Kako muskarci dozivljavaju ljubav

mari mari:
Kako muskarci dozivljavaju ljubav

Razlicito verovatno.

Prvo odakle ideja da muskarac misli svakih 6 sekundi na sex? Ne tako cesto, a vecinom misli na nesto povezano
sa osobom suprotnog pola, ali to ne mora biti sex. :)

Ljubav meni slici na nesto kao kontakt sa visim postojanjem, prilika za spoznavanje sustine existenxije.
To je potreba i dobrovoljna obaveza svakog coveka, vise duhovna potreba a manje telesna.

Takodje, je to i cin kreativnosti, ili ono sto zivot jeste.
 
znam kakva mi osoba treba... a ljubav je filter koji ce samo uciniti da ta osoba izgleda jos savrsenije nego sto stvarno jeste... kao ono sto se nekada kupovalo za crno-bele televizore, pa se stavi ispred ekrana i onda kroz to gledas program u boji... da li smo mi, sto smo stariji, sve zadrtiji, zahtevniji il' samo pazljiviji i iskusniji za tih par oziljaka? ljubav je lepa... kao sitna, letnja kisa o kojoj stalno pricamo... malo pre je padala jedna bas takva... i neko me je pitao: sta to radis, rile? rek'o sam joj da zivim... nije razumela... niti sam ja hteo da se trudim da objasnjavam nesto...
 
Kako muskarci dozivljavaju ljubav:?:
Postoji jedna tvrdnja, a to je da muskarac zna da je zaljubljen onda kad zatekne sebe ne samo kako svakih 6 sekundi misli o sexu, vec kada misli o sexu sa na svakih 6 sekundi sa istom zenom.
Muskarci, dodajte i vi nesto...:mrgreen:

Баш супротно. Мушкарцу који је заљубљен секс је на неком тамо месту.

И зашто жене стално везују секс и љубав?

Чивас,друже...:dontunderstand:
 
Kako muskarci dozivljavaju ljubav:?:
Postoji jedna tvrdnja, a to je da muskarac zna da je zaljubljen onda kad zatekne sebe ne samo kako svakih 6 sekundi misli o sexu, vec kada misli o sexu sa na svakih 6 sekundi sa istom zenom.
Muskarci, dodajte i vi nesto...:mrgreen:

Taj to jest - ta koja je iznela tu tvrdnju je očigledno neka teško unesrećena žena u ljubavi, od strane muške "svinje"...:thumbdown:
 
Kako muskarci dozivljavaju ljubav:?:
Postoji jedna tvrdnja, a to je da muskarac zna da je zaljubljen onda kad zatekne sebe ne samo kako svakih 6 sekundi misli o sexu, vec kada misli o sexu sa na svakih 6 sekundi sa istom zenom.
Muskarci, dodajte i vi nesto...:mrgreen:

Ma nemoj! Sad oćeš da ti podlagujemo. :confused:

Muškarci ljubav doživljavaju radno, samopregorno, udarnički, u najboljoj socijalističkoj tradiciji. :mrgreen:
 

Back
Top