Naser Orić i Ramuš Haradinaj oslobođeni !!! Da li ste sada za saradnju sa Hagom???

Pogledaj rezultate ankete: Da li biste sada saradjivali sa Haskim Tribunalom?

Glasova
42. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Nekada sam bio za tu saradnju ali vise nisam jer sad vidim kako je taj sud nepravedan!

4 9,52%
  • Nikad nisam bio za saradnju sa tim tribunalom , pogotovo ne sad kad su oslobodili te koljace!

22 52,38%
  • Srbija treba i dalje da saradjuje sa tim tribunalom bez obzira sto je oslobodio Orica i Haradinaja!

8 19,05%
  • Sasvim mi je svejedno!

8 19,05%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Naser Orić i Ramuš Haradinaj oslobođeni !!! Da li ste sada za saradnju sa Hagom???

Zainteresovan član CetnikRS (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2008.
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Naser Orić i Ramuš Haradinaj oslobođeni !!! Da li ste sada za saradnju sa Hagom???

Glasajte!!!

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Podrazumevano Re: Naser Oric i Ramush Haradinaj oslobodjeni!!!Da li ste sada za saradnju sa hagom??

Glasao za. Zlikovci i bagra mora u zatvor. Ne interesuje me oric i haradinaj, to je njima na cast. Ali svi koji su ubijali ljude, moraju da robijaju. A da ova drzava brine za Srbe, odavno bi presudila i Oricu i Haradinaju.

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Podrazumevano Re: Naser Oric i Ramush Haradinaj oslobodjeni!!!Da li ste sada za saradnju sa hagom??

Puče mi cqra...

Primećen član
    Učlanjen
    20.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bgdalibor Pogledaj poruku
    Glasao za. Zlikovci i bagra mora u zatvor. Ne interesuje me oric i haradinaj, to je njima na cast.
    Cekaj, kako prvo kazes da zlikovci i bagra moraju u zatvor a onda vec u sledecoj recenici kazes da te ne interesuju? :???: Confused much?

Učlanjen
    20.06.2008.
    Reputaciona moć
    36

Oprostite , slucajno sam podesio ovu Anketu da traje samo 1 dan!

Molim moderatora da izbrise ovu temu pa da postavim istu , tamo cu podesiti anketu da traje beskonacno!

Hvala!

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio The Gunslinger Pogledaj poruku
    Cekaj, kako prvo kazes da zlikovci i bagra moraju u zatvor a onda vec u sledecoj recenici kazes da te ne interesuju? :???: Confused much?

Ajd pazljivije razmotri. Zlikovci moraju na robiju. Onaj ko je dozvolio da koljaci oric i haradinaj isetaju iz zatvora, a to su prvenstveno nasi ljudi koji nisu svedocili (radikalski kandidat za ministra odbrane), zatim nasa vlast i policija koja nije blagovremeno dostavila podatke Hagu, haski sud koji je politicka tvorevina i kao takva bez politicara nije mogla da donese presudu, nasi lobisti koji nisu qrcem mrdnuli da se ti ljudi osude, nase tajne sluzbe koje su trebale odavno da presude (izraelski primer) itd... E oni me ne interesuju i nisu bitni za obrazlaganje moga stava da ubice moraju da vuku bukagije. Po meni, bez obzira na sve, Mladic, Karadzic, Hadzic i ostali koji fale moraju da se uhapse, da se ovde osude prvo, pa tek onda da se izrucuju. U svakom slucaju, jasna mi je prica oko Srebrenice i ostalo, nemogu reci da to nije izazvano od strane muslija, ali ZLIKOVCI MORAJU U ZATVOR, PA NEKA TO BUDE I HAG.

