Shta trenutno osecate.........?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
PrincezaFiona:
Meni je strasno dosadno i iznervirana sam jer na ovom forumu nema normalne teme.Neverovatno je kako se bavimo glupim stvarima:omiljeni glumac,omiljena glumica,omiljene grickalice.....omiljeni slatkis...

dajte ljudi!Zar ste toliko dokoni.Sta vam je tu zanimljivo? :evil:


Pa..Ajd ako mislish da su one teme gloope ti br3 ssestro uzmi pa postavi neku koja necje bit gloopa...
 
d4ch4:
PrincezaFiona:
Meni je strasno dosadno i iznervirana sam jer na ovom forumu nema normalne teme.Neverovatno je kako se bavimo glupim stvarima:omiljeni glumac,omiljena glumica,omiljene grickalice.....omiljeni slatkis...

dajte ljudi!Zar ste toliko dokoni.Sta vam je tu zanimljivo? :evil:


Pa..Ajd ako mislish da su one teme gloope ti br3 ssestro uzmi pa postavi neku koja necje bit gloopa...

Mis'im STVARNO!!!!!
Ako ti toliko smetaju smisli ti neku pametnu, majke ti!!!! :wink:
 
PrincezaFiona:
Meni je strasno dosadno i iznervirana sam jer na ovom forumu nema normalne teme.Neverovatno je kako se bavimo glupim stvarima:omiljeni glumac,omiljena glumica,omiljene grickalice.....omiljeni slatkis...

dajte ljudi!Zar ste toliko dokoni.Sta vam je tu zanimljivo? :evil:

to se i ja pitam vec duze vreme
problem je u tome sto ovde dolaze mahom deca i nezreli kreteni kojima je cilj da postave sto vise tema...
to d4ch4: zasto da postavlja temu ako nema inspiraciju?To sto ovde svako odvali neku glupost za temu ne znaci da svi to moramo da radimo.Kad bi ste se malo vise toga pridrzavali ovaj forum bi bio jedno 10x zanimljiviji.

Da li stvarno nekog moze da interesuje nesto tipa koje je meni omiljeno voce,zivotinja,kad ustajem...?Takvim temama nikad kraja...
 
Shinoda:
d4ch4:
PrincezaFiona:
Meni je strasno dosadno i iznervirana sam jer na ovom forumu nema normalne teme.Neverovatno je kako se bavimo glupim stvarima:omiljeni glumac,omiljena glumica,omiljene grickalice.....omiljeni slatkis...

dajte ljudi!Zar ste toliko dokoni.Sta vam je tu zanimljivo? :evil:


Pa..Ajd ako mislish da su one teme gloope ti br3 ssestro uzmi pa postavi neku koja necje bit gloopa...

Mis'im STVARNO!!!!!
Ako ti toliko smetaju smisli ti neku pametnu, majke ti!!!! :wink:

Ima ovde i pametnih tema ali niko nece da odgovara na njih.Ja sam recimo ovde pokusala da napravim anketu koliko znate o HIV-u i AIDS-u i koliko zelite da znate ali sam ustanovila da nemate pojma.
 
PrincezaFiona:
Shinoda:
d4ch4:
PrincezaFiona:
Meni je strasno dosadno i iznervirana sam jer na ovom forumu nema normalne teme.Neverovatno je kako se bavimo glupim stvarima:omiljeni glumac,omiljena glumica,omiljene grickalice.....omiljeni slatkis...

dajte ljudi!Zar ste toliko dokoni.Sta vam je tu zanimljivo? :evil:


Pa..Ajd ako mislish da su one teme gloope ti br3 ssestro uzmi pa postavi neku koja necje bit gloopa...

Mis'im STVARNO!!!!!
Ako ti toliko smetaju smisli ti neku pametnu, majke ti!!!! :wink:

Ima ovde i pametnih tema ali niko nece da odgovara na njih.Ja sam recimo ovde pokusala da napravim anketu koliko znate o HIV-u i AIDS-u i koliko zelite da znate ali sam ustanovila da nemate pojma.


ma loshe si ustanovila
 
Pobogu sta sam sad uradila. :shock:
Ja ne pljujem ni po kome samo govorim cinjenice i ono sto mislim (zar se ne zalazes za slobodu govora)
Htela sam samo da kazem da su teme u zadnje vreme neverovatan smor kao da se takmicimo ko ce gluplju temu postaviti (cast izuzecima). Ako je to cilj mogu i ja da pocnem sa takmicenjem.Strasno me zanima da li vise volite okrugle pertle ili vise preferirate cetvrtaste...hm...odoh da postavim topic!

Nemojte pogresno da me shvatite ova tema i nije tako losa mada sam je ja sada upropastila. :cry:
 
Devilishgirl:
uber_nuss:
Nekulturno je pljuvati ljude koje ne poznajes,..i jos ovako javno, ..hmmm..gde ti je osnovno vaspitanje??
Shame on you :wink:


Ne poznajem te kao ni ostale ljude na forumu i ne pljujem ja nikoga. Odakle li si samo to izvukla?

Samo se zalazem za slobodu govora!


:lol: na optuzenickoj klupi :lol: ..uopste nisam rekla da me poznajes...[/quote]

zaista neznam koji ti je trip!??! koristis li neke lake droge :) Pa gore si mi napisala citiram: "Nekulturno je pljuvati ljude koje ne poznajes,..i jos ovako javno, ..hmmm..gde ti je osnovno vaspitanje?? Shame on you" Nemoj ako boga znas vise te oxymorone na meni da upotrebljavas :D
 
uber_nuss:
Devilishgirl:
uber_nuss:
Nekulturno je pljuvati ljude koje ne poznajes,..i jos ovako javno, ..hmmm..gde ti je osnovno vaspitanje??
Shame on you :wink:


Ne poznajem te kao ni ostale ljude na forumu i ne pljujem ja nikoga. Odakle li si samo to izvukla?

