Vulgarna slika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KadBiBio

Primećen član
Banovan
Poruka
529
Jedan lik sa jednog fruma kojem je u profilu slika:

profilepic1098092sw2.jpg

kaze da to nije vulgarna slika.
Istovremeno, kaze da sam ja nepostovatelj (posto koristim rec "pic.ka" u kontekstu "sto ne slikas i pic.ku" (sala)) zenskog roda jer koristim rec za zesnki polni organ i kazem nekoj devojci u sali da slika i nju.

Da li za toga coveka mozemo reci da je 100% lazov, ili da je normalan (i da nije lazov, ili da nije lazov namerno vec je lud pa iz bolesti laze?
 
Ja mislim da je slika "u onakav kostim" vulgarna svuda, jer je kositm bolestan, i nije ni najmanje seksi. Cak i degradira seks. Vamprice su lepe i leptirasto se oblace, a ona ku.r.va na slici je ku.r.va zorica
 
i kazes zasto nisi odgovorila je pisalo, jeli tako, sad moras da kazes i zasto nisi odgovorila (prvi put) i zasto nisi videla da pise da moras da kazes zasto nisi odgovorila. Pa tek onda slika, ukoliko mi se razlozi ucine opravdanim i ukoliko si vampirica *i to dokazes)
 
i kazes zasto nisi odgovorila je pisalo, jeli tako, sad moras da kazes i zasto nisi odgovorila (prvi put) i zasto nisi videla da pise da moras da kazes zasto nisi odgovorila. Pa tek onda slika, ukoliko mi se razlozi ucine opravdanim i ukoliko si vampirica *i to dokazes)

Ebeš mi sve ako ja išta razumem od ovog što je napisano. :rotf:

Jesi ti uduvan ili šta već?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top