On stalno govori u moje ime...

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Imam jednu dosadu koja stalno kad smo u drustvu uvek odgovara u moje ime, kada god zelim napraviti neki fazon ili bilo sta kad me neko nesto pita, on se ukljuci i odgovori u moje ime direktno, tako da mi strasno ide na zivce. Plus se stalno nakaci nepozvan i kao pravi se tu da mi je ne znam kakav drugar, a mene je strasno blam zbog njegovog ponasanja jer reci ce ljudi "boze sa kim se ovaj druzi", i posle ti isti ljudi mene ne postuju zbog njega.

Kako da ga ucutkam u tim situacijama, ako sam vec silom prilika sa njim u datoj situaciji...Ili sta da kazem ljudima kad on uskace sa njegovim upadicama??
I nek bude bas onako kvarno ali suptilno, jer me strasno nervira.
Padalo mi je na pamet nesto tipa "Jel ovaj ovde to reko nesto? :hahaha:"
 
A da li si probao lepo otvoreno da mu kažeš u čemu je problem?
Kaži mu šta već, da se ne nakačuje tek tako i da se nauči osnovnoj kulturi, da ne upada drugima u reč (to je stvarno nekulturno) etc.
Šta drugo možeš sem da mu kažeš?!
Ako i ti budeš upadao njemu u reč i sl. on neće prestati da radi isto a to samo tebe može da "spusti" u očima drugih ljudi..
Ne znam. Moj predlog je da mu otvoreno kažeš, ništa da se dereš ili svađaš, nego lepo, ljudski... Ništa drugo mi ne pada na pamet.
Ili jednostavno da ignorišeš, ali to nije rešenje veruj mi. :)
 
A da li si probao lepo otvoreno da mu kažeš u čemu je problem?
Kaži mu šta već, da se ne nakačuje tek tako i da se nauči osnovnoj kulturi, da ne upada drugima u reč (to je stvarno nekulturno) etc.
Šta drugo možeš sem da mu kažeš?!
Ako i ti budeš upadao njemu u reč i sl. on neće prestati da radi isto a to samo tebe može da "spusti" u očima drugih ljudi..
Ne znam. Moj predlog je da mu otvoreno kažeš, ništa da se dereš ili svađaš, nego lepo, ljudski... Ništa drugo mi ne pada na pamet.
Ili jednostavno da ignorišeš, ali to nije rešenje veruj mi. :)

mozes mu reci sto puta, ne kapira, ili mozda radi nesvesno

Nego sta ja da kazem tog momenta da umanjim "nastalu stetu", u smislu da ljudi ne steknu losu sliku o meni zbog tog njegovog ponasanja?? (Tipa: "s kim se to ovaj druzi...")
 
Imam jednu dosadu koja stalno kad smo u drustvu uvek odgovara u moje ime, kada god zelim napraviti neki fazon ili bilo sta kad me neko nesto pita, on se ukljuci i odgovori u moje ime direktno, tako da mi strasno ide na zivce. Plus se stalno nakaci nepozvan i kao pravi se tu da mi je ne znam kakav drugar, a mene je strasno blam zbog njegovog ponasanja jer reci ce ljudi "boze sa kim se ovaj druzi", i posle ti isti ljudi mene ne postuju zbog njega.

Kako da ga ucutkam u tim situacijama, ako sam vec silom prilika sa njim u datoj situaciji...Ili sta da kazem ljudima kad on uskace sa njegovim upadicama??
I nek bude bas onako kvarno ali suptilno, jer me strasno nervira.
Padalo mi je na pamet nesto tipa "Jel ovaj ovde to reko nesto? :hahaha:"

brate to je meni drug stalno radio neko vreme i j.bt mogao bi malo da mu se suprostavis:confused:lepo mu kazes da imas jezik i da ne mora on da odgovara umesto tebe!!! ja sam se izdrao na druga kad me je na kraju iznervirao i otad ne sme ni jesnu rec umesto mene da kaze!;)
 
mozes mu reci sto puta, ne kapira, ili mozda radi nesvesno

Nego sta ja da kazem tog momenta da umanjim "nastalu stetu", u smislu da ljudi ne steknu losu sliku o meni zbog tog njegovog ponasanja?? (Tipa: "s kim se to ovaj druzi...")

Ajaaaoo!! Sa takvima se lepo ne može...

Pa onda moraš da ga spustiš nekim opaskama.. Ono što si napisao gore je ok "Jel ovaj ovde to reko nesto?".
Ili jednostavno da ga ućutkaš tipa "ajde ćuti ili ne se*i" ili da kažeš "ne pričaj gluposti, ne prekidaj me" šta drugo može..
 
