STIKLE

L

Leticija

Gost
Cesto nosim stikle,vise iz navike,
ali sam pocela da primjecujem spoljne vene koje su
prilicno izrazene.
Interesuje me da li se vene mogu pojaviti nosenjem
visoke obuce.
Inace radim kao trgovac u jednoj firmi i dosta vremena provodim stojeci ali tada sam u klompama...

Da li postoje neke kremice koje mogu ublaziti vidljivost venica ?

UNAPRIJED ZAHVALNA!!!
 
Da,visoke stikle nisu dobre ni za kicmu a ni za krvne sudove na nogama.Adekvatna visina stikle je debljina 2 prste,to je ono sto je adekvatno za kicmu,znaci ni previsoko a ni ravno.
Za bolju cirkulaciju na nogama,smanjite visinu stikle,izbegavajte najlon carape sa puno likre da ne bi stezali mnogo nogu,nemojte da pusite ako pusite i recimo koristite hepatrombin gel za mazanje nogu.
Na jednom mestu dermatolog je preporucila mast koju sami pravite,probala sam je i odlicna je.100 g hepatrombin masti+50 g masti nevena+20 g pantenola +10 kapi AD kapi uljanih.
Ja sam to podelila svim svojim drugaricama i odlicna je,mozete koristiti i samu mast od nevena.
Ali stikle snizite.
Pozdrav!
 
DR....HVALA!

Taj sam "recept" trazila...
Cula sam da kombinacija nevena i svinjske masti
cini "cuda".
Pocela sam da pijem caj od nevena i korijena koprive,
kazu da je dobar za cirkulaciju...

Pozdrav!
 
Leticija:
DR....HVALA!

Taj sam "recept" trazila...
Cula sam da kombinacija nevena i svinjske masti
cini "cuda".
Pocela sam da pijem caj od nevena i korijena koprive,
kazu da je dobar za cirkulaciju...

Pozdrav!
Agde da nabavim mast od nevena ili kako se ona pravi?Unapred hvala
 
U apoteci,udjete i kazete dobar dan meni treba mast od nevena :lol: ja se malo salim naravno ali imate jos tema koje se bave vise bolestima vena,simptomima...samo malo dalje odmaknete od 2 .strane.
Pozdrav!
 
dr:
U apoteci,udjete i kazete dobar dan meni treba mast od nevena :lol: ja se malo salim naravno ali imate jos tema koje se bave vise bolestima vena,simptomima...samo malo dalje odmaknete od 2 .strane.
Pozdrav!
Puno hvala ali sam nov ovde pa nisam znao.Jos jednom hvala i izvinite
 
Nista,nista...niko se naucen nije rodio.
Samo polako tema po tema,vecina tema koje se odnose na vene imaju takav ili slican naslov,stvarno mi mnogo vremena treba da nadjem svaku temu gde je pisano sve o tome...zato nemoj da se ljutis,samo polako i snacices se.
Pozdrav!
 

Back
Top