KOLIKO STE VIDOVITI iliti KADA ĆE VIŠE TI SRPSKI RADIKALI BRE JEDNOM DA POBEDE?

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
video_tomislav_nikolic_srs_snovi_o_velikoj_srbiji_2006.jpg

DA SE IZVINI ZBOG IZJAVA U KOJIMA JE RADIKALSKI PROIZVOLJNO POVEZIVAO STVARI

69389661846dad9aa9167a112908123_extreme.jpg

Gradonačelnik koji ne može da sačeka odredjen datum kada mu počinje mandat


0419007.19.jpg

Jeo sam gоvna, baš tim rečima, radio sam to i to jer sam bio slep i gluv


Poštovani i ostali korisnici želeo bih da čujem vaše komentare. Pogotovo me zanimaju komentari učesnika veoma aktuelne teme zavedene na američkom serveru pod : http://forum.krstarica.com/threads/223119
 
video_tomislav_nikolic_srs_snovi_o_velikoj_srbiji_2006.jpg

DA SE IZVINI ZBOG IZJAVA U KOJIMA JE RADIKALSKI PROIZVOLJNO POVEZIVAO STVARI

69389661846dad9aa9167a112908123_extreme.jpg

Gradonačelnik koji ne može da sačeka odredjen datum kada mu počinje mandat


0419007.19.jpg

Jeo sam gоvna, baš tim rečima, radio sam to i to jer sam bio slep i gluv


Poštovani i ostali korisnici želeo bih da čujem vaše komentare. Pogotovo me zanimaju komentari učesnika veoma aktuelne teme zavedene na američkom serveru pod : http://forum.krstarica.com/threads/223119

Брзо Ајроне, сада сам пролазио поред апотеке, стигао ти лек!
Ено комшија Стева купио за своје стадо.
 
"Сва срећа да ће да ме стрељају. Пада киша па бих могао да назебем..."
:lol:

E lepo bi bilo na ovoj duboko inspirativnoj i konstruktivnoj temi postaviti kao primer za poredjenje kako su Nacisti prikaziuvali Jevreje po plakatima za vreme rata-ko pacove,chudovishta zla koja jedu decu..itd.Ili Amerikanci japance posle Perl harbura...itd.itd.
"Demokrate" spale na gebelsovsku propagandu dehumanizacije politichkog protivnika
Nema vishe prichice o evropi i boljem zivotu tamo,samo da su radikali zivotinje za odstrel:(
 
Koliko god bili nesposobni, a nesposobni su do bola, u jednom trenutku ce sigurno doci na vlast, vise greskom ovih sto su sad na vlasti, nego svojom zaslugom. Pa ce sa vlasti i da sidju. Pa ce mozda i opet da se na nju vrnu.

Pricali mi neki ljudi da se to vika demokratija.

Nemash pojma shta je demokratija.
Demokratija je da DS vlada vechno ma koliko nesposobni bili jer u protivnom dolaze na vlast oni koji ce nas vratiti u 90-te i to treba sprechiti svim nedemokratskim metodama jer je "tako bolje za Srbiju"":)
 
"Сва срећа да ће да ме стрељају. Пада киша па бих могао да назебем..."
:lol:

eee.... da je ovde malo kiše....
pitam se, zašto su najpametniji pojedinci, obrazovani, intelektualci... kao po pravilu, u 'živom životu' - najveće tupadžije.... ove nema veze s vezom s citiranim postom, a ni inače...:cry:
 
Nemash pojma shta je demokratija.
Demokratija je da DS vlada vechno ma koliko nesposobni bili jer u protivnom dolaze na vlast oni koji ce nas vratiti u 90-te i to treba sprechiti svim nedemokratskim metodama jer je "tako bolje za Srbiju"":)

zato ja smatram sve glasace DS-a ili barem vecinu najobicnijim komunjarama. Jer samo komunjare mogu da kazu za jedno stranku koja uziva od 20 do 35% podrske gradjana barem za sada, "ta stranka ne sme nikada da dodje na vlast"

isto tako su pricali za SPS , a vidimo sad im je SPS dobar samo zato sto hoce sa njima u vlast a nekada su bili "iskonsko zlo" :)
 

Back
Top