Rast

pa neznam sta negativno utice na rast......a svaki sport je usustini dobar....probaj kosarku,plivanje tako nesto

valjda je to dobro za rast,mada i nisam nesto siguran da ce da ti pomogne mnogo da rastes
 
pa sumnjam da ti ista moze pomoc posto imas 15 god i vec si koliko toliko formiran vizicki.....pa da li su ti u porodici niski?ako su ti oba roditelja visoka to znaci da ces i ti izrast....a i 172, nije u opste toliko malo....;)
 
e da,
maksifor: "pa sumnjam da ti ista moze pomoc posto imas 15 god i vec si koliko toliko formiran vizicki..."
muskulatura , il se to nekako drugacije kaze, nesto tipa fizicki maksimum, tome slicno
e pa to se kod muskih formira do 26 godina a kod zenskih do 24 godine zivota
 
A cekaj ne kuzim bre to, pa meni se vecina riba zali da su momci veci za glavu od njih i da ih to nervira...Mislim ja nisam nesto veoma visok, ali ako cemo posteno 90% riba je nize od 170 :bye:... E sad, ja ne vidim realno drugi razlog za zelju za rastom...
 
A cekaj ne kuzim bre to, pa meni se vecina riba zali da su momci veci za glavu od njih i da ih to nervira...Mislim ja nisam nesto veoma visok, ali ako cemo posteno 90% riba je nize od 170 :bye:... E sad, ja ne vidim realno drugi razlog za zelju za rastom...

Manekenke imaju oko 180-185 cm tako da vidim zelju za rastom :klap:
 
Manekenke imaju oko 180-185 cm tako da vidim zelju za rastom :klap:

Brate pola tih manekenki je anoreksicno... Mislim, daj boze da one ikad mogu da rode i sve sto normalna zena moze u toku zivota...Kontam ja da se ti ne zenis ali meni su opet lepse ove domace curice gajene na domacoj 'rani nego one gde im brojis rebra :bye:
 
Brate pola tih manekenki je anoreksicno... Mislim, daj boze da one ikad mogu da rode i sve sto normalna zena moze u toku zivota...Kontam ja da se ti ne zenis ali meni su opet lepse ove domace curice gajene na domacoj 'rani nego one gde im brojis rebra :bye:

:klap:
Nemas za sta da se uvatis... :mrgreen:
 
Pa stvarno...sto kazu ljudi bolje da ljulja nego da zulja... *** ako vec moras da biraz izmedju mrsave i malo jace devojke ja uvek biram jacu...za mene su ovi modeli premrsavi :whistling:

Svakako,ali ni u tome ne treba preterivati....A meni dodje da :sad2: kad vidim one modele ne fashion tv-u....samo gledam kad ce se slomiti :hahaha: na sta lice boze,nigde grudi i dupeta,samo kost i koza i neka bledunjava faca ko da danima nista nisu jele...
 
Svakako,ali ni u tome ne treba preterivati....A meni dodje da :sad2: kad vidim one modele ne fashion tv-u....samo gledam kad ce se slomiti :hahaha: na sta lice boze,nigde grudi i dupeta,samo kost i koza i neka bledunjava faca ko da danima nista nisu jele...

Meni zao njih, da im posaljem koje pile da ne gladuju ili kilo krmetine :lol::lol::lol::mrgreen:
 

Back
Top