Oblivion i data7

(^^.)

Zainteresovan član
Poruka
394
Citao sam temu o oblivion i malo se napalio pa rekoh da ozivim stare uspomene i instaliram :D.Medjutim kad ocu da int dodje do nekih 90-93% i kaze da data7.cbb ne radi :otkacio:
Ranije sam instalirao igricu i radilo je ok e sad se pitam jel ima to neke veze sa virusom,novoj ram memoriji ili bilo cim drugim posto nece.Trazio sam na torrentu i naso sam na 30 sajtova isti link koji btw ne radi :???: Disk nije ostecen nego jednostavno nece da radi.
I ako nemoze da se popravi jel moze negde da se skine torrent ili bilo sta drugo?


P.S. Znam da ima Oblivion tema ali sam otvorio ovu jer ovo nije tema o oblivionu vec tema o tome kako fajl ne radi, Oblvion tema je valjda tema o tome sta se desava u igrici a ne kako se instalira tako da mislim da nebi trebalo ovu temu da stavite u lance i katance
 
Imam 2 kompjutera kod mene nece kod drugog oce problem je u tome sto je drugi komp na 800 mhz sa GeForce 2 pa ce malo da koci na taj :lol:
Jel ima neki torrent gde mogu da skinem data7?
 
Poslednja izmena:
To je i meni bio problem.Prekopiraj na HD sve failove i onda probaj da instaliras.Ako nece *** nadji na torentu neki oblivion koji ima isti broj failova i nadji data7 i samo njega skini :D

Pokusao sam da prebacim na hd igricu i kad dodje do data 7 umesto da mi prijavi normalan eror data 7 not found ili tako nesto ono mi pise CATASTROPHIC EROR :D
 
Poslednja izmena:
Ili downloaduh CD Check recoverujes data7.cab output fajl na HD i prebacis ostale fajlove i to je to.

A sad da ja vas zamolim da mi pomognete :D

Kad udjem u igru i ocu da napravim char ne prikazuje skin kad startujem igru ne vidi se nista imam ATI radeon 9200SE 128 MB Skinuo sam driver sa ATI sajte ali opet nece izbrisao i opet instalirao i opet nece kada sam proverio DirectX Diagnostic pise da nemam AGP Texture Accelerator moze neko da mi nabavi Chipset za ATI ja sam probao da se snadjem na google al sam se zbunio totalno :???::think::otkacio:

Ko mi pomogne odma cu mu ljubim noge :worth: :D
 

Back
Top