Kada bi Milošević pao da nije bilo njega?

SargeBG

Aktivan član
Poruka
1.708
Zašto se Đinđić nije kandidovao?Zbog saradnje sa Miloševićem i njegovih izjava u vezi bombardovanja,drugi,ko?
naredjenje1ep9.jpg

ovo još niste videli za osam godina skoro....
 
Poslednja izmena:
mislim na koštunicu..zahebite me komentara"e pa điki i legija su se dogovorili,da nije bilo đikija ne bi bilo tako..."mislim na rezultate izbora 24.9 2000- godine,narod je masovno glasao za koštunicu
uostalom,tragedija je da su se legija i đinđić našli ispred zgrade odakle ga je je z.jovanović overio...
 
Ђинђић је кандидовао Коштуницу јер је народ имао поверења у њега.Један неискварени политичар без било какве мрље из прошлости,било да се ради о комунистичком деловању или о сарадњи са СПС-ом(Слободаном Милошевићем) за разлику од Вука Дршковића који је био темељ те власти као и Зорана Ђинђића ДС+СПО+СПС 93 срећне и берићетне.

Мислим да се није догодио онај атентат сада би Зоран Ђинђић имао јако малу подршку у народу нешто као Чеда ЛДП или би по старом шаблону из 90-их растурио странку као са деда Мићуном.Ту има много аргумената почев од испоруке Слободана Милошевића,па лоше економске реформе које проузрокују велико сиромаштво као и лоша приватизација праћена аферама.Да је он остао на челу ДС ,радикали би вероватно до сада победили јер тешко би му прошла идеја са ЕУ и сл.
 
Ђинђић је кандидовао Коштуницу јер је народ имао поверења у њега.Један неискварени политичар без било какве мрље из прошлости,било да се ради о комунистичком деловању или о сарадњи са СПС-ом(Слободаном Милошевићем) за разлику од Вука Дршковића који је био темељ те власти као и Зорана Ђинђића ДС+СПО+СПС 93 срећне и берићетне.

Мислим да се није догодио онај атентат сада би Зоран Ђинђић имао јако малу подршку у народу нешто као Чеда ЛДП или би по старом шаблону из 90-их растурио странку као са деда Мићуном.Ту има много аргумената почев од испоруке Слободана Милошевића,па лоше економске реформе које проузрокују велико сиромаштво као и лоша приватизација праћена аферама.Да је он остао на челу ДС ,радикали би вероватно до сада победили јер тешко би му прошла идеја са ЕУ и сл.

zbog čega misliš da bi radikali lakše izašli s djindjicem na kraj nego npr. sa tadićem, jer ovaj je uspio sastaviti vladu i održava se već neko vrijeme na vlasti..

tadić je kao političar i kao ličnost slabiji od zorana djindjica...
 
Zato sto je DS sa mrtvim Djindjicem daleko jaci i popularniji nego sto je ikad bio sa Djindjicem zivim, recimo.

баш то :lol: да је сада жив имао би неку фракцију из ДС-а као Чеда и имао би подршку гласачког тела индентичну.:)

овако мртав отишао је у легенду по оној народној "о покојницима све најлепше"
 
zbog čega misliš da bi radikali lakše izašli s djindjicem na kraj nego npr. sa tadićem, jer ovaj je uspio sastaviti vladu i održava se već neko vrijeme na vlasti..

tadić je kao političar i kao ličnost slabiji od zorana djindjica...


Misli na to da DS, odnosno Tadic, svoju popularnost duguje upravo mitu o Djindjicu, iako tu ima vishe nego dovoljno preterivanja...
A ukoliko bi neko taj mit doveo u pitanje, uzledilo bi zasipanje tog choveka komentarima o tome kako ga nije sramota da tako govori o mrtvoj osobi...
 

Back
Top