igra

moras da dobijes jamb u najavi... ako ga on nema... al' pod uslovom da izvuces sve kolone... i onda ce on morati da juri, i verovatno ce u jednom trenutku da pogresi i krizi ful, poker il' kentu... jer ti vec imas jamb... posle toga, sve sto trebas da uradis je da iskusno privedes partiju kraju... mada, dosta ti tu zavisi i od keceva...
 
on se igra sa mnom jer vidi da sam zaljubljena u njega, a nece da prizna da je i on u mene kako da okrenem igru u svoju korist

a050.gif
:dash:
 
on se igra sa mnom jer vidi da sam zaljubljena u njega, a nece da prizna da je i on u mene kako da okrenem igru u svoju korist

Vidi svaki problem se moze resiti lepom pricom sa njim. Daklem lepo zasednete i caskate... I onda gledas da izvuces maksimum informacija iz njega tipa sta on misli o tebi i tvojoj.. zaljubljenosti u njega... I onda ga lepo pitas sta on misli o svemu tome i sta misli o tebi...

E sad alternativna metoda ti je... ko po pravilu alternativna medicina.. :lol: ne to nego ljubomora... Daklem uzmes nekog drugog tipa i prosetas se sa njim ispred ovoga... i tako...i onda u toj setnji gledas reakcije... i na osnovu reakcija preuzimas dalje mere a nikako ne ispustaj stvar iz svojih ruku tj svoje kontrole.. ;) Nadam se da ce ti moji saveti doneti blagodet da i dalje budes sa tim svojim deckom. ;) :D
 

Back
Top