Da li su reperi zivcani?!

Daklem.......naslov kaze.......

  • Da

  • Pomalo

  • Ne

  • Ne druzim se sa njima


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zograf.lo

Iskusan
Poruka
5.128
e ovako.........ovo je strashno glupa tema,ali me zanima da li ste i vi primetili isto shto i ja:sve osobe,koje ja znam da slushaju gorepomenutu vrstu "muzike"(ili shta je to zapravo?!).............imaju poprilicno kratak fitilj........'el moguce da one.......hm.......pesme tako uticu na njih?!
 
Pa, ovako, mozda ce zvucati malo glupo ali , ja mislim da to zavisi i kakav rep slusaju.
Sa moje tacke gledista, likovi koji slusaju nas "ofucani" rap se zaista qurche, dok likovi koji slusaju onaj "pravi" crnacki rap tipa "DMX , Coolio, Tupac itd. itd." su mnogo smireniji, i cool su za svaki vid spike.
Znam dosta takvih likova, obozavaju da se zajebavaju, i pricaju smireno o svemu pogotovo uz neku dobru gedzu i tako to :)

Sto je najzanimljivije takvi likovi koje ja poznajem, su i fizicki i psihicki veoma razvijeni, i trebao bi neko da ima velika balls da se pokaci sa njima i takodje dobar razlog, jer su totalno opusteni, i postuju svakog do one granice dok im neko ne opsuje skevu i sl.
Normalno se zajebavaju sa tobom bilo da slusas metal,rock,techno jer smatraju da svako ima svoj ukus.
Jednom recju RESPECT :super:

Dok ovi nasi domaci pogotovo ovi danasnji klinci, su no comment... (naravno cast izuzecima) koje preko dana vidis kako pustaju onog Marcela, neki bgd sindikat i sl. a nocu ih vidis odvaljene po diskotekama i parkovima slusajuci Stoju, Eru i naravno Dzeja.
I veeeoomaaa su jaki kada ih brojcano ima vise od tebe.
Jednom recju BULLSHIT :thumbdown:

Ja generalno ne slusam RAP, ali postujem tu vrstu muzike, dok za ovaj nas debilasti rap (ako se tako moze i nazvati) nemam takodje sta da govorim

i sada ni ja ne znam sta sam vise ovde ke**ao, ali sve ovo sto kazu... to nije istina.. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top