Blamovi

Teela

Početnik
Poruka
9
Ok, mislim da ne postoji chovek koji se bar jednom nije izblamirao javno. Npr ja sam blam-majstor...

Pre par godina, krenemo mi na neku popodnevnu zurku u neku vikendicu, svetlosnim godinama udaljenu od grada... Nasha kola su bila poslednja u koloni i naravno, svi su stigli pre nas. Ekipa vec pochela organizaciju, muzika treshti, svi se lepo zabavljaju... Mi onako pune sebe izlazimo iz kola, penjemo se uz stepenice - ja idem poslednja...Popnem se ja i...odjednom tajac (par sekundi) a onda smeh... Meni se 'ladno pokvari rajsfershlus i otkopcha se u kolima (naravno da nisam primetila) i kad sam se ja popela na terasu drugari su imali shta da vide : playboy zeku od shtrasa na mojim gacicama...

Ili ovako neshto: II godina faxa, vracamo se mi s vezbi, zima, sneg, led... Idemo mi tako trotoarom, a ja u cipelicama koje su mnogo bile lepe, ali su bile i izuzetno klizave (to nije bilo vazno, bilo je vazno to da su lepe)...Primetim ja u neko doba da nama u susret ide neki momak... Shto se on nama vishe priblizavao, to sam ja sve vishe shvatala da je lep kao Apolon (visok, crn, i kroz jaknu se videlo da je fino gradjen).... Zazverim se ja u njega...i... odjednom mi je pao mrak na ochi i posle dve sekunde sam osetila da sedim na nechemu jako hladnom i da me strashno boli glava... Ja sam, gledajuci u njega, udarila u saobracajni znak, okliznula se i pala u sneg...
Srela sam ga posle par dana i samo mi je proshlo kroz glavu:"Da da, on sad misli Evo one ribe koja je zbog mene pala na doope - bukvalno"...Mnogo me je bilo sramota...

A da ne pricham o tome kad sam jednom prilikom shetala ulicom s drugaricom, i jele smo neki sladoled u kornetu, ja se neshto zamislila, promashila usta i nabila ceo nos u sladoled... Ili kad sam s drushtvom u nekom kaficu razmatrala metafiziku (ne bash metafiziku, ali jesmo vodili dubokoumne razgovore), pa sam se ja toliko unela u taj problem, da sam umesto u usta pola chashe soka sipala sebi u dekolte...

Smotana sam, shta cu....

A vi?
 
Meni je pre dve godine u skoli drugarica skinula sorts(zajedno sa boksericama) pred svima u hodniku dok su mi obe ruke bile zauzete.uzas:rumenko::rumenko::rumenko:

Znam kako ti he bilo, meni su to uradili u 2. razred osnovne, dok sam brisao tablu sa sundjerom, svukli mi i gace i gacice, pa slikao citav razred. Meni se tada cinjelo citav ce zivot da me zezaju zbog toga, ''A, evo ga ovaj sto su mi svkli gace''. medjutim prije neki dan sam bio na pice sa momkom koji mi je svukao gace i taman smo pricali o tome i smijali se:mrgreen:
 
ewo jednog tudjeg blama, posto ja ne mogu da se setim mog nekog :)
ide devojcica kroz igraliste i "prica" na mobilni telefon kada u jednom trenutku on njoj stvarno zazvoni i ona se toliko uplasila a istovremeno i postidela da je pocela da place - a sve to je radila da bi se videlo da je kupila fon
 
Ja sam jednom prolazio pored moje bivse srednje skole i vidim konacno postavili koseve i neki tipovi pice basket a neke curice sede sa strane. I ja srecan konacno stavili koseve... setih se svega sto smo mi radili da bi dobili te koseve... pisali neke sastave pa cak i jednu pesmu sastavili... i nismo ih dobili dok ja nisam zavrsio... I odjednom "trass!!!" po sred drveta sam raspizdio.. ko mali majmun... :lol: dok sam gledao kako oni pice basket... i ove curice pocele da se smeju... i meni isto smesno... :mrgreen: i tako produzio dalje sa blagim potresom u glavi... :rumenko:
 
