Radio emisije

Uopšte je neprevaziđen RTB: prvi, drugi i treći program. Svako ko se ne finansira iz budžeta može da zapadne u komercijalu. ovde nije slučaj. "Kako slušati muziku", pa onda noćne emisije s klasičnom muzikom do pet, pa radio drame, pa čitanje eseja svakakvih usmerenja - sve je to prava poslastica za mene. Nema takvog radija kao što je ovaj.
 
Slušala sam ranije dosta zanimljivih emisija na radiju, a za većinu sam sigurna da više ne postoje. "Aleksilijum" na nekadašnjem radiju Idea, "Oblak u bermudama" na koznakom radiju...
 
Dizanje - Gorica Nešović i Dragan Ilić na B92 najbolji su!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja bih rekao da je Gorica dugo drzala tu emisiju na pristojnom nivou, medjutim od kada je prodata mnogo toga se izmenilo.

Dok je pratio Goricu Dragan je mogao i da bude neki voditelj, zadnjih godinu i po dana emisija lici na rijaliti i glupo Draganovo cackanje nosa

u emisiji mi se smucilo. Da nije muzike emisiju ne bih ni slusao, a tupljenje malo decacica na radiju je muka.

Gorica je i dalje ok sa svojim skupljanjem informacija, dok ovaj dilber sluzi kao politicko kulturni mlatimud.
 

Back
Top