Hypocrisy

Nikada mi nece biti jasno zasto se svi ljudi koje znam loze na taj bend..?
(pricam o nekim expertima za deat metal...)
Mozda je to razlog sto mi je toliko odbojan da ne zelim ni da ga preslusam...
Mada ne osporavam da je dobar...
 
Nikada mi nece biti jasno zasto se svi ljudi koje znam loze na taj bend..?

Sama si sebi odgovorila...

Mada ne osporavam da je dobar...


Jes' dosta se ljudi loze,postao je mainstream...Meni najdrazi album Arrival

I ja najvise volim Arrival.. Tu je otprilike i pocela da se primecuje Peterova opsesija malim zelenim stvorenjima :D Jedan od najboljih melodeath bendova ikada, definitivno...

A sta mislite o drugom Perinom bendu, Painu?
 
Poslednja izmena:
Moj omiljeni bend. Secam se kad sam pre par godina prvi put u youtubeu ukucao Hypocrisy i pustio video sa imenom Eraser, malo je falilo da padnem sa stolice. Slicno se desilo i kad sam pustio Shut your mouth od Paina. Od tad se lozim na Peru ko tinejdzerka na Dzastina Timberlejka.
Inace, omiljeni albumi su mi The fourth dimension, Abducted i The final chapter, mada je za mene svaki album ovog benda cisto savrsenstvo. Novi album ne mogu da prestanem da slusam.
 
ja sam vise za prve albume penetralia osculum obscenum i the fourth dimenzion koji je vise neki death doom ostali su manje vise dobri albumi ali ova tri vrh
 
Meni je Penetralia najslabiji njihov album (najslabiji, ali savrsen :)). Inace jedina zamerka na prva dva albuma mi je onaj glavonja na vokalu, Pera je za njega televizor u boji.
 
o tome pricam jeste pevac bio supak ali prvi albumi su ostavili trag i nekako su mi kako si ti reko( savrsen)
i dobri su .mozda sto vise cenim starudiju ali to je tako
 

Back
Top