SHABAN SHAULIC

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Saban je kralj narodne muzike i ja ga obozavam. Obozavala sam ga kada je imao prirodnu kosu, kada je nosio perike i kada su ga svi kopirali i naravno sada kada je celav. Sada mislim da je posebno sladak, jer se ja palim na celave mafijase, a on me upravo podseca na njih. :cool:
 
da li ti znas sta bi on reko za mene? da li ti znas kavku kosu ja imam?
-na znas. prema tome ''cuti''.

Prvo bi rekao da si nepismena, a kada bi ti video avatar odma' bi pobegao sa ove teme. Ti si nova ovde, ha? Jesi, jesi, cim ti ne znas da Liza sve zna pa i kakvu kosu imas. Nemoj da ti ja pustim Sabana, pa ces da vidis. Sram te, bre, bilo, tako pricas za Sabana. A, sta ti to slusas mnogo dobro? Kako si ti tako pametna, do juce si mlatila rukama uz Brenu i Marcela, a sada si se kao emancipovala i ne znas ko je Saban. Pazljivije gledaj Grand pa ces ga videti. :cool:
 
Prvo bi rekao da si nepismena, a kada bi ti video avatar odma' bi pobegao sa ove teme. Ti si nova ovde, ha? Jesi, jesi, cim ti ne znas da Liza sve zna pa i kakvu kosu imas. Nemoj da ti ja pustim Sabana, pa ces da vidis. Sram te, bre, bilo, tako pricas za Sabana. A, sta ti to slusas mnogo dobro? Kako si ti tako pametna, do juce si mlatila rukama uz Brenu i Marcela, a sada si se kao emancipovala i ne znas ko je Saban. Pazljivije gledaj Grand pa ces ga videti. :cool:

ljudi, sta fali mom avataru?
ko je pre doso i ko ima vise postova?
ajde, kakvu ja to kosu imam?
evo ja na primer volim madonnu, ali se nikad ne bi uvredila da za nju neko kaze da je seljanka, ja nisam tebi rekla da si seljnka nego sabanu
 
Prvo bi rekao da si nepismena, a kada bi ti video avatar odma' bi pobegao sa ove teme. Ti si nova ovde, ha? Jesi, jesi, cim ti ne znas da Liza sve zna pa i kakvu kosu imas. Nemoj da ti ja pustim Sabana, pa ces da vidis. Sram te, bre, bilo, tako pricas za Sabana. A, sta ti to slusas mnogo dobro? Kako si ti tako pametna, do juce si mlatila rukama uz Brenu i Marcela, a sada si se kao emancipovala i ne znas ko je Saban. Pazljivije gledaj Grand pa ces ga videti. :cool:

Ti da umukneš glupačo jedna,nemaš grama mozga,a prodaješ ovde po forumu muda za bubrege...
 
Poslednja izmena:
L D Project...izvini sta je sa tobom...ako si ti zaljubljena u Sabana ne mora da znaci da su i drugi!!!
I svako ima pravo da iznese svoje misljenje ne napadaj devojku za dzabe...

@tema
Na neki nacin misljenje mi se podudara sa devojkom koja ima extra avatar!!!(@ngel@)


shibby XIII
 
L D Project...izvini sta je sa tobom...ako si ti zaljubljena u Sabana ne mora da znaci da su i drugi!!!
I svako ima pravo da iznese svoje misljenje ne napadaj devojku za dzabe...

@tema
Na neki nacin misljenje mi se podudara sa devojkom koja ima extra avatar!!!(@ngel@)


shibby XIII

Potpuno se slazem sa Shibbyjem ....smiri zivce malo.....:thumbdown:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top