JAG

Priznajem da je Catherine slatka kao secer. Ali ni pored toga ne mogu da gledam. Suvise USA army propagande - Rusi zli, Srbi zli, svi zli, USA dobri, Gvantanamo super...

Triangle je mnogo bolja serija sa Catherine Bell koju preporucujem svima.
 
Nisam gledala Triangle,o cemu je?Ja volim JAG,mada mi se od Belisaria najvise svidja NSIC,ali ovo se reprizira,pa sam otvorila temu da vidim jel' ljudi gledaju.
 
Jednom sam gledao epizodu kad je bilo reci o nekim pilotima valjda koji su ratovali na Kosovu! Davno je bilo. Ako neko nadje na netu link neka postavi
 
Nisam gledala Triangle,o cemu je?Ja volim JAG,mada mi se od Belisaria najvise svidja NSIC,ali ovo se reprizira,pa sam otvorila temu da vidim jel' ljudi gledaju.

Triangle se bavi potragom za uzrokom nestanka brodova u Bermudskom trouglu.

Prica, efekti, produkcija, odlicna glumacka ekipa - Sam Neill kao bogati brodovlasnik koji unajmljuje ekipu eksperata sa ciljem da pronadje njegovog rodjenog brata koji je nestao u Bermudskom trouglu zajedno sa jos 6 brodova. Ekipu cine - okeanolog Catherine Bell, Michael Rodgers je profesor u akciji (nesto kao Indijana Jones), novinar Eric Stolz, Bruce Davison vidovnjak...

Uz ovu pricu ide paralelno, a na kraju se i preplice, prica kao iz Zone sumraka u kojoj Lou Diamond Phillips (u ulozi zivota) glumi coveka koji se kao jedini preziveli putnik broda nestalog u Bermudskom trouglu vraca kuci...

Ovo je mini serija tako da moze da se odgleda za jedno popodne..

http://www.imdb.com/title/tt0452573/
 
Ranije epizode su mi bile ok, a sada uvidjam da ima mnooogooo boljih serija od ove...

Tipicna vojna propaganda, kao sto neko rece - Gvantanamo super, Avganistan, Irak - sve je super, samo da rade Amerikanci.... Ipak, Catherine Bell je superslatka....
 

Back
Top