Muškarac rodio zdravu devojčicu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

SUNCE_MOJE

Početnik
Banovan
Poruka
34
Muškarac rodio zdravo dete

Njujork - Amerikanac Tomas Biti prvi je muškarac u istoriji čovečanstva koji je rodio dete, izvestili su mediji. Tomas Biti (34), poznatiji kao "muškarac u blagoslovenom stanju", rodio je zdravu devojčicu u nedelju u porodilištu u gradiću Bend, u američkoj saveznoj državi Oregon.
- Jedino po čemu se razlikujem jeste to što ne mogu da dojim bebu, ali i mnoge majke to ne mogu - rekao je on.
Biti je rođen kao žena , ali je hirurškom intervencijom promenio pol. Već godinama je u braku sa Nensi. Pošto se njegova supruga pre nekoliko godina podvrgla histerektomiji i ne može da ima decu, Biti, koji je zadržao ženske reproduktivne organe, rešio je problem tako što je odlučio da on ostane u drugom stanju putem veštačke oplodnje.
- Biću otac mojoj kćerki, a Nensi će joj biti majka. Bićemo porodica - kazao je tada Biti. R. D.
 
Ako ima i zenski reproduktivni organ onda nije mushkarac nego zena s kitom ili u najboljem trandza.
Ili - hermafrodit.
Znachi naslov bi pravilno trebao da glasi:"Trandza s kitom rodila dete""
Ja bih rekla pre ovo gore.
Evropski sistem vredonosti....do jaja bato?..seko?
Ovo je bolesno do p. m. i natrag, ali nije merilo "evropskih vrednosti", i odmah još jedan razlog da i mi treba da "bežimo" od "evrope", nego, pokazatelj opšte bolesti čovečanstva, nekih izopačenih trendova koji nam se pokušavaju nametnuti kao "normalni".
 
Ajde sta ste se odmah tu zaprepastili , mama ce mu biti tata , tata ce mu biti mama i sve super , nece nista ni primetiti vidite kako je tata tj. mama dlakav/a :lol:

Ma bice sve kao fol strejterski...tata tata a mama mama ...samo shto ga je tata rodio...da li ce mu reci kad poraste i koje ce reakcije izazvati ako to urade....
Evo recimo da tebi cale reko da te on rodio umesto keve,shta mislish da li bi te to omelo u razvoju?
 
Ma bice sve kao fol strejterski...tata tata a mama mama ...samo shto ga je tata rodio...da li ce mu reci kad poraste i koje ce reakcije izazvati ako to urade....
Evo recimo da tebi cale reko da te on rodio umesto keve,shta mislish da li bi te to omelo u razvoju?
pa to zavisi od osobe neko odraste u sasvim normalnoj porodici pa postane masovni ubica ili sta ja znam muskarac koji radja decu , mada ne vererujem da ce se to moci dugo sakriti kada je vec na rodjenju 4 milijarde ljudi culo za njih .
 
Da se čoveku smuči život od ovih budalaština. Fuj. Ona je postala on, pa se oženio/la, a ona je izvršila hirušku intervenciju i ne može da rađa, pa je onda on/a odlučio/la da rodi, pošto još uvek ima reproduktivne organe, a ima i one druge organe. :dash:

Izvinjavam se, ali zatvaramo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top