Ne gledaj reci mu mali koji ti je k*rac smiri se malo oladi i ako on pocne kao aj sta ces da mi uradis ti ga lepo prebij.

pametn, pametno...samo lako je reci, ali ajde ti to uradi brate.....sta ako je njegov drug i veci i jaci od njega? ja sam se izdrao na mog druga koji je stariji od mene 3 god ali znam da mogu da ga nasamaram ako to pozelim....;):cool:
dakle samo mu lepo reci da te nervira kad govori u tvoje ime i to je to!;)
 
Imam jednu dosadu koja stalno kad smo u drustvu uvek odgovara u moje ime, kada god zelim napraviti neki fazon ili bilo sta kad me neko nesto pita, on se ukljuci i odgovori u moje ime direktno, tako da mi strasno ide na zivce. Plus se stalno nakaci nepozvan i kao pravi se tu da mi je ne znam kakav drugar, a mene je strasno blam zbog njegovog ponasanja jer reci ce ljudi "boze sa kim se ovaj druzi", i posle ti isti ljudi mene ne postuju zbog njega.

Kako da ga ucutkam u tim situacijama, ako sam vec silom prilika sa njim u datoj situaciji...Ili sta da kazem ljudima kad on uskace sa njegovim upadicama??
I nek bude bas onako kvarno ali suptilno, jer me strasno nervira.
Padalo mi je na pamet nesto tipa "Jel ovaj ovde to reko nesto? :hahaha:"

A zasto se uopste druzis sa nekim, ko te strasno nervira??? :dontunderstand:
 
pametn, pametno...samo lako je reci, ali ajde ti to uradi brate.....sta ako je njegov drug i veci i jaci od njega? ja sam se izdrao na mog druga koji je stariji od mene 3 god ali znam da mogu da ga nasamaram ako to pozelim....;):cool:
dakle samo mu lepo reci da te nervira kad govori u tvoje ime i to je to!;)

Pa *** sad nije precizirao,al ne znam sto se on uopste druzi s njim?sto je uopste s njim?nek ga lepo ignorishe,jos bolje ako je stariji od njega
 
Moj muž ume da napravi takve ispade... Da govori u moje ime, da objašnjava umesto mene šta ja mislim, šta osećam, šta mi smeta... po njegovom mišljenju, ofkors! Odreagujem - kako kad. Nekad smireno, a nekad bučno i burno...
Nije često, na sreću!

:cmok:
 
Imam jednu dosadu koja stalno kad smo u drustvu uvek odgovara u moje ime, kada god zelim napraviti neki fazon ili bilo sta kad me neko nesto pita, on se ukljuci i odgovori u moje ime direktno, tako da mi strasno ide na zivce. Plus se stalno nakaci nepozvan i kao pravi se tu da mi je ne znam kakav drugar, a mene je strasno blam zbog njegovog ponasanja jer reci ce ljudi "boze sa kim se ovaj druzi", i posle ti isti ljudi mene ne postuju zbog njega.

Kako da ga ucutkam u tim situacijama, ako sam vec silom prilika sa njim u datoj situaciji...Ili sta da kazem ljudima kad on uskace sa njegovim upadicama??
I nek bude bas onako kvarno ali suptilno, jer me strasno nervira.
Padalo mi je na pamet nesto tipa "Jel ovaj ovde to reko nesto? :hahaha:"

Ahahaaaaa, imao sam jednog istog takvog :hahaha:
A tek sto je voleo da izmislja, iiijaooo :lol:
Dok sam cutao i cudio se, one se sve vise primao...
I onda sam mu jednom, kada je poceo da se zalece i ulazi u pricu, ispred tri svetske cice rekao -
"Aco, ne prdi vishe, ne mogu da te pratim koliko lazes, a i dosadan si i blebeces 300 na sat i na kraju uvek rasteras sve zensko sto nam se nadje u drustvu! Od sada cuti i pravi se pametan!"
:rotf:
 
Imam jednu dosadu koja stalno kad smo u drustvu uvek odgovara u moje ime, kada god zelim napraviti neki fazon ili bilo sta kad me neko nesto pita, on se ukljuci i odgovori u moje ime direktno, tako da mi strasno ide na zivce. Plus se stalno nakaci nepozvan i kao pravi se tu da mi je ne znam kakav drugar, a mene je strasno blam zbog njegovog ponasanja jer reci ce ljudi "boze sa kim se ovaj druzi", i posle ti isti ljudi mene ne postuju zbog njega.

Kako da ga ucutkam u tim situacijama, ako sam vec silom prilika sa njim u datoj situaciji...Ili sta da kazem ljudima kad on uskace sa njegovim upadicama??
I nek bude bas onako kvarno ali suptilno, jer me strasno nervira.
Padalo mi je na pamet nesto tipa "Jel ovaj ovde to reko nesto? :hahaha:"

Postoje 2 mogucnosti.

Da mu/joj kazes da prestane s tim,jer nije pristojno i smeta ti-i ta osoba se naljuti.

Ili da ne kazes nista i budes na iglama sve vreme.

Mislim da razumes koja je bolja:)
 

Back
Top