7. Beogradska gimnazija-HELP-!!!
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: 7. Beogradska gimnazija-HELP-!!!

Početnik
    Učlanjen
    13.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Exclamation 7. Beogradska gimnazija-HELP-!!!

owako...treba mi help!upisala sam 7. bg. gimn. i nznm kakwa je shk,kakwi su profani...?ae ko zna pomagajte...!!!:???:
    tnx unapred!

Primećen član
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano Re: 7. Beogradska gimnazija-HELP-!!!

Moja drugarica iz osnovne koja je bila jedva vr.dobra u osnovnoj ide u sedmu i kaze da nije teska,a ja znam da je to ubedljivo najlaksa gimnazija u BG-u.

Poznat Ben_Adam (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Smirela..
    Shta si se uspalila?

Aktivan član Depressed_Boy (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio alexandra_:))) Pogledaj poruku
    owako...treba mi help!upisala sam 7. bg. gimn. i nznm kakwa je shk,kakwi su profani...?ae ko zna pomagajte...!!!:???:
    tnx unapred!
    Wow, koji nalet emocija! Ne znam ti ja nishta o tim beogradskim gimnazijama, znam da je samo srednja shkola koja sluzhi kao nastavak osnovnoj i josh shire obrazovanje... Nadam se da sam ti pomogao...

Obećava Lady T (avatar)
    Učlanjen
    25.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Tamo je isao moj brat prosle 2 ipo god. Skola je laka, najlaksa gimn. u bg-u. Normalno ima da se uci, ali to je normalno, vecina prof su mladi i dobri.

Zakljucak: NIJE MNOGO TESKA nadam se da sam pomogla (meni ce trebati pomoc ja sam upisala prvu

Primećen član
    Učlanjen
    08.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

U kom delu grada je 7.?

Početnik
    Učlanjen
    13.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma opushteno...nalazi se u mirijewu...tnx!
    ewo danas sam otishla da se upishem i wec upoznala direktorku i zhena me zgotiwila kazhe:"shta god da ti treba ti dodji do mene,uwek sam tu..."ja reko dobro...xex...i ono chula sam da je laka...
    ono nie nalet "emocija"...nego sam do sad promenila 3 osnowne shkole...pa sam zato napisala...

Iskusan Sibil Vejn (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    107

Imas temu ovde o VII,potrazi....

Zainteresovan član Lilith89 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    138
    Reputaciona moć
    40

Ja sam zavrsila VII...Skola nije nesto preterano teska,kada se uporedi sa Prvom ili Petom beogradskom,ali naravno sve zavisi od toga koji ti profesori zapadnu.Ima onih koji su opusteni,normalni i kod kojih mozes da lepo i glatko prodjes bez mnogo mucenja.Naravno,tu je i ona ekipa(jedna profanka iz fizike,dve engleskinje,sve biologiocarke...profesorka nemackog,jedna istoricarka...)koja je jako zeznuta i bila sam svedok obaranja mnooooogoooo maturanata na popravni,a i nije bilo neko preveliko neznanje u pitanju.
    Skola je sama po sebi ok,necu da te plasim,svuda ima kretena i pacenika,Sedma srecom nije mnogo poznata po tome,ali kao uvek i svuda nadje se neko ko ce da se izivljava.
    Jedino sto ja zameram toj skoli,jeste mesto na kom se nalazi,a to je stari deo Mirijeva,koji tek pocinje da se izgradjuje.
    Sada je ,doduse mnogo bolje u odnosu na to kako je bilo kada sam ja upisala skolu...tada nije bilo nicega tamo,i zaista je okolina bila uzasna.
    Sedma gimnazija se nekada nalazila na Karaburmi,potom je zatvorena i prebacena,posle nekog vremena u Mirijevo.Ja sam bila treca generacija u toj novoj Sedmoj.
    U svakom slucaju,skola nije losa,to ti sada govorim iz prve ruke.Ne mogu reci da je teska,a ni da je laka.Mozda je najblize receno-prosecna.
    Puno srece.

Početnik
    Učlanjen
    13.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

hwala....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    28.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Uh,što se tripuješ-škola je škola.Jeste da pričaju kako je najlakša beogradska gimnazija,ali nemoj da te to remeti.Lično,ne idem u tu školu,ali je nekoliko mojih drugova iz osnovne u toj školi.Kada su čuli šta ja učim-zgrozili su se.Koliko znam-niko mi se nije žalio na sistem rada u toj školi,ali znaš kako je-uvek se nađe neki idiot od profesora koji će ti zagorčati život...Glavu gore:hol on,be strong!

Početnik
    Učlanjen
    03.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

od 30 u rayredu njih 28 je dobilo jeinice iy fizike

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da li se sva mesta u sedmoj popune u prvom upisnom krugu ili ostane nešto i za drugi krug?Koliko je bilo interesovanje prošle godine za ovu školu?

Početnik
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

NAJJACA gimnazija u GRADU...znaci prezadovoljan sam... skoro svi profesori su mladi i bas su kul, i oce da ti pomognu i sve....ima par ``slucajeva`` koji su generalno problem cele skole , meni su licno predavale famozna Istoricarka i fizicarka...one jesu stroge, ali su maksimalno korektne...kod nas je nedelju dana pred kraj skole bilo 7 keceva iz fizike, i na kraju je fizicarka oborila samo jednu likusu koja nije nista ni pokusala jer je pored toga imala jos par keceva....i nije najlaksa...trazi se isto koliko i u drugim gimnazijama, samo sto ovde nema te tenzije, nego su profesori potpuno opusteni i ne izivljavaju se na tebi....

