Како сад то?

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
У Немачкој је нормално када се неко побуни против терористе званог Адолф Хитлер, а у Србији је ненормално када се неко побуни против терористе Адема Јашарија :???:
 
Гвоздени Витез је тада на овом пдф форуму био увелико на власти и затворио је 5-6 теме о "уметничком перформансу са сликом Адема Јашарија"...
 
Догађај са воштаном фигуром Адолфа Хитлера је врло свеж!

Зато сам и отворио ову тему да се мало присетимо неких докађаја и да их упоредимо са овим данашњим.
 
Догађај са воштаном фигуром Адолфа Хитлера је врло свеж!

Зато сам и отворио ову тему да се мало присетимо неких докађаја и да их упоредимо са овим данашњим.
Aha, sad sam tek ukapirao, ti mislis na onog frajera sto je otfikario glavu Hici u muzeju Madam Tiso u Berlinu.

Pa on je uhapsen, a za onog naseg sto je razyeb'o "umetnicko delo" ne bih smeo da se zakunem...
 
У Немачкој је нормално када се неко побуни против терористе званог Адолф Хитлер, а у Србији је ненормално када се неко побуни против терористе Адема Јашарија :???:
Hitler nije bio terorista a i taj sto se pobunio je koliko znam kaznjen ,naravno ne zbog ˝pobune protiv Hitlera" vec zbog narusavanja javnog reda i mira
 
Problem se jednostavno reshava.
Navuchesh crnu vretju na vugla baba Borki Pavicevic i izruchish je iz aviona u sred Prishtine.
Pa nek kulturno dekontaminira shiptare i intelektualno ih motokultivishe o demokratskim vrednostima i standardima.
shezdesetosmashi....shljam
 

Back
Top