliku da iznese grube uvrede na račun ubijenog premijera Zorana Đinđića.

"Podsećam, na Vidovdan pre sedam godina, kada ste Slobodana Miloševića kidnapovali i odveli u Hag. Podsećam na izjavu Zorana Đinđića, mafijaškog premijera, koji je Karli del Ponte rekao: ’vodi Šešelja u Hag i ne vraćaj ga’“, reči su Vjerice Radete.

U narednih sat vremena, za govornicom su se smenjivali poslanici Liberalno-demokratske partije.
Jedan od njih bio je i Ivan Andrić, koga je začudilo to što na uvrede ne reaguje Demokratska stranka.

"To znači da je vladajuća većina, koju čini Demokratska stranka kao najveća stranka u parlamentu, u ime nacionalnog pomirenja, odlučila da rečenica ’Zoran Đinđić je bio mafijaški premijer’ nije povreda Poslovnika. Verujte, nećete nastaviti ovu sednicu sve dok se ponašate tako nonšalantno prema toj činjenici“, naveo je Andrić.....


ne, gospodine andricu
nije se DS odrekla Djindjica zbog nacionalnog pomirenja
vec zato shto DS danas i chine oni koji su pljuvali po istom i sad i tad
a u partiju su ushli iz chistog oportunizma, kad se za isti ukazala prilika.
 
Demokratska Stranka d.o.o je interesno preduzece ciji vecinski paket akcija u ovom trenutku poseduju Tadic i Djilas. Kao takvi oni se vode interesima sopstvenog preduzeca tj profita glavnih akcionara i drugih clanova i akcionara tog preduzeca. U tu svrhu stvari kao ideali, principi, program stranke su totalno out i prevazidjeni...

Plachi, mala, plachi...see u in 4 years...:bye:
 
Demokratska Stranka d.o.o je interesno preduzece ciji vecinski paket akcija u ovom trenutku poseduju Tadic i Djilas. Kao takvi oni se vode interesima sopstvenog preduzeca tj profita glavnih akcionara i drugih clanova i akcionara tog preduzeca. U tu svrhu stvari kao ideali, principi, program stranke su totalno out i prevazidjeni...

Evo forumskog zabavljača br. 1................:rotf::rotf::rotf:
 
Demokratska Stranka d.o.o je interesno preduzece ciji vecinski paket akcija u ovom trenutku poseduju Tadic i Djilas. Kao takvi oni se vode interesima sopstvenog preduzeca tj profita glavnih akcionara i drugih clanova i akcionara tog preduzeca. U tu svrhu stvari kao ideali, principi, program stranke su totalno out i prevazidjeni...
tako nekako mada mozda su vise AD nego DOO:mrgreen:
 
dal je SPS zasluzio 5 oktobar

kolko je zlatan, ja mislim da bi svi mi koji smo uchestvovali u istom da odemo do supa i trazimo pritvor, a od sudije dozivotnu...

ma shta dozivotnu, streljanje!

kad smo dopustili da jedan maneken retardirani abolira SPS i postavi ih za svece!

Nije BT abolirao nikoga već je jednostavno pokušano da se napravi vlada koja će trajati.........5 oktobar je bio uperen prvenstveno protiv krađe Cobeta na predsedničkim izborima a i protiv njega lično obzirom da politiku države nije vodio SPS već Mira i Cobe lično.....................Koliko je Dačić kontrast od Cobeta videće se.................Ja kao glasač DS-a nisam srećan zbog ovakve vlade ali mislim da je za Srbiju to bolje nego nacionalistička vlada koja će Srbiju zatvoriti samu u sebe isto kao i Cobe..................

Opet napominjem da je stranka onakva kakvu je ljudi vode a ne ime koje nosi...........
 
Nije BT abolirao nikoga već je jednostavno pokušano da se napravi vlada koja će trajati.........5 oktobar je bio uperen prvenstveno protiv krađe Cobeta na predsedničkim izborima a i protiv njega lično obzirom da politiku države nije vodio SPS već Mira i Cobe lično.....................Koliko je Dačić kontrast od Cobeta videće se.................Ja kao glasač DS-a nisam srećan zbog ovakve vlade ali mislim da je za Srbiju to bolje nego nacionalistička vlada koja će Srbiju zatvoriti samu u sebe isto kao i Cobe..................

Opet napominjem da je stranka onakva kakvu je ljudi vode a ne ime koje nosi...........

Znachi ivica, mrka i obradovic jadni bili samo za slikanje :D

ma super je...
 
Jedino sto kolega CROW zaboravlja da je DS sistenska velika stranka jedina kod nas koja nalikuje na slicne partije u drugm kapitalistickim drustvima i stalno se prica kako DS nije ona partija iz 2003. Djindjica ,Cede ,Zivkovica i ostalih a zaboravlja se da DS nije nastao tada.Kao sto imamo DS iz 2003. tako imamo i DS Voje Kostunice,Micuna i Koste Cavoskog iz 91. ,pa onda imamo Djindjicev DS iz 93. kada je krenula da se ostraruje ona saradnja sa Slobom o kojoj sada nesrecni Bota laprda ili DS iz 94. kojoj su omiljeni politicari tada bili Rasa Karadzic i Milan Babic ,pa onda imamo DS u kome su na bitnim funkcijam bili ludi Vuksanovic , Labus ,Mile Perisic i jos neki koji sada nemaju veze sa LDP-om .Tako da LDP mnogo vise lici na pokojni GSS iz dvedesetih sto po meni nije lose jer sam cenio tu partiju nego na DS iz bilo kog perioda istorije.
 
Znachi ivica, mrka i obradovic jadni bili samo za slikanje :D

ma super je...

A zar ti misliš da su pored Cobeta mogli nešto da kažu da se protive?!?!?!

Baš si naivan...............Ne opravdavam ih naravno, ali su uglavnom služili kao statisti u toj partiji kao i svi ostali koji su bili u SPS-u.........................

Cobe i Mira su vodili ovu državu jer u skupštini su poslanici većine (SPS-a i SPS-a i SRS-a) samo dizali ruke dok su Cobe i Mira živeli na 7 nebu i daleko od realnosti,ratova,bede i nemaštine svog naroda..................

SPS nema neki uticaj na novoformiranu vladu obzirom da većinu ministarstava ima ZES..................Znači ako nešto pokušaju da proture bez dogovora sa ZES-om ladno će biti preglasani i ćao......................
 

Back
Top