Nov član
    Učlanjen
    20.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja sam takodje upisao ,zivim preko puta sedme i msm da je drustvo ok ok kao i sama skola !! nastavnici su kao i sto je neko reko mladi i spremni da pomognu ! poz

Nov član
    Učlanjen
    20.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i ja sam upisao sedmu i zivim preko puta iste , msm da je drustvo ok i msm da su nastavnici krajnje opustei ,mladi i spremni da pomognu !! poz

Nov član
    Učlanjen
    08.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da li moze neko da mi kaze sta je ulazni test iz hemije?ima da se download-uje sa sajta?

Aktivan član Jukie (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio darkoman+ Pogledaj poruku
    da li moze neko da mi kaze sta je ulazni test iz hemije?ima da se download-uje sa sajta?
    Ulazni test iz hemije bi trebalo da je kontrolni koji se radi na samom početku godine da se vidi koliko koji đak ima predznanja. Mi smo to u školi imali samo iz matematike, a na fakultetu iz fizike ali matematiku .
    Ne znam samo šta će posle da rade sa tim podacima, da li će da vas po tome podele u odeljenja ili će neko morati da ide na dopunsku/dodatnu, ili samo da znaju koliko ko zna

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ljudi interesuje me koliko bodova trazi ova skola, jer me OPASNO ZANIMA i voleo bi da je upisem, ja sam vrlo dobar djak, sad cu 8 razred. MOLIM VAS ODGOVORITE STO BRZE MOGUCE!!!!

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio milos.radevic3 Pogledaj poruku
    Ljudi interesuje me koliko bodova trazi ova skola, jer me OPASNO ZANIMA i voleo bi da je upisem, ja sam vrlo dobar djak, sad cu 8 razred. MOLIM VAS ODGOVORITE STO BRZE MOGUCE!!!!
    Ove godine je bilo 71.48 poena za društveni i 69.38 za prirodni smer, a sledeće godine ko zna kad neće biti prijemnog kao do sada... u svakom slučaju upisivali su se vrlodobri

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

HVALA PUNO NASTREBACU SVE PREDMETE DA J_B_M M_T_R SVIMA U MOJOJ SKOLI NA PRIJEMNOM UPISACU JE BRE!!!!!!!!! DDD

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

takodje me interesuje da mi kazete gde se nalazi ova gimnazija, hwala unapred x)))

Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio milos.radevic3 Pogledaj poruku
    takodje me interesuje da mi kazete gde se nalazi ova gimnazija, hwala unapred x)))
    U takozvanom "Starom Mirijevu", ulica je Šejkina 21a.
    (Staro Mirijevo je bilo neko baš seosko područje* pa su ga preskočili i iza njega počeli da grade novo Mirijevo gde su soliteri, tako da je ono stišnjeno između dva gradska dela.)
    *nekada su u školskom dvorištu šetale kokoške a neka baba je tom ulicom terala ovce na ispašu, sad ne znam kako je, ali ovi gore kažu da je sada izgrađenije i uređenije. Jedan moj drug živi na početku ulice i pričao mi je da se stalno gradi.

Malo je komplikovanije stići do tamo

Idi na ovaj sajt
    http://www.sedmagimnazija.com/
    Desno od zelenog logoa imaš mapu

Pri dnu strane vidiš gde od Ulice Jovanke Radaković ide jedna strelica na desno
    Tu počinje ta Ulica vitezova Karađorđeve zvezde
    Na tom ćošku izađeš iz autobusa 27 ili 27a? Reći će ti već ovi koji idu u tu školu. Ranije je pored stanice bila "pekara Dimić", ne znam da li je i sada.

Dakle izađeš iz autobusa, pređeš preko i kreneš da se spuštaš ulicom vit.kar.zv., najbolje sa leve strane jer je sa te strane skretanje za školu. Prođeš crkvu, prođeš neki most preko kanala i skreneš levo u Šejkinu. Onda ideš i ideš samo levom stranom dok ne naiđeš na školu. Ima dosta da se ide peške.

Početnik
    Učlanjen
    25.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

eeee ***....posle ovog sto si mi sada rekao....ne znam jel cu je upisati...zbog toga sto ja stanujem na j_b_n_m novom beogradu a ovo je na kraju grada..... dodje mi da razbijem monitor sada

Primećen član
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Veruj mi da daljina skole ne predstavlja nikakav problem...Ako ti drustvo bude ok i ako se pronadjes u toj skoli,nikakav problem ti nece biti da putujes...Malo je smor u prvom polugodistu,al naviknes se kasnije....Ne bi trebalo vise od sat,sat i 15 minuta da putujes od NBG-a do sedme...Ja sam iz Zemuna do Zvezdare stizao za sat vremena......Drugarica mi je sad zavrsila sedmu,nije teska skola,ali nije ni totalna opustencija,spada medju lakse gimnazije u BG-u.....Ali,dobro razmisli koju bi skolu stvarno voleo da upises,nemoj da te povuku drustvo i jos neke bezvezne stvari,za koje kasnije shvatis da su nebitne ,potpuno.....

Slične teme

1. 14.beogradska gimnazija
    Autor Арион Дали u forumu Škole
    Odgovora: 219
    Poslednja poruka: 30.11.2016., 22:55
  2. X beogradska gimnazija
    Autor Djordja u forumu Škole
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 07.07.2010., 11:54
  3. VI beogradska gimnazija
    Autor fibiskus u forumu Škole
    Odgovora: 8