ФК РАДНИЧКИ НИШ

Nikola Drinčić je novi fudbaler Radničkog. Dobro došao Drino!!!

38679675_2024877110890182_9136743177854648320_n.jpg
 
bice problem za komsinicu i svog trenera koji ce ga ocito na toj utakmici izostaviti iz postave zbog kompleksa slobodnjaka kada ih busi sa auto komande...

tada ce tralalat verovatno oboleti od svinjskog gripa na par dana, a drina biti disciplinski kaznjen...
 
bice problem za komsinicu i svog trenera koji ce ga ocito na toj utakmici izostaviti iz postave zbog kompleksa slobodnjaka kada ih busi sa auto komande...

tada ce tralalat verovatno oboleti od svinjskog gripa na par dana, a drina biti disciplinski kaznjen...
Tek smo odigrali protiv njih a ti se od sve dobrodošlice ovog krlje od igrača odmah uhvatio za "Lalatovu taktiku" protiv Zvezde 24.11 na Čairu :lol:
 
Zaista ne vidim potrebu za takvom reakcijom, jer mislim da mi je pitanje na mestu, bez namere da ikoga isprovociram ili da nekome nešto prebacujem, već me samo zanima zašto su utakmice Zvezdi i Partizanu odložene, a Spartaku ne?

U petak su se vratili iz Danske, a već u nedelju igrali novu utakmicu.

Ako ti u tome vidiš prdenje i potrebu da sominješ slaninare, Vojvodinu i Butorovića onda mislim da je problem do tebe, an e do mene.
 
Zaista ne vidim potrebu za takvom reakcijom, jer mislim da mi je pitanje na mestu, bez namere da ikoga isprovociram ili da nekome nešto prebacujem, već me samo zanima zašto su utakmice Zvezdi i Partizanu odložene, a Spartaku ne?

U petak su se vratili iz Danske, a već u nedelju igrali novu utakmicu.

Ako ti u tome vidiš prdenje i potrebu da sominješ slaninare, Vojvodinu i Butorovića onda mislim da je problem do tebe, an e do mene.

Odlaganje utakmica jeste igranje sa regularnošću, mada ima puno ozbiljnijih stvari od odlaganja.

Ipak odlaganje mogu da pravdaju igranjem odlučujućih utakmica za ulazak u grupnu fazu takmičenja što može biti ključno u sakupljanu bodova i eventualno dva učesnika u kvalifikacijama za LŠ.

Sa druge strane Spartak ne igra.

Tvoje pitanje je motivisano drugim razlozima, regularnost nije tvoj motiv.
 
Moje pitanje je postavljeno upravo zbog sumnje u regularnost i organizaciju takmičenja kao i protiv ljudi u Spartaku koji ne brane interese svog kluba kao što to čine ljudi u Zvezdi i Partizanu.

Igrači Spartaka očigledno nisu imali snage za ovu utakmicu čim im četvorica prvotimaca nisu igrala.

Ljudi iz Spartaka su uzeli novac koj isu uzeli u Evropi i od prodaje igrača i sada su mirni jedno vreme, pa ih za klub i igrače zabole.

E to je ono što mi smeta.
 
Zašto Partizan nije igrao danas, a Spartak jeste? I koliko vidim bez 4 prvotimca.



zato sto mi gledamo onako da ko je jos u igri taj je bitan a ko je ispao ko ga ebe... mada to ne znaci da je dobro i u pravu si...

umorni su igraci spartaka isto ako ne i vise, i njima je trebalo odloziti utakmicu jer su iz jedne prakticno usli u drugu... ali za razliku od njih partizan i zvezdu cekajju jos dve takve iduce dve nedelje i plus vikendom kod nas pa ce se vise istrositi...

to je otprilike zbog toga...
 
Ne nikako,ti kad nešto pitaš to nije provokacija,gluposti :roll:
I ti ne skačeš sa teme na temu da provociraš,bezveze,otkud tako neko nešto i da pomisli :eek:

Ti samo ćuti o provokacijama molim te nakon onoga što si pre koji dan pisao.
Nisam ja tema. Postavio sam obično pitanje vezano za utakmicu i prvenstvo, dobio sam odgovor koji sam dobio i kraj priče.

Nema potrebe za daljim spamovanjem.
 
SMENJEN MARKO JOVANOVIĆ



Upravni odbor FK Radnički smenio je danas Marka Jovanovića sa funkcije sportskog direktora.

O imenovanju novog sportskog direktora javnost će biti uskoro obaveštena, nakon razmatranja kandidata na sedenici Upravnog odbora.

Ujedno, članovi Upravnog odbora pružili su punu podršku šefu stručnog štaba Nenadu Lalatoviću i igračima uz zahvalnost na dosadašnjem zalaganju i ostvarenim rezultatima u prethodnim evropskim takmičenjima i u dosadašenjem domaćem prvenstvu.

Takođe, UO se zahvaljuje navijačima na podršci i pozitivnoj atmosferi i poziva ih da nastave da navijajaju za Radnički.


marko.jpg
 
Aha. Ja nisam bio nazalost ali brat mi je ispricao sta se desavalo. Posle sam odgledao snimak pa mi je sve bilo jasno.

Napredak imao bolje sanse na utakmici i ne bi bilo nepravedno da su pobedili. Prvi penal za Radnicki je bio po onome sto sam video na snimku. Cak se ni igraci Napretka nisu bunili a sudija je bio na dva metra. Igrac Napretka je sutnuo u potkolenicu igraca Radnickog koji je pao i to je po meni cist penal. Drugi penal je smesan. Kazu mi da su se ljudi na tribinama krstili jer niko nije video penal osim sudije. Valjda je posle prvog penala Kosanovic presao teren do svlacionice i sudija ga je iskljucio zbog tog poteza iako je trebao taj protest da saceka drugi penal.
Uglavnom sramota da na Cairu ovakva ekipa Radnickog ne moze da dobije Napredak bez pomoci sudije.
 

Back
Top