DIZAJN FORUMA

jeste, forum ima nekoliko stvari koje bi valjalo dodati, ispraviti itd. ali generalno forum je dobro osmishljen, ima jedna stvar koja me onako bash iritira, a to je nemogucnost postavljanja signaturea :D
 
ovo je default tema vbulletin sa prevedenim interfejsom mozda malo ispeglane boje is soft gray u dark white ali ovo je forum ne flash bling bling prezentacija

kod foruma isto ko i kod sajtova nije toliko bitan dizajn vec sta je na njima

prodavao sam ozbiljne stvari sa nekih freak stranica htm ala ' 98 tabelarni prikaz osnovnih 16 boja sevaju sa svih strana, kod dzungla, u prevodu

"ubijte me ne znam bolje"

a neke all modern scripte php/mysql live apdejting, comparison, ajax, flash bling bling, 15 akademika na dizajn sekciji i 90 grafichara se klate oko jedne linije cute i boli uvo i botove pretrazivaca i posetioce da se nesto tamo gube

preglednost i jednostavnost su ponekad zaista savrsenstvo
a josh bitnije je pronaci ono sto trazis dakle informacija
 
@kreptoman

Dizajn tog foruma je u skladu sa tematikom, ali ako pogledas source vidis ovo:

<meta name="verify-v1" content="+3Ya3z4WpBf7Khf9MHoDekKu/AHMGyfQzN1hEL6aWVE=" />

a META keywords ne postoji.

To znaci da ce se slabo kotirati na Internet pretrazivacima, a to je smrt za forume!
 
@kreptoman

Dizajn tog foruma je u skladu sa tematikom, ali ako pogledas source vidis ovo:

<meta name="verify-v1" content="+3Ya3z4WpBf7Khf9MHoDekKu/AHMGyfQzN1hEL6aWVE=" />

a META keywords ne postoji.

To znaci da ce se slabo kotirati na Internet pretrazivacima, a to je smrt za forume!

slushaj, nisam bash struchnjak (u stvari veze nemam), te nisam bash ukapirao :lol:
ako mozhesh malo da mi pojasnish shta je meta i zashto to znachi da ce se slabo kotirati na pretrazhivachima?
 
Kod:
<meta name="verify-v1" content="+3Ya3z4WpBf7Khf9MHoDekKu/AHMGyfQzN1hEL6aWVE=" />

taj code je verifikacija kroz google webmaster tool

Kod:
www.google.com/webmasters

ako je to aktivirano onda mozes da proveravas statistike udara botova, indexirane stranice, problematicne stranice i mnoge druge parametre poput brzine kravlovanja i ili GEO targeting za zemlju region etc, etc

inache to je solidno bitno -- za google

za kvalitetnu optimizaciju foruma potrebni su ipak vb-seo pluginovi i adektvatna upotreba istih
 

Back
Top