Crna Gora priznaje Kosovo

Pa i ako ih priznaju za nekoliko godina to je njihova stvar.

Priznace ih i Rusija, i Kina i Grcka i Indija ako treba. Svi oni koji su nam kao prijatelji. Ali kada se malo neke stvari promene u svetu tada ce opet njihova drzava da se dovede u pitanje...

Samo sto tada , na zalost, nece biti voljnih Srba da ide tamo i sa njima da se zajebava....

Pa onda sto bi bili Rusi, Kinezi, Grci, Indijci, Crnogorci i da ne nabrajam vise, veci Srbi od Srba?

Sto?
 
Pa i ako ih priznaju za nekoliko godina to je njihova stvar.

Priznace ih i Rusija, i Kina i Grcka i Indija ako treba. Svi oni koji su nam kao prijatelji. Ali kada se malo neke stvari promene u svetu tada ce opet njihova drzava da se dovede u pitanje...

Samo sto tada , na zalost, nece biti voljnih Srba da ide tamo i sa njima da se zajebava....

Pa onda sto bi bili Rusi, Kinezi, Grci, Indijci, Crnogorci i da ne nabrajam vise, veci Srbi od Srba?

Sto?

moze da priznaje ko hoce i vanzemaljci,to je nasa teritorija i samo se mi pitamo,ako ne priznamo a to fakticki ne mozemo jer svaka pa i vlada za 500 godina moze jednim potezom olovke da ponisti to,nama ostaje legalno pravo da je vratimo
 
@profGrof
Radi pravde?

radi svega sto postoji na svetu...jer braneci kosovo branimo svet,ako se ovo dozvoli na planeti nema vise smisla za zivot.
onda treba da se puste svi robijasi na svetu....jer ako neko otme teritoriju,pritom opljacka i unisti stotine milijardi,pobije desetine hiljada ljudi bez ijednog jedinog povoda sa druge strane,kakve ima logike da neki lopov lezi u zatvoru???????????????
sta ja licno mogu da ocekujem od bilo koga vise??pa i tebe
da radi pravde,mada i radi mnogo veceg razloga od pravde.
pa onda sutra mogu i u beograd i u podgoricu,ili bilo gde da udju zbog nekog razloga......



i jos ovo kada dodas
 
kako mislite napraviti masakr ako vas čekaju naoružani muškarci?:D

svi masakri koje ste vi napravili su bili masakri nad nenaoružanim.

jasno ti je to,junačino?:mrgreen:

nije tacno,srbi su junacki narod,i nemoj ti meni pricati-JASENOVAC-
ti hoces da kazes da su OVK teroristi bili nenaoruzani.....pa smo ih pocistili kao smece....
ili oni silni i slavni SAS-OVCI naoruzani do zuba pa svi izginuli od karadzicevog obezbedjenja...ccc
naoruzani su bili do zuba i 99 i pa sto se nisu pokazali nego svi izginuli ko deca....aj bezi fashisto
 
најпаметније је да на таква кретенска питања не одговараш

hocu,posto mozda ima nade da je normalan hrvat,i samo provocira iz neznanja.
imao sam iskustva sa takvima koji se posle 15 minuta uhvate za glavu,koliko su dezinformisani..
1 stvar koju ne shvataju je-ako priznaju kosovo kao drzavu,samim tim i priznaju srpsku krajinu kao nezavisnu,jer je princip 100% isti...i onda mi imamo totalno pravo da trazimo tu teritor=iju...razmisli malo o tome;););)
 

Back
Top