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    http://dl.net.hr/webcafe/misc/podsvjest.html
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio mne-boy Pogledaj poruku
    Puče mi cqra...
    krpi to jadan, sezona vetj doshla a ti da nespreman dochekujes tete u jednodelnim kupacima

Primećen član
    Učlanjen
    20.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ajd pazljivije razmotri. Zlikovci moraju na robiju. Onaj ko je dozvolio da koljaci oric i haradinaj isetaju iz zatvora, a to su prvenstveno nasi ljudi koji nisu svedocili (radikalski kandidat za ministra odbrane), zatim nasa vlast i policija koja nije blagovremeno dostavila podatke Hagu, haski sud koji je politicka tvorevina i kao takva bez politicara nije mogla da donese presudu, nasi lobisti koji nisu qrcem mrdnuli da se ti ljudi osude, nase tajne sluzbe koje su trebale odavno da presude (izraelski primer) itd... E oni me ne interesuju i nisu bitni za obrazlaganje moga stava da ubice moraju da vuku bukagije. Po meni, bez obzira na sve, Mladic, Karadzic, Hadzic i ostali koji fale moraju da se uhapse, da se ovde osude prvo, pa tek onda da se izrucuju. U svakom slucaju, jasna mi je prica oko Srebrenice i ostalo, nemogu reci da to nije izazvano od strane muslija, ali ZLIKOVCI MORAJU U ZATVOR, PA NEKA TO BUDE I HAG.
    Sta ti nalupeta...
    Nasa vlast i policija su blagovremeno dostavili sve podatke i za Orica i za Haradinaja - eno i Batic to tvrdi. A da ne ulazimo u to da protiv Tudjmana i Izetbegovica nisu cak ni optuznice podignute. I kakav je to sud gde su ti potrebni lobisti koji bi uticali na njegove presude?!? Dakle posto smo utvrdili da je Hag sve sem sud - jer ne sudi pravicno, onda cemu slati ljude tamo? Ako ti unapred tvrdis za njih da su zlocinci onda nema sta da im se sudi jer su -jel'te zlocinci i unapred su krivi, a ako nisu unapred osudjeni onda ih se ne sme slati u Hag jer je taj "sud" nesposoban da dodje do pravedne presude.

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Glasao za. Zlikovci i bagra mora u zatvor. Ne interesuje me oric i haradinaj, to je njima na cast. Ali svi koji su ubijali ljude, moraju da robijaju. A da ova drzava brine za Srbe, odavno bi presudila i Oricu i Haradinaju.
    Upravo to. Sasvim se slazem. Stim da nikada ova drzava nije bila u mogucnosti da sudi Oricu i Haradinaju...

Domaćin Yopa_2.0 (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    84

K'o sto rekoh onomad, da se na'vataju, al' da im se ovde sudi.

Posle ovoga, u Hag ni kanarinca vise ne bih poslao.

Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio The Gunslinger Pogledaj poruku
    Sta ti nalupeta...
    Nasa vlast i policija su blagovremeno dostavili sve podatke i za Orica i za Haradinaja - eno i Batic to tvrdi. A da ne ulazimo u to da protiv Tudjmana i Izetbegovica nisu cak ni optuznice podignute. I kakav je to sud gde su ti potrebni lobisti koji bi uticali na njegove presude?!? Dakle posto smo utvrdili da je Hag sve sem sud - jer ne sudi pravicno, onda cemu slati ljude tamo? Ako ti unapred tvrdis za njih da su zlocinci onda nema sta da im se sudi jer su -jel'te zlocinci i unapred su krivi, a ako nisu unapred osudjeni onda ih se ne sme slati u Hag jer je taj "sud" nesposoban da dodje do pravedne presude.
    Pa nek odu u hag i nek dokazu nevinost kao Oric i Haradinaj i ostala bagra. Bolje ce biti za nas. Sto se kriju kao pizzde. Jaki junaci....

Ističe se
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Pa nek odu u hag i nek dokazu nevinost kao Oric i Haradinaj i ostala bagra. Bolje ce biti za nas. Sto se kriju kao pizzde. Jaki junaci....
    Да смандају сведоке?

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio sax83 Pogledaj poruku
    Да смандају сведоке?
    Ne, nego da srpski generali supci, pardon heroji, odbiju da svedoce i pomognu tuziocima...

