Kres sema je osnov svega ostalo je nadogradnja

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Koji je put ljubavi? Kako dolazimo do ljubavi, tj. kako ljubav ulazi u nas... u vas.. :P

Kada ste skapirali da volite nekog, koji je to momenat? Pre prvog sexa, posle nekoliko sexova ili posle mnogo sexova? Da li je iluzorno ocekivati da nas neko voli ako se jos nismo sexali?

Inspiracija za temu je zenska mastanja o udaji. One prvo razmisljaju o udaji a tek kasnije o sexu i samom pocetku odnosa.
A imamo i ljudi koji misle da je pravi put prvo kres sema, pa onda veza pa onda... sledaca/i :lol:

I onda cuvena recenica "kres sema je osnov svega ostalo je samo nadogradnja".
Sta vi mislite o tome? :D :whistling:
 
Koji je put ljubavi? Kako dolazimo do ljubavi, tj. kako ljubav ulazi u nas... u vas.. :P

Kada ste skapirali da volite nekog, koji je to momenat? Pre prvog sexa, posle nekoliko sexova ili posle mnogo sexova? Da li je iluzorno ocekivati da nas neko voli ako se jos nismo sexali?

Inspiracija za temu je zenska mastanja o udaji. One prvo razmisljaju o udaji a tek kasnije o sexu i samom pocetku odnosa.
A imamo i ljudi koji misle da je pravi put prvo kres sema, pa onda veza pa onda... sledaca/i :lol:

I onda cuvena recenica "kres sema je osnov svega ostalo je samo nadogradnja".
Sta vi mislite o tome? :D :whistling:

Sex je korijen svega- Zivio Frojd i Nele Karajlic...:mrgreen:
 
Mislimo da ne znash shta je ljubav.
(Ja i moje drugo ja mislimo, da ne bude zabune)

U praksi se pokazalo da mnogo vishe mushkaraca mashta o braku.
Tipicno zensko razmisljanje... :p
Znam ja sta je ljubav...
Ali sam uvek voleo tek posle x tog sexa.... ;) A o braku nikad nisam ozbiljno razmisljao jer jednostavno nije bilo zasto da razmisljam o dalekim stvarima. Al zato o kres semi razmisljam non stop. :D
 
Naravno da je zzensko razmishljanje, ja sam zzensko. A sad dal je tipichno ne znam, videchemo shta druge kazzu...
To kako tebi odgovara vidjenje ljubavi i seksa je u redu, ali nemoj da od toga pravish pravilo za sve i nemoj da znash shta sve zzene misle, jer ne znash,mushko si.
I ne znachi da ono shto tebi odgovara je i prototip normalnog i ispravnog.
Mrzi me bash da idem na posao...
 
Koji je put ljubavi? Kako dolazimo do ljubavi, tj. kako ljubav ulazi u nas... u vas.. :P

Kada ste skapirali da volite nekog, koji je to momenat? Pre prvog sexa, posle nekoliko sexova ili posle mnogo sexova? Da li je iluzorno ocekivati da nas neko voli ako se jos nismo sexali?

Inspiracija za temu je zenska mastanja o udaji. One prvo razmisljaju o udaji a tek kasnije o sexu i samom pocetku odnosa.
A imamo i ljudi koji misle da je pravi put prvo kres sema, pa onda veza pa onda... sledaca/i :lol:

I onda cuvena recenica "kres sema je osnov svega ostalo je samo nadogradnja".
Sta vi mislite o tome? :D :whistling:

Potpuno pogrešno. Razgovor i nežnost su koren svega. Seks je samo važan začin.
 
Naravno da je zzensko razmishljanje, ja sam zzensko. A sad dal je tipichno ne znam, videchemo shta druge kazzu...
To kako tebi odgovara vidjenje ljubavi i seksa je u redu, ali nemoj da od toga pravish pravilo za sve i nemoj da znash shta sve zzene misle, jer ne znash,mushko si.
I ne znachi da ono shto tebi odgovara je i prototip normalnog i ispravnog.
Mrzi me bash da idem na posao...

Pa ja hocu da ukazem na to da trenutni prototip u zenskim glavama ne valja... bar po mom misljenju.... Pametnije bi bile da tako rade i imale bi vise uspeha, zar ne? ;)
 
Pa ja hocu da ukazem na to da trenutni prototip u zenskim glavama ne valja... bar po mom misljenju.... Pametnije bi bile da tako rade i imale bi vise uspeha, zar ne? ;)

Pa ne. Nije mi jasno kako neko ne može da shvati da ljudi imaju različite potrebe, želje i načine dolaženja do njih. To što bi ti voleo da lakše dolaziš do seksa, ne znači da treba da govoriš kako je to jedini ispravan put. Uostalom, nekako mislim da si ti jedan od onih koji govore kako su seks šeme najbolje, a sanjaš neku čednu i smernu koja će biti samo tvoja.
 
Nema sta ljubav da ulazi u mene, poenta je da prvo treba da pozelim da je nekom odredjenom pruzim, tek onda sex. :mrgreen:

Pa naravno da prvo!!! mora da se pozeli sex!. ;) :p To i ja kazem. ;)

Potpuno pogrešno. Razgovor i nežnost su koren svega. Seks je samo važan začin.

Pa dobro ja mislim da je neznost i razgovor zacin, a sex koren svega. ;) Iako bez neznosti i razgovora tesko da moze biti sexa... ali isto vazi i obrnuto. ;)
Mada sto pominjes neznost... nije to tema..

A sto s gooza, ja bas ne volim tako...

E pa i ja volim polako napred... :arrow::idea: :D daklem prvo kres sema... ;) :cool:
 
Pa ne. Nije mi jasno kako neko ne može da shvati da ljudi imaju različite potrebe, želje i načine dolaženja do njih. To što bi ti voleo da lakše dolaziš do seksa, ne znači da treba da govoriš kako je to jedini ispravan put. Uostalom, nekako mislim da si ti jedan od onih koji govore kako su seks šeme najbolje, a sanjaš neku čednu i smernu koja će biti samo tvoja.

Svi mi manje vise imamo iste zelje i potrebe. Samo razlicita razmisljanja i metode.
Pa iskreno sanjam o nekih 10 smernih i cednih koje ce biti samo moje. :mrgreen: :lol:

Pa ne znam kako da ti objasnim, a u stvari ni ne želim. Verujem da žene znaju na šta mislim.

Kapiram te da hoces da kazes da sam na surov nacin prezentovao temu... ali svejedno to ne porice istinu koju ona nosi u sebi.. ;)
 

Back
Top