...kako zamishljate prvi sex?

...shta mislite kakav tje da bude i el imate slku o tome kako tje izgledati ta mister prava?:rumenko:

Bolonjska deklaracija je dokument koji je 1999. godine potpisan od strane ministara više evropskih zemalja, u cilju ostvarivanja jedistvenog evropskog sistema univerzitetskog obrazovanja, kako bi se omogućilo međunarodno priznavanje diploma. Naša zemlja je jedan od potpisnika ove deklaracije, koja je pristupanjem ovom procesu prihvatila obavezu da do 2010. godine sistem univerzitetske nastave uskladi sa evropskim.



Najvažnije odrednice Bolonjske deklaracije su: uvođenje Evropskog sistema prenosa bodava (ESPB), usvajanje novog koncepta studija u 3 ciklusa i promovisanje mobilnosti studenata i nastavnika, u cilju lakšeg prepoznavanja i međunarodnog priznavanja diploma.



Evropski sistem prenosa bodova (ESPB) ili European Credit Transfer System (ECTS) predstavlja jedinstven sistem kvantitativnog vrednovanja uloženog rada studenata u sticanju znanja i veština predviđenih kako studijskim programom, tako i svakim pojedinačnim predmetom u okviru studijskog programa. Svaki predmet ima definisane ishode – veštine, isto kao što i studijski program u celini sadrži spisak veština koje svaki diplomiran student – doktor veterinarske medicine treba da zna. Bodovi su svojevrsna valuta u evropskom sistemu obrazovanja, koji odslikavaju ukupno angažovanje studenata u aktivnoj nastavi, samostalnom usavršavanju, pripremanju i polaganju ispita, baziranom na 40-satnom nedeljnom opterećenju.



U strukturu bodova za jedan predmet ulazi vreme provedeno na predavanjima, vežbama i konsultacijama, zatim vreme potrebno za čitanje i učenje kod kuće, pripremanje za predavanja i vežbe, pisanje seminarskih radova, spremanje i polaganje ispita. Jedan semestar ukupno nosi 30 bodova, a školska godina 60. Student stiče bodove polaganjem ispita. ESPB bodovi, dakle, predstavljaju parametar za kvantitativno upoređivanje opterećenja - ne ocenu.

...ja zamišljam da će imati što više bodova...
elefant.gif
 
Madonna 6 nije Weishaupt, imam vise razloga da to verujem... ili i znam. Posto se druzim pomalo sa oboma,
a Weishaupt prema meni je krajnje ok lik.. ne bi me zezao stim.. to znam.

A vi mlatite po halucinacijama....

Madona 6:
Paranoja na forumu, šta reći?

Da, u pravu si. Tek sad vidim kad svracam na ovaj podforum LjiS koliko ljudi imaju debele komplexe i kako paranoisu.

livija:
ti na forumu gde su svi iskusili sve pitash takva pitanja? podogu choveche seli se na tinejdzhere..
mada shanse su da cje te i tamo isprozivati... avaj s ovim cjesh neumitno postati forumski outcast....

Nije sva roba potrosena, po recniku Weisa.. ;)

peachwise:
...shta mislite kakav tje da bude i el imate slku o tome kako tje izgledati ta mister prava?

Stvaram puno iluzija o tome. To ce biti, valjda vrlo vrlo senzitivna dama.. spremna da ide polako, samo od sebe..
Hm, a to u mojoj glavi dugo traje nekako, predigra ili kako se to zove, vise sati.. dok ce orgazmovi cvetati i bez
penetracije, i to kosmicki.. :D .......

I niko me nece ubediti da to ne moze biti stvarnost... da je izvan reala..
 
Madonna 6 nije Weishaupt, imam vise razloga da to verujem... ili i znam. Posto se druzim pomalo sa oboma,
a Weishaupt prema meni je krajnje ok lik.. ne bi me zezao stim.. to znam.

A vi mlatite po halucinacijama....



Da, u pravu si. Tek sad vidim kad svracam na ovaj podforum LjiS koliko ljudi imaju debele komplexe i kako paranoisu.



Nije sva roba potrosena, po recniku Weisa.. ;)



Stvaram puno iluzija o tome. To ce biti, valjda vrlo vrlo senzitivna dama.. spremna da ide polako, samo od sebe..
Hm, a to u mojoj glavi dugo traje nekako, predigra ili kako se to zove, vise sati.. dok ce orgazmovi cvetati i bez
penetracije, i to kosmicki.. :D .......

I niko me nece ubediti da to ne moze biti stvarnost... da je izvan reala..

Umjetnice, nemoj dugo da sanjas, ovo je prijateljski savjet...;)
 

Back
Top