ФК РАДНИЧКИ НИШ

Cek bre .... jel klinac bio u lozi ili je bio sa starcima ? :dontunderstand:

u lozi , pogodjen je.

- - - - - - - - - -

Ma koji huligani, ta tribina je najmirnija uvek bila. Tu dolaze starci preko 60 godina koji samo psuju i roditelji sa decom.

da se razumemo, nislije ne smatram huliganima, to ostavljam ovim "velegradskim" bitangama u bg i ns... mnogo je finiji taj narod u nisu

tamo je jedino napaljeni toncev kadar koji urla po naredbi... da stiti zvezdanu...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja nisam ni mislio da si generalizovao. Meraklije nemaju tvrdokorno jezgro poput Grobara, Delija ili Forsa. Oni su manji skup nekih malo starijih navijaca skinhedsa u pokusaju i sezonskih navijaca srednjoskolaca. Ni priblizno da su huligani u pitanju a i oni su stacionirani iskljucivo na juznoj tribini.
Ovi na snimku su ljudi u ozbiljnim godinama koji decenijama unazad prate Radnicki. Nema sanse da su odreagovali ovako a da nije bilo necega sto je preslo granicu. Ja sam na toj tribini pratio Radnicki dugo vremena i znam kakav sklop ljudi tamo ide. Pljuvacina i psovke ali nikad ovako nesto.

P.S.

Ne znam koliko si upoznat ali vidim da stalno potenciras odredjeni naziv za predsednika Srbije a to je strogo zabranjeno na ovom forumu.
 
Cek bre .... jel klinac bio u lozi ili je bio sa starcima ? :dontunderstand:
Po prici svedoka klinac je bio na tribini a otvorena flasica je doletela iz Partizanove loze i pogodila ga u potiljak.
Iskoristili su snimak gde se vidi da jedan starac uzvraca flasicom da prikazu da su navijaci Radnickog ustvari pogodili neko dete koje je sedelo u lozi.
Nisam bio na toj tribini pa ne mogu da tvrdim ali tako sam procitao.
 
Poslednja izmena:
hqdefault.jpg
 
Na "Čairu" uskoro i međunarodne utakmice, Radnički dobija sjajne uslove!

Gradonačelnik Niša Darko Bulatović je na svom Tviter nalogu objavio da su krenuli radovi na "Čairu" gde će biti urađen novi teren sa posebnim i savremenim sistemima.

"Gradski stadion u Čairu dobiće u narednih nekoliko nedelja potpuno novi travnati teren,sa podzemnim prskalicama za zalivanje i savremenim sistemom za drenažu i odvodnjavanje.

Na taj način Radnički će dobiti uslove kakve i zaslužuje, a biće moguće i odigravanje međunarodnih utakmica
", napisao je on.

Dakle, očekujemo da teren u Nišu bude daleko bolji nego do sada, nadamo se da ćemo gledati dosta evropskih utakmica već ove godine na "Čairu".

https://www.sportske.net/vest/domac...ice-radnicki-dobija-sjajne-uslove-379150.html
 
Нишлије довеле четврто појачање: Кнежевић на голу Радничког

568571


Марко Кнежевић је ђак Омладинске школе Партизана, затим члан Телеоптика, Металца, Колубаре, Борца из Бањалуке, Баната, Радничког 1923, Бежаније, Јавора и Смедерева, био је и омладински репрезентативац Србије.

Нишлије су претходно ангажовале Милана Макарића (ОФК Бачка), Вељка Батровића(Етер, Бугарска) и Немању Томића (Земун).

Раднички следеће недеље наставља припреме у Словенији, очекује се да тим Ненада Лалатовића до тада буде комплетиран.

Вицешампиона Србије напустили су Радован Панков (Црвена звезда), Боривоје Ристић(АЕЛ, Лариса), Лазар Ранђеловић (Олимпијакос – истекла позајмица), Никола Дринчић и Петар Грбић (?).

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-l...-cetvrto-pojacanje-knezevic-na-golu-radnickog
 
Ajntraht...

Lalat u fazonu obeco sam vam velike utakmice a u sebi vec planira gde ce posle drugog kola...posto do vidjenja u sezoni kupanja...
Neka su izvukli svabe, da ih odvale...
Toncdv i lalat su toliko odbojna goveda da ne zalim ovo silovanje sto im sledi....
 

Back
Top