Voli me, ne voli me....

Koga Srbi smatraju najvećim neprijateljem


  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
cesto se nalece na razne teme... prema raspolozenju forumasa najveci neprijatelji srbije su... cas jedni cas drugi
da damo neki "argumentovani" zakljucak o tome, i da vidimo sta misli vecina.
pored glasanja, da bi list bio vazeci, morate navesti minimum jedan razlog u korist vase tvrdnje.
ali,da ne bi isli u praistoriju, da se ogranicimo na dvadeseti vek
 
dvoumila sam izmedu Hrvatske i Kosova..
ipak sam se odlucila za Hrvatsku, bar sto se tice patrijotske vecine na ovom forumu..
a zasto...?
vjerojatno Jasenovac (moje misljenje)
ili kako bi, pretpostavljam, rekao force zbog toga sto smo im svaki put pobrkali racune kad su htjeli stvoriti veliku Srbiju ;)
 
cesto se nalece na razne teme... prema raspolozenju forumasa najveci neprijatelji srbije su... cas jedni cas drugi
da damo neki "argumentovani" zakljucak o tome, i da vidimo sta misli vecina.
pored glasanja, da bi list bio vazeci, morate navesti minimum jedan razlog u korist vase tvrdnje.
ali,da ne bi isli u praistoriju, da se ogranicimo na dvadeseti vek

глупа ти анкета јер може да се гласа само за једну опцију:thumbdown:
 
dvoumila sam izmedu Hrvatske i Kosova..
ipak sam se odlucila za Hrvatsku, bar sto se tice patrijotske vecine na ovom forumu..
a zasto...?
vjerojatno Jasenovac (moje misljenje)
ili kako bi, pretpostavljam, rekao force zbog toga sto smo im svaki put pobrkali racune kad su htjeli stvoriti veliku Srbiju ;)

nisam hteo da glasam, ali sada hocu, inace i moja dilema je otprilike slicna, ali ja cu zaokruziti kosovo. vi im niste dali da stvore veliku srbiju, a mi smo je smanjili tako da.....:hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top