koliko sebe smarate?

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
pitanje se može odnositi na bilo koju sferu života, ali nekako smo, barem ja, najsumanutiji kad su u pitanju stvari srca..

kad se desi nešto loše ili bolno, koliko dugo vam se to mota po glavi?
koliko vam, i da li vam, sve ometa normalno razmšljanje i funkcionisanje?
da li ste u "trebao/la sam a uradim to i to" ili "***** je, zašto nije uradio to i to" fazonu?
puštate li mračne misli da divljaju u vama ili konstruktivno razmišljate i tražite najbolji izlaz iz krize? i šta ako ga ne nađete?
 
Uglavnom po fazama...Loš dan, par dobrih, jedan katastrofalan praćem dugim ćutanjem i razmišljanjem, a onda shvatim da moram da se trgnem jer samo ja mogu nešto da promenim.
I, da, umem da budem surovo realna i to mi svakako više pomaže u teškim situacijama nego da izludim sebe pustim sanjarenjem...
 
pitanje se može odnositi na bilo koju sferu života, ali nekako smo, barem ja, najsumanutiji kad su u pitanju stvari srca..

kad se desi nešto loše ili bolno, koliko dugo vam se to mota po glavi?
koliko vam, i da li vam, sve ometa normalno razmšljanje i funkcionisanje?
da li ste u "trebao/la sam a uradim to i to" ili "***** je, zašto nije uradio to i to" fazonu?
puštate li mračne misli da divljaju u vama ili konstruktivno razmišljate i tražite najbolji izlaz iz krize? i šta ako ga ne nađete?

I ja sam kao ti?A mota mi se dugo,svaki dan razmisljam o onome sto se desilo i analize me ubise.Prvih dana sam kao izgubljena placem,nerviram se.onda se spolja gledano oporavim,a u srcu samo tinja i misli ne miruju...
 
klin se klinom izbija.... i think.. ne zezam se.. mislim... ja nekako sve prezdravim odmah.... i teram dalje... koncentrishem se na druge stvari/ljude/sex toys... ja sam osetljiva.. ako se prepustim i dozvolim sebi da padnem.. imam utisak da se vishe ne bih podigla.....
 

Back
Top