Ja sam jednom prolazio pored moje bivse srednje skole i vidim konacno postavili koseve i neki tipovi pice basket a neke curice sede sa strane. I ja srecan konacno stavili koseve... setih se svega sto smo mi radili da bi dobili te koseve... pisali neke sastave pa cak i jednu pesmu sastavili... i nismo ih dobili dok ja nisam zavrsio... I odjednom "trass!!!" po sred drveta sam raspizdio.. ko mali majmun... :lol: dok sam gledao kako oni pice basket... i ove curice pocele da se smeju... i meni isto smesno... :mrgreen: i tako produzio dalje sa blagim potresom u glavi... :rumenko:

Ti si josh i dobro proshao, mozda te vishe nikad nisu videle...
Prvi dan medicinijade proshle godine, i sishle mi u salu da gledamo odbojkashice. A preko cele sale razapeta neka mreza... Nailaze Kragujevchani, meshano rukometashi i kosharkashi.... Jedan, pun sebe k'o paun, se neshto zazverio, niko ne zna u shta, pa kad se uplete u onu mrezu - shto se vishe bori da se rasplete, to se vishe uplice... A sve se to deshava metar i po od mene...kako sam se ja smejala...aj shto sam se ja smejala, nego shto su mu se i drugari smejali... E pa, bio je crven kao bulka kad god smo se sreli, a sretali smo se bar po 3-4 puta dnevno...
 
Znam kako ti he bilo, meni su to uradili u 2. razred osnovne, dok sam brisao tablu sa sundjerom, svukli mi i gace i gacice, pa slikao citav razred. Meni se tada cinjelo citav ce zivot da me zezaju zbog toga, ''A, evo ga ovaj sto su mi svkli gace''. medjutim prije neki dan sam bio na pice sa momkom koji mi je svukao gace i taman smo pricali o tome i smijali se:mrgreen:
A druze cim su te slikali ,nemoj mi samo rec mobilnim telefonom ili svi u skolu nose digitalne fotoaparate :rumenko:
 
Ok... jedan od mojih najgorih blamova... =(

Meni je drugarica dala nekakav spomenar gde imaju izlepljeni neki clanci iz novina. I uzeli mi decaci spomenar ja nisam ni skapirala. Dok sam ja skapirala, spomenar je vec bio u rukama Dusana i onda su se on i Zoka poceli dobacivati. Ja sam, ko budala bila izmedju dve vatre. I onda je i Nikola usao u tu igru i oni to otvorili i procitali naslov: (nemojte se onesvestiti!)

SEXY BRIGE SVAKOG DECKA.

Uzas.
I to su pokazali pedagogici koja nam je predavala cas umesto palacinke.

Blam na kub puta pet!

Ali, cekajte, ima jos... =(

BLAMIRANJE PRED COVEKOM KOJEG VOLIS.

moji blamovi pred deckom koji mi se svidjao

ovo je bilo iz razlicitih situacija, nemojte da mislite da je ovo jedan razgovor...da pocnem...

"Jel ides na more?"

"Ja, Grcka, idem ne idem, sestra."

Mislim, hormoni mi su mi podilkanili kada sam ga videla (on mi se ne svidja VISE)

"Streberko jedna."

"a ti si... ti si... ZUTOKLJUNAC!"

Znam, zalosno je za spominjati.

"Nisam znao da... si takva..."

"Ja tebe volim."

Komentara bez.

Ja: "Nemoj da me gledas."

On:" Aj nemoj da places."

Medjusobna negacija ne vodi nikuda.

Ja: "Baba gori a selo se ceslja."

On: "OOOO, pa to ste VI."

Jaoj, kako li me samo postuje... Rolling Eyes

I mogla bih jos da ispisem kilometara i kilometara slova, ali bolje je da ostavim nesto za drugi put... (post)

BLAMIRANJE PRED COVEKOM KOJE VOLIS JE UCESTALA SITUACIJA U ZIVOTU. Valjda.
 
meni je najgore na rodjendanima.tako smo na jednom prcali ja i drug o tome zasto bi muskarac mogao da raskine sa zenom.i on je rekao zbog seksa,a kad sam ja rekla pa seks je najvazniji svi su me culi jer se pesma zavrsila... :lol:
 

Back
Top