Samo se zalazem za slobodu govora!


:lol: na optuzenickoj klupi :lol: ..uopste nisam rekla da me poznajes...

zaista neznam koji ti je trip!??! koristis li neke lake droge :) Pa gore si mi napisala citiram: "Nekulturno je pljuvati ljude koje NE POZNAJES :evil: ,..i jos ovako javno, ..hmmm..gde ti je osnovno vaspitanje?? Shame on you" Nemoj ako boga znas vise te oxymorone na meni da upotrebljavas :D[/quote]

Ako neko ne koristi droge to sam ja, a ti se yebi kretenu maloumni :shock: Pusi ***** manijace :)
 
QchCK*a:
Sasha85:
Kako je juce bio tezak dan u skoli... :cry:

Ja juce nisam bila (ipak nisam psih bila spremna).
A danas smo na 2. casu primali tetanus, pa smo posle toga popalili......za sada raj! 8)

Blago tebi... :(
Juce je bilo tako odvratno... Svi maximalno smoreni... Ubedaceni...
Jos je neko dete skocilo sa drugog sprata pa je tu ceo dan bila policija,reporteri,hitna pomoc... Uzas...

Preziveo je,ali se ne znaju posledice...
 
Ne poznajem te kao ni ostale ljude na forumu i ne pljujem ja nikoga. Odakle li si samo to izvukla?

Samo se zalazem za slobodu govora![/quote]


:lol: na optuzenickoj klupi :lol: ..uopste nisam rekla da me poznajes...[/quote]

zaista neznam koji ti je trip!??! koristis li neke lake droge :) Pa gore si mi napisala citiram: "Nekulturno je pljuvati ljude koje NE POZNAJES :evil: ,..i jos ovako javno, ..hmmm..gde ti je osnovno vaspitanje?? Shame on you" Nemoj ako boga znas vise te oxymorone na meni da upotrebljavas :D[/quote]

Ako neko ne koristi droge to sam ja, a ti se yebi kretenu maloumni :shock: Pusi * manijace :)[/quote]

Da li koristis droge to neznam, ali vidim da mi pises razne vulgarnosti iz nepoznatog razloga. Ko si i sta si to takodje neznam, ali sudeci po postovima na forumu izgleda da si neko opasno siljeze :?:
 
uber_nuss:
Ne poznajem te kao ni ostale ljude na forumu i ne pljujem ja nikoga. Odakle li si samo to izvukla?

Samo se zalazem za slobodu govora!


:lol: na optuzenickoj klupi :lol: ..uopste nisam rekla da me poznajes...[/quote]

zaista neznam koji ti je trip!??! koristis li neke lake droge :) Pa gore si mi napisala citiram: "Nekulturno je pljuvati ljude koje NE POZNAJES :evil: ,..i jos ovako javno, ..hmmm..gde ti je osnovno vaspitanje?? Shame on you" Nemoj ako boga znas vise te oxymorone na meni da upotrebljavas :D[/quote]

Ako neko ne koristi droge to sam ja, a ti se yebi kretenu maloumni :shock: Pusi * manijace :)[/quote]

Da li koristis droge to neznam, ali vidim da mi pises razne vulgarnosti iz nepoznatog razloga :arrow: :shock: razlog je poznat, ali tvoj IQ nije dovoljno visok. Ko si i sta si to takodje neznam, :arrow: super.ali sudeci po postovima na forumu izgleda da si neko opasno siljeze :arrow: za ovu rec nisam cula...a to sto ti mislis..kome je vazno? neko nesto pitao? :?:[/quote]
 
Devilishgirl:
uber_nuss:
Ne poznajem te kao ni ostale ljude na forumu i ne pljujem ja nikoga. Odakle li si samo to izvukla?

Samo se zalazem za slobodu govora!


:lol: na optuzenickoj klupi :lol: ..uopste nisam rekla da me poznajes...

u_n-> zaista neznam koji ti je trip!??! koristis li neke lake droge :) Pa gore si mi napisala citiram: "Nekulturno je pljuvati ljude koje NE POZNAJES :evil: ,..i jos ovako javno, ..hmmm..gde ti je osnovno vaspitanje?? Shame on you" Nemoj ako boga znas vise te oxymorone na meni da upotrebljavas :D[/quote]

Ako neko ne koristi droge to sam ja, a ti se yebi kretenu maloumni :shock: Pusi * manijace :)[/quote]

u_n-> Da li koristis droge to neznam, ali vidim da mi pises razne vulgarnosti iz nepoznatog razloga :arrow: :shock:

dev-> razlog je poznat, ali tvoj IQ nije dovoljno visok.

uber_nuss-> to si utvrdila na osnovu...?

u_n-> Ko si i sta si to takodje neznam,

dev-> :arrow: super.

u_n->ali sudeci po postovima na forumu izgleda da si neko opasno siljeze

:arrow: za ovu rec nisam cula...

uber_nuss-> to je zato sto ti je IQ dovoljno visok :twisted: :D :twisted:

dev->a to sto ti mislis..kome je vazno? neko nesto pitao? :?:[/quote][/quote]

uber_nuss-> ovo smara... Trenutno se osecam mnogo dobro i ne zelim da tracim dragoceno vreme jer uskoro krecemo na jezero da cuvamo ribu :D vozdra prijatelji
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top