Uvrede na račun Zorana Đinđića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Uvrede na račun Zorana Đinđića
8. jul 2008. | 00:20 | Izvor: B92
Beograd -- Pre izbora vlade, u Skupštini je više od sat trajala rasprava o ubijenom premijeru Zoranu Đinđiću.

Pokrenuli su je poslanici Srpske radikalne stranke izjavom da je "Đinđić bio mafijaški premijer“, a u odbranu prvog demokratskog predsednika Vlade Srbije stali su samo poslanici LDP-a.

Kritikujući kabinet Mirka Cvetkovića, poslanica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta iskoristila je priliku da iznese grube uvrede na račun ubijenog premijera Zorana Đinđića.

"Podsećam, na Vidovdan pre sedam godina, kada ste Slobodana Miloševića kidnapovali i odveli u Hag. Podsećam na izjavu Zorana Đinđića, mafijaškog premijera, koji je Karli del Ponte rekao: ’vodi Šešelja u Hag i ne vraćaj ga’“, reči su Vjerice Radete.

U narednih sat vremena, za govornicom su se smenjivali poslanici Liberalno-demokratske partije.
Jedan od njih bio je i Ivan Andrić, koga je začudilo to što na uvrede ne reaguje Demokratska stranka.

"To znači da je vladajuća većina, koju čini Demokratska stranka kao najveća stranka u parlamentu, u ime nacionalnog pomirenja, odlučila da rečenica ’Zoran Đinđić je bio mafijaški premijer’ nije povreda Poslovnika. Verujte, nećete nastaviti ovu sednicu sve dok se ponašate tako nonšalantno prema toj činjenici“, naveo je Andrić.....

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=07&dd=08&nav_id=307483


Vec se vidi uticaj novog koalicionog partnera!!!:mrgreen:

:hahaha::hahaha:
 
ja se i ne cudim sto neki nisu reagovali

imagesjb6.jpg
 
Ne kaže ali i da kaže - pa šta? Nije Đinđiću tata kupio stranku pa da se i sad kad je mrtav sve vrti oko njega. Bilo je DS-a i dok on nije bio na čelu već Mićunović, logično da će da bude i posle njega. Ni prvi ni poslednji put da nekoga ubiju, spominjanje dotičnog u svakoj prilici je samo skupljanje jeftinih političkih poena i preterana patetika koja nikome osim LDP-u nije potrebna.
 
Ne kaže ali i da kaže - pa šta? Nije Đinđiću tata kupio stranku pa da se i sad kad je mrtav sve vrti oko njega. Bilo je DS-a i dok on nije bio na čelu već Mićunović, logično da će da bude i posle njega. Ni prvi ni poslednji put da nekoga ubiju, spominjanje dotičnog u svakoj prilici je samo skupljanje jeftinih političkih poena i preterana patetika koja nikome osim LDP-u nije potrebna.

Odbacite Djindjica da savest manje peche....
 
Odbacite Djindjica da savest manje peche....

Kako to da ga odbace? Covek je umro, jednostavno treba ispostovati to sto je uradio i ici dalje kako zivi misle da treba. Ili bi mozda bilo najbolje da Djindjiceva mama vuce poteze kako ona zeli? :roll:

Sa druge strane logicno da su vama puna usta Djindjica kad nikad niste bili na vlasti niti bilo sta konkretno uradili pa i nemate o cemu drugom da pricate nego kako je Djindjic bio super i kul. Cudi me da ga niste do sada proglasili za sveca iako je lik bio gori od vecine aktuelnih ... i sad to kao ne treba reci jer je umro :whistling:

P.S. I ne znam ko smo to "mi", ja za DS vodjen od strane Zorana Djindjica nikad nisam glasala niti bih.
 
Ne kaže ali i da kaže - pa šta? Nije Đinđiću tata kupio stranku pa da se i sad kad je mrtav sve vrti oko njega. Bilo je DS-a i dok on nije bio na čelu već Mićunović, logično da će da bude i posle njega. Ni prvi ni poslednji put da nekoga ubiju, spominjanje dotičnog u svakoj prilici je samo skupljanje jeftinih političkih poena i preterana patetika koja nikome osim LDP-u nije potrebna.

Odbacite Djindjica da savest manje peche....

Kako to da ga odbace? Covek je umro, jednostavno treba ispostovati to sto je uradio i ici dalje kako zivi misle da treba. Ili bi mozda bilo najbolje da Djindjiceva mama vuce poteze kako ona zeli? :roll:

Sa druge strane logicno da su vama puna usta Djindjica kad nikad niste bili na vlasti niti bilo sta konkretno uradili pa i nemate o cemu drugom da pricate nego kako je Djindjic bio super i kul. Cudi me da ga niste do sada proglasili za sveca iako je lik bio gori od vecine aktuelnih ... i sad to kao ne treba reci jer je umro :whistling:

P.S. I ne znam ko smo to "mi", ja za DS vodjen od strane Zorana Djindjica nikad nisam glasala niti bih.

Sta uradi Dacic:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Sta uradi Dacic:mrgreen:

:rotf::rotf::rotf::rotf:

Nije Dacic, realno je tako i nemoj da pricas napamet ako vec nisi bio u prilici da citas moje postove od pre par meseci. Ne postujem i ne cenim ljude koji se druze sa kriminalcima, bilo da je to Cedomir Jovanovic, Zoran Djindjic ili neko deseti ... i kad bi sutra Tadic napravio tako nesto sigurno da vise nikad ne bih glasala ni za njega.

I bas mi je zao sto ne umem da kukam i cvilim za Djindjicem ali eto tako je kako je.
 
Kako to da ga odbace? Covek je umro, jednostavno treba ispostovati to sto je uradio i ici dalje kako zivi misle da treba. Ili bi mozda bilo najbolje da Djindjiceva mama vuce poteze kako ona zeli? :roll:

Sa druge strane logicno da su vama puna usta Djindjica kad nikad niste bili na vlasti niti bilo sta konkretno uradili pa i nemate o cemu drugom da pricate nego kako je Djindjic bio super i kul. Cudi me da ga niste do sada proglasili za sveca iako je lik bio gori od vecine aktuelnih ... i sad to kao ne treba reci jer je umro :whistling:

P.S. I ne znam ko smo to "mi", ja za DS vodjen od strane Zorana Djindjica nikad nisam glasala niti bih.

Eh da tata cita ovo kako bi bio srecan i ponosan,ko da ga je on sastavio :mrgreen:
 
Kad ti neko kaze lopov na ulici, jel ti pocnes da se raspravljas sa nim da nisi ili ga samo zaobidjes i komentarises u stilu kakav kreten?
Izgleda da LDP i ne moze mnogo vise od decjih tuzibabluka i prepiranja, nikad od njih normalna stranka. To moze svako da kaze, samo ako pogleda njihov ekonomski program koji je katastrofa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top