Ochajan sam

Mr.Shishmish

Domaćin
Poruka
4.036
Pojavio mi se problem na sistemskoj particiji !!! Ne mogu da update-ujem mnoge programe, ne mogu da uradim defragment na sistemskoj particiji, ne mogu da de-instaliram neke programe, anti-virus ne radi !?! Stvarno ne znam shta da radim !!! Spashavajte !!! Samo da izbegnem ponovno instaliranje Windowsa !!!
 
Vidim postavio si temu i na software....Nema potrebe za vise istih teme.Preusmericu je ovde ;)

Ovako,pokusaj da pokrenes antivirus iz safemode i vidi sta se desava.
Mozes probati i to sto su rekli freak i sax za Sistem Restore i drugi AV. Predlazem KIS.
Ako ti to ne pomogne onda je najpametnije da napravis backup svega sto ti treba sa te particije i formatiras je.Kad dignes sistem ne zaboravi da odma instaliras AV i skeniras ceo komp. ;)
 
Pojavio mi se problem na sistemskoj particiji !!! Ne mogu da update-ujem mnoge programe, ne mogu da uradim defragment na sistemskoj particiji, ne mogu da de-instaliram neke programe, anti-virus ne radi !?! Stvarno ne znam shta da radim !!! Spashavajte !!! Samo da izbegnem ponovno instaliranje Windowsa !!!

Hm, eh... windows... muka živa...:mrgreen:
 
Vidim postavio si temu i na software....Nema potrebe za vise istih teme.Preusmericu je ovde ;)

Ovako,pokusaj da pokrenes antivirus iz safemode i vidi sta se desava.
Mozes probati i to sto su rekli freak i sax za Sistem Restore i drugi AV. Predlazem KIS.
Ako ti to ne pomogne onda je najpametnije da napravis backup svega sto ti treba sa te particije i formatiras je.Kad dignes sistem ne zaboravi da odma instaliras AV i skeniras ceo komp. ;)
Hvala na info. Pokushao sam sve gore navedeno i ne preostaje mi nishta nego da ponovo instaliram win !!! Hvala josh jednom !!!
 
Ja kad sam imao Windows 98,a koristio sam ga punih 6 godina,sistem mi je samo jednom pao i to kad mi je crkao hard disk.A sa Windows XP pada mi po jednom mesečno...XP je njesra...

Ja imam XP mesecima i godinama i nista mu ne fali.
Windows, kao i automobil trazi odrzavanje, ljudi koji zaboravljaju updateove obicno pade od tog "padanja".

Btw, meni je samo jednom pao kada je hard poceo da mi riknjava.
 
Pojavio mi se problem na sistemskoj particiji !!! Ne mogu da update-ujem mnoge programe, ne mogu da uradim defragment na sistemskoj particiji, ne mogu da de-instaliram neke programe, anti-virus ne radi !?! Stvarno ne znam shta da radim !!! Spashavajte !!! Samo da izbegnem ponovno instaliranje Windowsa !!!

Ako nije kasno probaj sa ovim
Kod:
http://housecall.trendmicro.com/
 
Pojavio mi se problem na sistemskoj particiji !!! Ne mogu da update-ujem mnoge programe, ne mogu da uradim defragment na sistemskoj particiji, ne mogu da de-instaliram neke programe, anti-virus ne radi !?! Stvarno ne znam shta da radim !!! Spashavajte !!! Samo da izbegnem ponovno instaliranje Windowsa !!!

Brate probaj sa instalacijom avast antivirusa i nakon zavrsene instalacije restartujes komp kako bi poceo sa skeniranjem nakon restarta pokrenuce skeniranje kompletnog kompa ukoliko je virus naci ce ga.Pozz.
 
sve sam ponovo uradio i opet imam chudan problem ???
HDD na kome mi je sistemska particija (C) imam josh jednu particiju (D) !!! E sada poshto sam imao gore navedeni problem, ipak sam se odluchio da uradim format C particije i ponovo instalirao Windows XP !!! Sada ne mogu da uradim defragmentaciju particije (C) !!! Idem na ono analyze particije (C) pred kraj analize izbaci mi prozor gde pishe da idem na run i da uradim CHKDSK !!! Uradim to on neshto odradi ali ne vredi nishta i dalje ne mogu da defragmentujem pomenutu particiju, a sve ostale mogu bez problema ??? Shta da radim ? Ja bi bejzbol palicu najradije jer me je izludeo skroz !!! Jel postoji mogucnost da je neshto do HDD-a ???
POMAGAJTE !!!
 

Back
Top