Domaćin
    Učlanjen
    04.11.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio CetnikRS Pogledaj poruku
    Oprostite , slucajno sam podesio ovu Anketu da traje samo 1 dan!

Molim moderatora da izbrise ovu temu pa da postavim istu , tamo cu podesiti anketu da traje beskonacno!

Hvala!
    Beskonacno?

Učlanjen
    20.06.2008.
    Reputaciona moć
    36

Oric i Haradinaj nevini??? Hahahahahahahaah!

.

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Oric i Haradinaj nevini??? Hahahahahahahaah!

.
    Ti si prilično izludeo moderatore. Ovo ti je treća ista tema, niko živ ništa ne može da razume - šta da se obriše, a šta da se ostavi? Da obrišem ja i ovu temu, a ti postavi četvrtu, ali prvo dobro pogledaj šta si uradio?

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio Yopa_2.0 Pogledaj poruku
    Posle ovoga, u Hag ni kanarinca vise ne bih poslao.
    ja bih ga poslao! genocidna zivotinja, antisrpskih uverenja tkacio:

Ističe se
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Glasajte!!!
    u hag sa onima koje hag traži. otići će oni htjeli vi to ili ne.

Iskusan nisliya (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio pero99 Pogledaj poruku
    u hag sa onima koje hag traži. otići će oni htjeli vi to ili ne.
    a oni ubijeni ?
    nece valjda leseve dqa shalju tamo? nema smisla

Iskusan
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Okupirana Srbija pod rezimom srpskog Sakasvilija - poglavnika Borisa Tadica-Francetica
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ha-Nocri Pogledaj poruku
    Ne, nego da srpski generali supci, pardon heroji, odbiju da svedoce i pomognu tuziocima...
    nemas ti veze sa zivotom. generali nemaju sta da svedoce jer svedoce oni koje su ovi zlikovci ubijali hapsili i maltretirali a to svakako nisu srpski generali. ovo je samo dokaz koliko se ti ne razumes u pravo i koliko veze nemas. uvek svedoce u svakom procesu oni koji su neposredno nesto videli a ne oni koji su nestop culi iz trece ruke...

Ističe se
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nisliya Pogledaj poruku
    a oni ubijeni ?
    nece valjda leseve dqa shalju tamo? nema smisla
    danas smo malo duhoviti

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Stvarno malo je teže komunicirati sa četnikom iz Republike Srpske sa likom Mladića na avataru... nego Mladić put pod noge pa u Hag...i to sam... tek da se Srbija više zbog njega ne ucenjuje... ili
    ne znam - potplatiti Marsovce da izvrše uticaj na ove zemaljske moćnike i ukinu tribunal... do tada... ko nam je kriv što je Milošević svašta u naše ime potpisivao.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Citat Original postavio bezkorisnickogimena Pogledaj poruku
    Stvarno malo je teže komunicirati sa četnikom iz Republike Srpske sa likom Mladića na avataru... nego Mladić put pod noge pa u Hag...i to sam... tek da se Srbija više zbog njega ne ucenjuje... ili
    ne znam - potplatiti Marsovce da izvrše uticaj na ove zemaljske moćnike i ukinu tribunal... do tada... ko nam je kriv što je Milošević svašta u naše ime potpisivao.
    ...ja i dalje ne verujem da bi nesto bilo bolje po nas pa i da se desi po prvoj varianti .Opet bi mi bili zapadni balkan kome fali uslov.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

anketa i nije nesto, ali u oskudici ajde da glasam...
    zaokruzio opciju "bas me briga", iako sam vise za trecu opciju, ipak ona donosi najvise koristi srbiji, ali posto sam ja... znate vec...onda....

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

CetnikRS@

pero99@

imate iste avatare a razlicite heroje

Slične teme

1. Ramuš Haradinaj albanski Rambo?
    Autor gost 150019 u forumu Politika
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 28.11.2008., 01:34
  2. Uhapšen Naser Orić
    Autor porin50 u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.10.2008., 17:53