Lexmark ili HP?

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.755
Treba mi stampac. za laser nemam novca, nekako sam suzila izbor na HP i Lexmark, pa je pitanje da li je bolji (isplativiji) recimo HP 5150 ili Lexmark Z705?
Kakva su iskustva?
 
Trenutno imam Lexmark (trenutno radi samo jedna boja), radio sam i sa HP-om i ni jedan mi se nije svideo i na kraju sam se vratio starom dobrom EPSON LQ 570+ iz ranih 90-ih :wink: i s njim sam sasvim zadovoljan

Ako si vec odlucila da uzmes INKJet mozda je ipak bolje uzeti neki HP jer sudeci po novinama oni se najvise "isticu kvalitetom" u odnosu na konkurenciju.
 
Ako neces da mi verujes da je HP pravi izbor uzmi novine i vidi koliko ljudi npr. popravlje Lexmark, a koliko HP. Mada sad se sve to razvilo. Pune i popravljaju ljudi sta ti treba.
Ja sam imao (jos uvek imam, ali u podrumu) Epson_ov InkJet stampac za koji mi je posle svakog punjenja za povratak u normalni rad trosio pola te boje. A tek da ne pominjem koliko je procurelo na tepih... Tek je prica kad sam poceo da trazim original ketrdze. Kao da trazis deo za kombajn iz 55-te. Mozda je to slamo slucajnost, ali ipak ni slucajno Epson InkJet.
Sada imam neki HP InkJet, stari, ali profi stampac kupjen od gastarbajtera za 20e (po sistemu "taj je prljav - daj za manju lovu"). Za njega sam iste veceri kad sam ga kupio, nasao kablove, nove ketrdze, a vec sam ih punio vise puta.
Sto se Lexmark_a tice znam mnoge koji su se "provodili" kao ja sa Epson_om. Sto bi jedna prodavac rekao: "Nemam ketridz za njega, ali sto ne pokusas da ustekas ovaj od HP_a"
Inace taj 5150 se za sad pokazao kao dobar stampac (ako se otome vec moze govoriti). Ima neke fore sa rezervom boje i sl.
Ipak sto se stampaca tice Epson LX 300 rules.

Pozdrav,
Tasa!
 
smeh:
Treba mi stampac. za laser nemam novca, nekako sam suzila izbor na HP i Lexmark, pa je pitanje da li je bolji (isplativiji) recimo HP 5150 ili Lexmark Z705?
Kakva su iskustva?

ma sve ti je to isto sr*nje! uzmi onaj u ciji kertridz staje vise boje jer ce ti biti isplativiji zbog refilovanja!
 

Back
Top