Kako se od danas osećaju simpatizeri DSS, SRS i NS-a...

DraGo70

Iskusan
Poruka
6.561
Ja mislim ovako... ;)


izno01.gif


fondecran_iznogoud.jpg
 
osecamo se na dolce gabanna. a vi 'kako te? :)

i ova smesna vlada od 11 starnaka ima samo 127 poslanika koji je podrzavaju :) dvojici pozli i pade vlada :)

Ja na Burberry, hvala na pitanju...
I nemoj puno da se nerviraš, nije dobro za zdravlje... a biće još šokova oko gradske vlade... ;)
A i ne bih da ti nešto bude pre nego što platiš ono piće koje mi duguješ... ;)
 
ja se osecam odlicno . krivo mi je sto ovi moji nisu formirali vladu al verovatno je i bolje sto je tako jer bi ta vecina bila jako tanka i klimava. ovako naterali smo demokrate da se po*****ju na djindjicev grob i progutaju sve ono sto su pricali u kampanjama i udruze se sa svojim dojucerasnjim arhineprijateljom SPS-om. naterali smo ih da narodu srbije pokazu svoje pravo lice, lice ljudi koji nemaju ni principe ni ideale i ciji je jedini goli cilj puka borba za vlast, i u tom cilju ce se isti udruziti i sa crnim djavolom ako treba...
 
ja se osecam odlicno . krivo mi je sto ovi moji nisu formirali vladu al verovatno je i bolje sto je tako jer bi ta vecina bila jako tanka i klimava. ovako naterali smo demokrate da se po*****ju na djindjicev grob i progutaju sve ono sto su pricali u kampanjama i udruze se sa svojim dojucerasnjim arhineprijateljom SPS-om. naterali smo ih da narodu srbije pokazu svoje pravo lice, lice ljudi koji nemaju ni principe ni ideale i ciji je jedini goli cilj puka borba za vlast, i u tom cilju ce se isti udruziti i sa crnim djavolom ako treba...

A vi sada (kao) žalite Đinđića i nazivate (odjednom) SPS "crnim đavolom"... zanimljivo...

Prijatelju, znam ja da tebi nije lako... teško je biti večiti

looser_big.jpg
 
ja se osecam odlicno . krivo mi je sto ovi moji nisu formirali vladu al verovatno je i bolje sto je tako jer bi ta vecina bila jako tanka i klimava. ovako naterali smo demokrate da se po*****ju na djindjicev grob i progutaju sve ono sto su pricali u kampanjama i udruze se sa svojim dojucerasnjim arhineprijateljom SPS-om. naterali smo ih da narodu srbije pokazu svoje pravo lice, lice ljudi koji nemaju ni principe ni ideale i ciji je jedini goli cilj puka borba za vlast, i u tom cilju ce se isti udruziti i sa crnim djavolom ako treba...

VI ste ih naterali? A šta je bilo kad si se probudio? :lol:
 

Back
Top